Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
21. apr 2013

@vlnka81 za kolko bol na bazare? Viem ze bolza 250€ .. Ale to bol niekto kto predava aj na mmb a objednat si to dnes uz vie skoro kazdy

tanija133
21. apr 2013

@vlnka81 nuz na XT cka s tymo farbami je to bieda uz dlho, co to sledujem...veru mala si ho kupit toho denima, a mohla si mat madlo...ale snad zozenies....tak ked sa uzdravite, napis ako sa ti jazdi a daj fotku... 🙂

vlnka81
21. apr 2013

@ifkael ale asi to bol stary model quest denim + fusak maclaren + madlo - stalo to 2 800 KC co je cca 113 eur. som blba, rozmyslala som ze ho kupim, necham si madlo, mozno fusak a predam dalej za 80 eur, mozno menej. ale trosku som mala obavy ci to bude funkcna kara kedze bola taka lacna 😀

vlnka81
21. apr 2013

@ifkael nasla som madlo na USA ebay, este maju 7 kusov 🙂 stoji 45$ cca asi nieco pod 30eur

http://www.ebay.com/itm/Belly-bar-for-Maclaren-...

tanija133
21. apr 2013

@vlnka81 ber ho 😉

vlnka81
21. apr 2013

@tanija133 nasla som ho aj na UK ebay. vyraba to japonska firma, posielaju to z japonska. aj s postou by to vyslo na 50eur. to si mm poklepal prstom pocele a poslal ma sa prebrat 😀 vravel ze ak nebude madlo ze mu tam zavesime nejaky spagat a snim sa bude hrat 😀 myslel tie hracky na kociar co sa davaju do korbicky 😀
@ifkael

tanija133
21. apr 2013

@vlnka81 no 50 E za madlo je fakt dost....skus tych Poliakov priebezne pozerat ci sa tam neobjavi...he, he...ze spagat na hracky.... 😀

vlnka81
22. apr 2013

@tanija133 asi budem pozerat poliakov a nejake bazariky. a kym nieco najdem tak moj maly bude uz velky :D

anuss
23. apr 2013

baby, madlo a plastenka na maclareny sú univerzálne? ak to sedí na quest bude pasovat aj na xlr? @ifkael @tanija133

tanija133
23. apr 2013

@anuss ahoj to neviem ale mylsim si ze nie...pretoze quest je mensi, celkovo je tam mensia plocha na zakrytie, ako na XLR, ale mylsim ze ku kazdemu kociku davaju plastenku v cene kocika, ja tak mam ku XT cku.Original madlo by malo byt univrzalne na vsetky MAc,ale len to originalne.

anuss
23. apr 2013

@tanija133 dik, ja som kupovala cez net novy a plastenka k tomu nebola ☹

tanija133
23. apr 2013

@anuss a aky? ja ku XT som mala plastenku v cene....

anuss
23. apr 2013

techno xlr @tanija133

tanija133
23. apr 2013

@anuss no k tomu je plastenka na milion percent.....a to si kupovala ojazdeny, alebo novy? ak novy, tak odkial? ak novy, tak to je cudne....lebo ved k XLR je vsetko, aj podlozka, aj nanoznik, aj plastenka...

anuss
23. apr 2013

kupovala som novy zo stranky mimiamama.sk je k tomu podlozka, aj nanoznik, len plastenka nie - to by nevadilo, bola dobra cena, uz som nasla aj na bazari plastenku a madlo, lenze je z kocika Quest a neviem ci bude sediet

tanija133
23. apr 2013

@anuss som pozerala teraz, riadne dobre ceny tam maju..... 😉 dobre si nakupila....skus sa este u nich spytat, ci plastenka k tomu nie je....Ja som mala XT za Pramword a z Pre deti, a k obom plastneka bola zdarma,teda v cene....A madlo ak je original Maclaren, tak ti sediet bude....Plastenka z Questa asi nie...lebo celkovoo by tam asi bola mensia plocha na uchytenie...

