Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

mirka285
11. sep 2011

@almita ja som si davala sit do sicka a pacila sa mi asi tyzden 😝 original je original,ja uz spekulujem ze napisem kamoske nech mi kupi nejaku peknu v Anglicku a posle normalne vo velkej obalke ako list 😀

almita
13. sep 2011

Dievcata,poradte kde kupim vyhodne madlo na maclaren.Nepredavate niektora cierne ?dakujem.

mici111
14. sep 2011

@almita no co? spokojna? 🙂 ze vraj s madlom sa neda zlozit..vcera som bola s @ellysa a uz aj ja zasa pokukujem po macovi.. 😀 ale asi sa na to vybodnem..uz ma to nebavi, furt striedat kociky 😀

mafina5
15. sep 2011

Holky zjistili jste, zda se dá kočárek s origo madlem složit? Já si koupila Maclaren Techno XT a zvažuju, že madlo dokoupím, ale kdyby se mělo před skládáním sundavat, to by se mi asi nechtělo za ty prachy 😖

mici111
15. sep 2011

@mafina5 myslim, ze sa neda zlozit s madlom 🙄

maartinkaa
15. sep 2011

@mafina5 http://www.babypark.cz/maclaren-madlo-na-kocarek
tu je pisane, ze kocik sa da zlozit aj s madlom,,,, 😉 😉 😉 😉

bambola
15. sep 2011

@almita a quest ides predat ci si nechavas aj ten?

almita
16. sep 2011

@bambola necham,ten nedam 😵 😵 😵 este sa mi zide 😉

almita
16. sep 2011

@mici111 ja som velmi spokojna,dokonca aj muz 😕 😕 😕 ma pochvalil,ze som dobre kupila 😀 😀 😀 jedine co lutujem,ze som ho nekupila hned 😅

ellysa
16. sep 2011

@almita a akej farby máš?

face
17. sep 2011

Ahoj holky, chtěla bych si objednat kočárek Maclaren quest denim, nemáte někdo tip, kde je za dobrou cenu? Našla jsem ho v Anglii za 132,- liber, jestli jste někdo objevil lepší cenu, tak prosím písněte, díky 🙂 L.

tyrra
17. sep 2011

@face ahoj, ja si ho tiez chcem objednat, ale nasla som len na babycare.nl za 200 eur teraz v akcii, inac stoji 249eur. takze 132libier je dobra cena.

face
18. sep 2011

@tyrra tak bohužel nic, našla jsem ho za tuto cenu na www.kiddicare.com, ale odepsali mi, že do České republiky zatím nezasílají ☹

marcela91
19. sep 2011

mam maclaren quest sport, je to najlepsi golfac aky som kedy testovala, s chicco sa to neda vobec porovnat,
odporucam....nevyhoda len jedna, ze sa neda dat celkom do lahu ako chicco, ale od roka je idealny....

marcela91
19. sep 2011

v piestanoch, tusim je to stranka maclaren.sk ho mali v akcii za 220 eur, neviem ci to este plati aj teraz....

tyrra
19. sep 2011

@marcela91 da sa sklopit aspon tak aby sa v nom vyspalo rocne dieta? a nepoti sa v nom dietatko? lebo ten riflovy material vyzera sice super, no nebola som si ista, ci je aj prakticky. vdaka.

marcela91
19. sep 2011

tyrra nie je to riflovy material, je to taka jemna netkana textilia, najlepsie, ked ho niekde vyskusas,
rocne dieta sa v nom vyspi v pohode, ak to nie je kazdy den...
nepotila sa v nom dcerka, pride mi to take save ten material, makke, nie ako napr. na chicco golfaci.
inak dnes som pozerala len tak za co sa da kupit, nasla som na mimibazari 180 euro teraz akcia
kapucinovo cierny a nejaka kocka predava zlto cierny tusim za 170 eur novy, treba vygooglit....
chvalia aj tie techno, je to viac od pol roka, mne prisli tie palice akesi vysoke pre mna, ked som
ho skusala, nesedel mi, ale ini ho chvalia, akurat je drahy a tie triumpf su uplne onicom podla mna,
ten by som nekupovala ani za nic...
skusala som ti premerat asi do akeho uhlu sa to da sklopit na spanie, len tak podla uhlomeru
mi to vyslo sklopenie cca 35 stupnovy uhol, hadam som pomohla, skus si to nacrtnut....

marcela91
19. sep 2011

co sa mi troska nepaci, ze nepredavaju k tomu uz aj to madlo v cene, stoji nove 25 eur,
ale je velmi makke, ohybne, lahko sa odopina, nie take tvrde ako na kocikoch klasickych...
a myslim ze kazde dieta ma vacsi komfort, ked sedi a ma sa coho drzat, aj ked je uz 2,5 rocne ako moja dcerka, ta si hned povedala, ze ho chce, ju uz privazovat nemusim....
kamoska ho ma z anglicka a tam uz to bolo v cene, ale co som ja pozerala,
vsade sa musi madlo dokupit....mne sa velmi paci aj ten maclaren quest mod, je pekny farebny....
inak to iste ako sport, akurat ine farby, kazdy rok nova kolekcia farebna....

marcela91
19. sep 2011

a dalsi
http://deti.bazos.sk/?hledat=Maclaren+Quest&hlo...
lacnejsie sa asi momentalne neda,mozno zo zahranicia, ale to neviem....

marcela91
19. sep 2011

aj ja som hladala kedysi zo zahranicia, len povacsinou neposielaju na slovensko,
to som zistila vzdy az pri vyplnani objednavky...ale skus....
ja som kupila na bazari novy....

marcela91
19. sep 2011

@tyrra poslala som ti odpovede na diskusiu...

anjelicek26
19. sep 2011

@marcela91 - tak mne zajtra dorazi siesty kocik, takze pre nas neaktualne 😅 Napr. amazon posiela na slovensko, aj z e-bay neni problem, cez teehaustransport alebo dolphi si to das kurierom za 30 libier doviest, väcsinou sa to este stale oplati 😉

marcela91
19. sep 2011

@marcela91 pozri diskusiu, pislala som priamo tam....

marcela91
19. sep 2011

@anjelicek26 nevyhoda je, ze keby sa tam cosi pokazilo, co je malo pravdepodobne,
je problem s reklamaciou, posielat im to......

marcela91
19. sep 2011

@mafina5 nie, neda sa zlozit s madlom, to u golfacov nejde....

marcela91
19. sep 2011

@maartinkaa myslim ze sa da zlozit s madlom iba vtedy, ked sa jedna strana odopne.....

mici111
19. sep 2011

@marcela91 asi si kupila odo mna questa, ze? 😀 zajtra idem na postu, tak ti poslem to co som ti pisala..

tyrra
19. sep 2011

@marcela91 dakujem pekne za vycerpavajuce odpovede. mne sa ten denim paci uplne najviac, tie ostatne farby questov su o nicom, aspon teda pre chlapcov. ten xt sa aj mne velmi paci, konkretne ten cierny, ale ja mam bugaboo bee plus a to sa mi zda velkostou podobne, ten quest je mensi a lahsi, idealny na dovolenky a rychle presuny. ja som si to bee objednavala zo zahranicia, konkretne babycare.nl, posielaju aj na Slovensko, mam s nimi dobru skusenost a maju prave ten denim v akcii, tak si ho asi objednam tam.