Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ifkael
22. jan 2013

@mycats to nieje biely?? je strieborny? 😕

girlie81
22. jan 2013

@patka1987 Juj, no porovnať farby ti neviem...Mac som začala študovať len nedávno, mala som vybratý Quest Denim a keď sme zbadali BMW, bolo rozhodnuté 😀 Čo som videla BMW na fotkách, tak ten bledý mi príde skôr do šeda - strieborna (tak ako aj uvádzajú "silver) a modrý sa mi strašne páči, keby sme mali chalana, kupujem ten.

Patka, tá sedačka...na hĺbku má 24 cm a na šírku (od užšej časti smerom von sa rozširuje) 34cm. To je rozmer sedačky, ale na tú sa dáva ešte podložka, taká vypolstrovaná mäkkučká, fajnová s bočnými vankúšikmi pri hlave aj nohách.
Moja dcérka má 17 mes., na výšku cca. 85cm a sedelo sa jej tam super. Je to mäkké, to dieťa tam fajnovo zapadne.
Pri našej testovacej jazde sme skúsili aj to polohovanie...malá bola unavená a pekne si tam ležala, jak princezná 🙂

Mne osobne vôbec neprekáža tá čierna farba, aj šporťák máme čierny a v lete sme to prežili bez ujmy na zdraví 🙂

mycats
22. jan 2013

@ifkael oni pisu, ze silver, tak bude strieborny 🙂 no ved cakam kto ho objedna nech viem ako vyzera 😀

mycats
22. jan 2013

@girlie81 dakujem! zatial som neni 100% rozhodnuta, ale tiez ho planujem najskor tak na jar-leto.

girlie81
22. jan 2013

@mycats Nie je zač 😉 U nás to bola lotéria 😀 Zatiaľ som nekupovala asi nič, okrem oblečenia, len takto z fotiek. Ale som veľmi spokojná. Kočík vyzerá veľmi kvalitne a už som to tu aj písala, že ma milo prekvapil aký je decentný 🙂 Vidieť, že je to kvalitka a niekde ste tu spomínali Chicco...tak golfáč od nich som párkrát pred sebou tlačila (kamoškinu dcéru) a teda to sa fakt nedá porovnať. Takú hrkálku by som nechcela ani zadara. Ale ja som vždy vedela, že chcem golfáč a pán Maclaren ich vymyslel, tak že sú naj...no niečo na tom bude 😉

mycats
22. jan 2013

@girlie81 no tak tych koliesok sa bojim najviac 🙂 nevies ci nahodou neskace velmi na zamkovej dlazbe?
musim sa vsetko popytat 🙂
podla teba tam bez problemov vojde 3r. dieta?? lebo bee je dost velke a prestranne, ma nastavitelnu sedacku a aj operadlo, tak ako dieta rastie, len si to mamicka povytiahne vyssie 🙂

mycats
22. jan 2013

Natahala som nejake fotky a prestavam si tym silver byt ista 😝 na tej fotke pri bavoraku vyzera uplne mnamkovo, ale real foto je siva???

girlie81
22. jan 2013

@mycats Noooo, tak takto ho otestovaný ešte nemám 🙂 Kolieska sú gumené, ale tak je tam rozdiel....ja mám na šporťáku nafukovacie a tie sú samozrejme lepšie. Ale absolútne mi to neprekáža...golfáč je proste o inom. Na zámkovej dlažbe skákať asi nebude, ale bude to určite rozdiel oproti nafukovacím. Neviem aké má Bee.
A či vydrží do 3 rokov? No ja dúfam, že áno 😀

Kočky, opravujem sa...na harrods.com som platila tatrabankovou MasterCard !!!

girlie81
22. jan 2013

@mycats Podľa mňa je skôr šedý, do strieborna. Pekný je, ale u nás by bol z hľadiska čistoty nepraktický 😀 Mne sa najviac páčil čierny a potom ten modrý.

