Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

reisi
3. júl 2013

Mam! Juchachaa! Dakujem!

ifkael
3. júl 2013

@reisi nieje zac ;)

veronika81
7. júl 2013

Dievčatá poraďte 🙂 keďže ani náhodou neviem zohnať moju vysnívanú podložku z predchádzajúcej strany, rozhodla som sa, že si idem dať ušiť (plus aj deku k tomu). Podložka bude obojstranná, takže potrebujem dva vzory.. neviem si vybrať. Farba xt-čka je persian rose 🙂 Myslíte, že tá čierna by dobre ukázala?

tanija133
7. júl 2013

@veronika81 ja moc site podlozky nemusim, oni aj budu horsie drzat podla mna a ziadna ina original sa ti nepacila? ale ta gulickova latka sa mi paci... 😉

zigzag
7. júl 2013

@veronika81 mne sa lubi srdicekova 🙂 ,, ale kedze ide o podlozku do kocika, tak by som volila asi tu tmavu so sovami, aby si nemusela prat 2x do tyzna ...

veronika81
7. júl 2013

@tanija133 žiadna iná originál sa mi k tej farbe kočíka nehodí 😒 alebo som ju ešte neobjavila..

@zigzag pôvodne som chcela tú srdiečkavú z jednej strany a čiernu z druhej.. ale potom som objavila pásikavú a teraz ma očarili aj tie guličky 😀

ady033
8. júl 2013

@veronika81 tie guličky sú krásne tie aj mňa očarili 😀 inak viedla tá čierna.. 😀

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirusak1
8. júl 2013

@veronika81 Krásné látky, já bych dala pásky a puntíky 🙂

veronika81
8. júl 2013

@teegreen látky sú z tejto stránky http://www.modernpatchwork.sk/modernpatchwork-c... a podložku si dávam šiť u tejto pani https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/hviezda22/

julialara
9. júl 2013

Dievčatá prosím vás, aký je kočík maclaren bmw?? Rozmýšľam nad ním, no rada by som od vás chcela rady. Moc ďakujem.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
face
10. júl 2013

@veronika81 a co tato motýlková, neladila by? 🙂

mirusak1
10. júl 2013

@julialara já ho měla taky ve výběru společně s maclaren techno xlr a techno xt. Měla jsem to štěstí a viděla jsem je v jedné prodejně všechny vedle sebe, čekala jsem, že bude menší než techno xlr, ale že bude srovnatelný s techno xt a ono ne... V reálu mi přišel spíš jako maclaren quest, takže fakt spíš jen na dovolenou....

face
10. júl 2013

@julialara bmw vychází z modelu triumph, kolečka jsou stejně velká jako u questu, sedací část je stejná jako u triumphu, bmw má navíc tu polstrovanou vložku. je to krásná vymakaná limitka, ale jako hlavní kočárek je až pro starší dítka - dle mého 🙂

vbc22
10. júl 2013

@julialara aj ja po ňom pokukujem, strašne sa mi páči.

tanija133
10. júl 2013

@julialara ake velke mas dieta? podla mojho nazoru velmi malicko miesta na sedenie, dost uzky a plytky, v porovnani s XT ...Nema ani predlzenu opierku noh, a polohovanie na pasik... ☹ Ale je to krasna imidzovka...

julialara
11. júl 2013

@tanija133 ahojky díky za názor malá bude mať v auguste 2 roky.

julialara
11. júl 2013

@face ĎAKUJEM

zipsy
11. júl 2013

@tanija133
@face Ahojte, vy sa asi dost vyznate v Maclarenoch 🙂 MOzem poprosit radu? ja som sice mala uz aj XT a teraz mam Questa, ale chcela by som vediet aky je asi rozdiel v celkovej ploche lezania. Maly ma uz skoro 2,5 roka, a myslela som si , ze uz v kociku nebude vobec spavat, ale chodime teraz na kupalisko na cely den, a potrebujem aby obcas prespal v kociku. A v tom queste mu vysia nohy ☹ Tak neviem ci mam kupit XT, ci to postaci ...Dakujem

face
11. júl 2013

@zipsy záleží, jak je syn dlouhý 🙂 myslím, že viset mu budou nožičky i v XT, ale určitě tam bude mít na spaní více prostoru, a je i fakt, že starší těžší dítko se v XT vozí lehčeji než v questu 🙂 také mám dítko dva a půl roku, ale ona je tedy maličká, takže se mi vozí krásně i v bmw 🙂 no a na léto je super u XT ta prodlužitelná střecha 🙂

face
11. júl 2013

@julialara tak pro dvouletou bych klidně bmw pořídila 🙂

zipsy
11. júl 2013

@face no, je taky normalny, tabulkovy 🙂 zda sa mi ze sirka sedenia pri quest a XT je rovnaka, len je XT trosku dlhsie...a fakt sa ten QUest uz dost tazko tlaci, ked je nalozeny, sa aj zapotim 🙂 uz som zufala, rozmyslam, ze kupim Concord fusion, ten je fakt obrovsky, ale pritom lahky ... len ma muz asi zakope, ze co zas vymyslam, ze uz by mal byt maly uplne bez kocika 😀

face
11. júl 2013

@zipsy musíme si ty kočárky ještě užít, dokud to jde 🙂 já myslím, že XT případně XLR by byl pro vás super i na spaní 🙂

veronika81
11. júl 2013

@face jej tá je krásna 😵 aký má originál názov? Lebo ak je tam klasická červená, tak to asi nebude dobre.. Mala som v ňom vloženú túto podložku a dosť mi to vadilo, tá červená sa bila s farbou kočíka. Ešte tá opačná strana do modra ako tak, ale chcem práveže niečo pestrejšie.. Už som si inak dala ušiť, nakoniec kombinácia srdiečková a tá čierna. Plus budem mať šatky do krku k tomu 😀 a ešte deku. Som zvedavá na konečný výsledok, ako to ukáže v kočíku...

veronika81
11. júl 2013

@face jejda to je malý obrázok 😅 toto je tá podložka http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/macla...

tanija133
11. júl 2013

@veronika81 origo nazov tej motylikovej je Maclaren Reversible Seat Liner - Butterflies (Bittersweet/Cerulean) a ta by sa hodile do bitersweat velmi, ten co je do lososova.....do persian rose by to nebolo dokonale.... a tato som este nasla? vola sa MACLAREN Reversible Seat Liners - Birdcage - Sachet Pink / Persian Red

tanija133
11. júl 2013

@julialara moj by sa zasa ani v dvoch rokoch uz nezmestil do BMW.....ale moj je velky, ale pokial je tvoja malicka a drobna, tak by sa tam este mohla zmestit.....Ale jej budu visiet nozky.., u nas este aj teraz musim chodit s XT so zdvihnutou opierkou na nozicky....ale je to o zvyku.... 😉

tanija133
11. júl 2013

@zipsy ja som Questa nemala, ale ktosi tu hovoril, ze sirka sedenia je rovnaka ako u XT, a ano len XT je trosku dlhsi a vyzera tym priestranejsie....Podla ma aj z XT by mu riadne trcali nohy....MOzno si nechaj aj Questa a zober nejake ojazdene XLR na to spanie...tam uz priestor je isty.....A inac tiez mam aj FUsion,naj kocik, co sa tyka priestrou.... 😉

face
11. júl 2013

@veronika81 já se v těch odstínech do červena vůbec nevyznám, každý rok snad dělají jinou ... ta motýlková je dostupná zde http://shop.annaviktorie.cz/Kocarky-a-doplnky/M...