vlnka81
25. apr 2013

@anuss uz si to madlo kupila? ak by ti nesedelo tak ho od teba odkupim 🙂

anuss
25. apr 2013

@vlnka81 pracujem na tom, to je z tych mamiciek, co ti odpise raz za den, takze to trva 🙄 no ale sa hadam dopracujem do konca... 😉

face
25. apr 2013

@tanija133 ahoj, tak jsem četla, že také přemýšlíš o questu? 🙂 Já nakonec také, ikdyž jsem tu nedávno psala, že jedině XT 😀 ale malá už hodně chodí, tak by nám myslím na nouzovky stačil, i na případné vyspání ... škoda té střechy, že ji má jen denim, ale já se zamilovala do té šedo-růžové kombinace, tak snad by nám slunečník stačil, ten mám doma odloňska 🙂

tanija133
25. apr 2013

@face uz som dopremyslala,a zasa som si to rozzmyslela 😀 na to malo vozenie, na tie nudzovky , si predsa necham len to moje XT predsa...velkost koliecok, strieska, priestor.....nebudem uz vymyslat, predavat a kupovat zasa....aj tak by sme ten novy Quest uz vobec nejako nevyuzili, ved ajtoto XT mam neporusene skoro....aj ked ma laka ten Quest.......Ten sedo ruzovy je krasny, mne ten modro zeleny sa velmi paci...alebo aj cerveno biely je super..... 😉

face
25. apr 2013

@tanija133 tak to chápu, když máš XT doma, že nepotřebuješ měnit ... já mám Plusko, tam je super ten velký košík, do kterého se mi vejde i synovo koloběžka. Nemůžu se rozhodnout, jestli vzít černé XT, denim quest kvůli stříšce nebo růžovo-šedý quest. Ale denima i černé XT už jsem měla, tak mi z toho nejlépe vychází ten šedo-růžový questík 😀 Pro kluka by se mi asi líbila ta barva Citadel, připomíná mi Petrol z Bugaboo, ale neviděla jsem je zatím naživo. A ten červeno-bílý vypadá taky super! 🙂

tanija133
25. apr 2013

@face a co Perian Rose XT, to je moc kriklave pre teba? alebo champane snejakou peknou podlozkou?? ked si uz denim mala, cierne XT je nuda podla mna....tak chce to nejaku zmenu....ano viem ktory mylsis modry, ale viac sa mi paci ten medival blue a jelly bean...slnecniky su podla mna blbost, fakt radsej ten denim,alebo to XT... 😉

face
25. apr 2013

@tanija133 tak jsem objednala ten šedo-růžový quest 😀 v nejhorším se dá dokoupit sluneční clona http://www.babypark.cz/maclaren-stinitko 🙂

tanija133
25. apr 2013

@face fakt? uz? odkial si objednala? aj clona je v pohode...

face
25. apr 2013

@tanija133 objednala jsem z annavictorie 🙂 už se na něj moc těším, manžel bude mít radost, maclareny jsou jediné kočáry, které vydýchá 🙂

tanija133
25. apr 2013

@face a kedy pride?aka velka je tovja mala? vyska a vaha?

face
25. apr 2013

@tanija133 doufám, že v pondělí 🙂 malá je prcek, 84cm, a asi 11,5 kg ..

tanija133
25. apr 2013

@face tak to je riadne drobucka...to ti fakt staci Questik....to moj 98 cm a 18 kg, tak si vies predstavit ako vypadal v Queste, total plny kocik... 😀

face
25. apr 2013

@tanija133 tak to je rozdíl 🙂 a to jsou jen o tři měsíce 😀 jj, juli je opravdu prcek, i vizáží vypadá mladší 🙂

tanija133
25. apr 2013

@face tak som zvedaava na kocik, potom napis ako sa ti paci, a aj foto pleas....No to je poriadny rozdiel medzi nimi...moj je zasa extra dobre stavany.... 😉 bude to pekny velky chlap s sirokymi ramenami...