Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

masenkaa
23. jan 2013

@mycats
@finda určite!!! Ja by som sa tiež nespoliehala na "československe" dodanie 😅

mycats
23. jan 2013

@masenkaa 😀 😀 😀 😀 tak som sama zvedava k akej farbe sa dopracujem 😀

tanija133
23. jan 2013

@mycats tu by bol este jeden biely pre teba....ale je to XLR...inac tiez pisu ze silver a vyzera ulne bielo.... http://www.maclaren.sk/?102,en_techno-xlr-(silv...

ustrachana
23. jan 2013

tento som videla v pre deti ked sme kupovali xtcko a je sedy, mne osobne sa vobec nepaci ta farba a podla mna aj to bmw bude sede

mycats
23. jan 2013

@tanija133 ja uz som ho pozerala, ale tak bmw vyzera chrumkavejsie 🙂

@ustrachana no ved to! aby ma neporazilo ked to pride 😀 cierny zostane vzdy len cierny 😀

kalista
23. jan 2013

@mycats to bmw bude sede urcite a budes lutovat, tak kup MODRE a potom ho od teba zoberiem 😀

mycats
23. jan 2013

@kalista 😀 😀 😀 sa tu pototo z teba 🙂 budem dumat 😉

tanija133
23. jan 2013

@mycats to ano BMW je cooool novinka.... 😉

kalista
23. jan 2013

@mycats 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pazibarb
24. jan 2013

Holky prosím o radu! POVEDLO SE VÁM REGISTROVAT NA TU DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU podvozku? Mně ta stránka píše, že seriové číslo co zadávám neexistuje, ale jiný číslo jsem ani na podvozku kočáru ani na záručáku nenašla. Děkuju! 🙂

pazibarb
24. jan 2013

@mycats to určitě není madlo, ale kus kola. Stojí to přesně za sebou 😀
tohle je muj XT na sněhu, na uježděném, a jelo se mi líp než po chodníku co má občas prasklinu 😀 . V břečce je to makačka, ale projedu. XT má velký kola jako XLR. Quest má meší. JIný kočár nemám - ukradli nám ho (byl přes noc v autě a ukradli nám auto)
@minusa používám originál Maclaren fusak (je tenčí, ale na procházky do 60min stačí) malá neprochladá.

pazibarb
24. jan 2013

@mycats koleček se neboj, nejsou klasika plastový jak u ostatních značek, ale gumový, krásně měkké! Prstama jde trochu zmáčknout. (trochu nevýhoda, vše se do nich zapíchne ☹) Plus má 4x nezávislé odpružení. Po kostkách na náměstí jede XT výborně. Nevím jak modely s menšími koly?

mycats
24. jan 2013

@pazibarb takze hrkat ako s traktorom nebudeme 😀 😀 😀
tak ten kosik povazujem za dost velke minus a to, ze su kolieska makke a napichuju sa do nich kamienky by mi vadilo 😝 😝

mycats
24. jan 2013

@pazibarb cierny na snehu vyzera suprovo 😀

kilian
24. jan 2013

@pazibarb kupovala si ho novy?

kilian
24. jan 2013

@tanija133 wauu,ale tento sa mi paci tiez,viac ako bmw

kilian
24. jan 2013

@kalista no som zvedava maji... 😀😀😀😀

@mycats len ma nenakazte...

mycats
24. jan 2013

@kilian 😀 😀 😀 😀 no neviem ci ta nakazim, na mna skor ide vyliecenie 😝 😝 😝

pazibarb
24. jan 2013

@kilian jojo, nový v babypark.cz

maminamaja4
24. jan 2013

@ustrachana naozaj,ked si kupiš yoyo,scoota si nechaj,ale ak maš rada kvalitne veci,yoyo ťa riadne naserie,materialovo je uplne na figu,ja som po stokke xplory,co mam doma bola tak trochu nasrata,ved pozri na yoyo pokeci,hodila som aj fotky. No ale na druhej strane,zatial je doma a babka v nom uklada maleho,ked niekde potrebujem odbehnut. Ovlada sa lahulinko,vojde vsade-ale tie materialy,brrr. Zlostim sa na seba,ze som nekupila maclaren,ale zatial som to rozdychala,dokupila podlozku bugaboo,nech to vyzera lepsie.

ustrachana
24. jan 2013

@maminamaja4 tak bude bmw😀 dakujem za radu🙂

patka1987
24. jan 2013

BAby, podla mna je twn yoyo otrasny, pripada mi ako lacna napodobnenina beečka... Sorry.

patka1987
24. jan 2013

@tanija133 tento maclaren som povodne chcela, namiesto bmw, na onrazku je nadherny ale v skutocnosti otras... Mali ho v babymarkete, esteze som ho tam videla, inak by som objednala cez net a bola by som sklamana. Predpokladam ze taka farba bude aj ta strieborna na bmw.

tilly
26. jan 2013

baby, mate niekto aj madlo na XT? nie to original, nejaku inu vychytavku, dik

patka1987
26. jan 2013

Kocky na harrods sa neda ani zaregistrovat ked mam visa kreditku???

face
26. jan 2013

@patka1987 Karta musí být embossovaná, visa electron nebo mastercard

finda
26. jan 2013

@patka1987 Patka, mne nechcelo zobrat visu electron, platila som klasickou visou 😉

patka1987
26. jan 2013

@finda no teraz mi konecne prijalo visu... Neviem preco to neslo doteraz, ale pri registracii mi neprijalo c. a v objednavke ano.. Tak ho mam aj ja konecne objednany ;)) Ale uz nemali drziak na pohar do kelu.

finda
26. jan 2013

@patka1987 no mne to tiez haprovalo, ale nakoniec bolo vsetko OK. No ved drziak na pohar budu mat podla mna aj u nas, lebo to sa ti neoplati uz asi objednavat odtial dodatocne 😒

nicik
26. jan 2013

Děvčata, kdy bude nová kolekce barev pro letošní rok?Mě se BMV libi moc, trochu mě zklmala ta světla barva, na prvních obrázcích vypadala jako béžová. Mojí holčičce bude v květnu rok a Mac chci jako jediny kočárek, tak koupím asi XT.