Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

domika007
3. máj 2013

@vbc22 mari sa mi, ze @hajanka predavala, ale neviem ci ho uz nepredali aj 😅 😀

ifkael
3. máj 2013

Dolcegucci mala naposledy inzerat,.. Myslim

vbc22
3. máj 2013

@domika007
@ifkael
obe uz predali
Keby chcel niekto predat BMW, Kuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

tanija133
3. máj 2013

@ifkael to je najhorsie ze na SK to vzdy skysne, kym sa to dostane na radu....skoda ze je vikend, tak az v pondelok... 😒

ifkael
3. máj 2013

@tanija133 no ako... Vcera bol v sklade.... Dnes tiez.... Asi ma trafi tu....

Kebyze aspon viem, ci mi ide cez dhl alebo postu.....by som tam porobila ofuky... Pripadne si ho isla aj do skladu zobrat.... Aaaaach!!!!!!!!

tanija133
3. máj 2013

@ifkael Ale, uz do pondelka nejako vydrzis 😉

ifkael
3. máj 2013

Na nedelu surne potrebovala som kocik - ale som to poriesila a svojho xlr sa haaaadam dockam

tanija133
3. máj 2013

@ifkael ako si to poriesila?

mirusak1
4. máj 2013

@ifkael Ahoj, muzu se zeptat, proc ses rozhodla pro xlr misto xt? Ja to prave resim a nevim, jestli je v tom tak velky rozdil... Ma treba xlr i lepsi odpruzeni kolecek nebo je to stejne? Moc diky

mirusak1
4. máj 2013

Jeste se ptam i ostatnich znalkyn maclarenu 🙂 Resim, jestli poridit xlr nebo xt... Je mi jasne, ze xlr je vetsi a vymakanejsi, ale chtela jsem se zeptat, jestli ma i lepsi odpruzeni kol nebo je to u techto dvou stejne? Chci kupovat pro temer devitimesicniho chlapecka a do pozdniho podzimu budu jezdit jen s timto jednim kocarem, sportak budu muset odvezt, nemam na dva kocary v byte misto... Moc diky.

ifkael
4. máj 2013

@mirusak1 lebo chcem aby sa tam maly pohodlne vyspal.. Aj par cm navyse je fajn. Cierny xt nemali, ani modry- a xlr mi pride krajsi... Zajtra mam maleho v xtcku, tak otestujem...

Ale vacsi kosik, pohodlnejsi na prespatie- xlr. Inak maly chodi pesi- ja ho vyuzivam - prespat cez den. A stale je to sikovny kocik..

ifkael
4. máj 2013

A kolesa maju rovnake

filovna
4. máj 2013

Holky, měla bych dotaz. Máme questa, kupovali jsme ho loni před dovčou, to malé nebyl ještě ani rok, takže jsme poutali zeshora i zezdola. Ale už jí budou dva a dost jí štvou ty horní popruhy, zatím to řeším tak, že je mám povolené na max a dám jí je jakoby pod záda a sepnu s těma dolníma. Nevíte, jestli ty horní popruhy jdou nějak zrušit? Já na to koukala, ale nic kloudnýho jsem nevymyslela.. Díky!

mirusak1
4. máj 2013

@ifkael Moc dekuji. Mne se vzhledove vic libi champagne xt, ale kdyz jsem manzelovi ukazala xlr a videl rozdil v tom polstrovani, tak pry mam vzit radeji ten 🙂 Jen skoda, ze ted neni skladem ten cerno/champagne, chtela jsem ho hned objednat, nez si to zase rozmyslim 😀

tanija133
4. máj 2013

@mirusak1 mylsim ze nie je rozdiel ani v polstrovani, iba XLR ma taku podlozku original navyse, celkom prijemnu a hrubu.....tak preto sa to zda to polstrovanie lepsie...ale je to iba podlozka.....na tvojom mieste by som mozno dala aj XLR, vyuzijes neskor aj ten origo nanoznik.... 😉

tanija133
4. máj 2013

@filovna ja tiez zapinam , iba tie spodne...nedavam to za chrbat, proste ich zapinam oba cez zboku.... 😉

mery00
4. máj 2013

Ahojte,

ja budem predavat tento po jednom dietati, mali sme tri kociky, takze je vo velmi dobrom stave.

ifkael
4. máj 2013

@mery00 dala si obr. 2013 xlr... Myslim, ze ten predavat nebudes este ;)

mery00
4. máj 2013

@ifkael jasne, verziu predtym..... 🙂

mery00
4. máj 2013

Opravujem foto 🙂

filovna
5. máj 2013

@tanija133 Oba cez zboku? Prosím, můžeš mi to napsat jak debilovi? 🙂 Mě to přijde docela nepohodlné, že ji to tam musí trochu táhnout.. :-/ Nebo kdyby jsi to ideálně vyfotila.. Moc děkuji. Vím, že jsou golfáče, kde se dá ten horní popruh jednoduše dát pryč a zapínáš jen spodníma. Vůbec mě to tehdy při koupi nenapadlo..

ifkael
5. máj 2013

Maly dnes spal v xtcku... Paraaaadicka.

Zajtra dufam sa dockam xlr ;)

ifkael
6. máj 2013

@filovna vrchne pasy vyvlecies z toho plastu kde sa to zapina a nechas okolo pasa len zapinanie. Tiez tak v kocikoch maleho zapinam

ifkael
6. máj 2013

Tak aj dnes- balik v sklade na Slovensku....dnes ani neviem ci mam balik cakat :///

Ako zistim aka kur. spolocnost to ma?

ifkael
6. máj 2013

Ked ste objednavali z pramworldu- nepamatate si prosim Vas, aka spolocnost Vam to priniesla?

mirusak1
6. máj 2013

@ifkael
@tanija133
Ahojte, moc dekuju za rady. Nahodou na jedne prodejne v Brne meli vcera oba dva xt i xlr najednou, tak jsme mohli porovnat... No a co se komfortu pro prcka tyka, tak nam to prislo jako fakt velky rozdil... Je pradva, ze za cenu skladnosti, xlr zabere slozeny vic mista (na delku temer 105cm), ale fakt se nam libil mnohem vic. Takze jsme si ho rovnou odvezli v barve cerna/champagne kolekce 2013 🙂 Hned vcera jsme ho byli otestovat a Luky v kocare, kdyz chce spat, vetsinou trosku "nadava" nez zabere, ale vcera jsme s manzelem na prochazce kecali a tak nas nejak zarazi, ze v kocare uplne ticho... No Luky ani ne po deseti minutach prochazky vytuhl a jeste se pak dospal zaparkovany na terase, takze pro me recenze nejlepsi 🙂

tanija133
6. máj 2013

@ifkael uz si nepamatam, ale zda sa mi TNT?

ifkael
6. máj 2013

@tanija133 tnt nema ho, ani dhl...

ifkael
6. máj 2013

Ani posta....

tanija133
6. máj 2013

@ifkael este poznam DPD? nuz musis cakat...ale to je v.p. ,od stvrtka je tu na SK, a stale nic... 😒