mycats
22. jan 2013

@girlie81 bee ma tiez pogumovane kolieska a nie nafukovacie 🙂 nafukovacie kolieska sa asi na golfky nedavaju 😀
tak moj maly nie je zase ziadne xxl babo, ma nieco cez 90cm a dnesna hmotnost 13 180g 🙂

mycats
22. jan 2013

@girlie81 ja by som skor taky snehobiely prijala 🙂

girlie81
22. jan 2013

@mycats Nooooo, tak snehobiely to už by bol štýl 😉

Veď práve, nafukovacie kolieska na golfáčoch som ešte nevidela, ale kamoška mi raz hovorila, že taký zháňa, či zohnala, neviem 😀

mycats
22. jan 2013

@girlie81 😉 😉

tanija133
22. jan 2013

@mycats S tym madlom je to tam riadny klam...to v strede je konstrukcia Macu a potom, akoby to madlo je disk na kolese BMW....Pred 2 rokmi, aj este pred rokom nebol problem zohnat madlo...., uz sa nevyrabaju, aj tak boli take cudne, pohyblive.....nedalavala som ho na kocik vobec...uz sa neda nikde kupit, iba ked natrafis niekde na bazariku...
@minusa kup origo Maclaren fusacik , nie su hrube alebo fusaciky Buggysnugle , take dekove sedia pekne...maju oba zipsy po bokoch

hajanka
23. jan 2013

@ifkael ahoj, ty si objednavala z babypark.cz, kedy by si mala mat kociarik? ta cakacka je 8-12 ako tam uvadzaju? 😖

ifkael
23. jan 2013

@hajanka ano, cakacka je 8-12 tyzdnov..marec-april..ale myslim,ze ked naskladnia-pokym sa nevypredaju skladom by mohli byt.

Mne to na jar vyhovuje 🙂

masenkaa
23. jan 2013

@ifkael nevieš, či aj bmw ma takú istú roztahovaciu striesku ako xt? Lebo nikde si to neviem nájsť ☹...(možno som zle hľadala). Chcem si tiež objednať z babypark, ale stále vaham medzi xt a bmw...neviem sa rozhodnúť ☹... Ďakujem.

briketa
23. jan 2013

@girlie81 @mycatsm ked je napisane iba silver farba, tak je taky bledulinko sivy a ked je pisane silver/ charcoal tak je stredne sivy/sedy. Ked je pisane metallic silver ( to je jedna ich vlozka) tak jedina je ozajstne strieborna s kovovym leskom.

ifkael
23. jan 2013

@masenkaa nema.. girlie81 davala fotky sem;)

minusa
23. jan 2013

@tanija133 dakujem krasne .... ten origos sa mi zda zbytocne drahy, ale skusim poverit kamosku v UK, aj questa mi odtial priniesla funglac za 150 eur 🙂 a ten buggysnuggle sa mi paci velmi, mozno by aj postacoval len na rychle presuny a na to nanoznik mozno aj nejaky uni ..... mac zacnem pouzivat az na jar, resp. ked predam hartan a teda na nejake prechadzky s kocikom uz nechodime, ked ideme s malou von, tak zvacsa peso 😅

hajanka
23. jan 2013

@ifkael to je strasne dlho ☹

inak sledujem, ze sa tu stretli stokkacky 🙂 @mycats

ifkael
23. jan 2013

Mac je sikovny k stokke 🙂

@hajanka harrods.com ich ma sj teraz skladom-kocky objednavaju uz 🙂

mycats
23. jan 2013

@hajanka 😀 😀 😀 no spekulatky do jedneho sme tu 😀
ja som sa trosku sklamala v real farbe toho strieborneho, tak teraz neviem ci zobrat cierny alebo zostat s bee.
som celu noc nespala, ze co teraz 😀

mycats
23. jan 2013

@briketa ja som si myslela, ze bude taky krasny bleducky ako je na fotke pri tom BMW. realita je taka, ze je jednoducho sivy 😝

mycats
23. jan 2013

@tanija133 tolko som na to vcera pozerala, ze fakt som aj ja prisla na to, ze tam neni madlo 😀 😀 😀 😀
ale 90% by som bola dala, ze ten kocik ma madlo a pritom to len splyvalo s kolesom 😀

striebornu som zavrhla a ciernu som este neprijala, tak vobec neviem ci bude mac alebo nie. ja som bola zamilovana do tej snezienky pri bavoraku 😢 😢 😢

dolcegucci
23. jan 2013

@mycats ja si myslim,ze on nebude az taky sivy ako na fotke.Ta fotka je dost stmavena.Mne predavacka ukazovala tu farbu ,nieje to to ako padly sneh ale je ooovela bielsi ako na tej fotke 😉

tanija133
23. jan 2013

@minusa podla mna, ked budes ma mat na jar Buggysnugle, tak uz ziadny nanoznik na to este nepotrebujes....a hlavne ked ti dieta chodi....a tie fusaky sa v UK daju zohnat lacnejsie....
@mycats aj ja som na to riadne kukala, fakt to vyzera ako madlo... podla mna je jemne strieborny a vyzera pekne... 😉

finda
23. jan 2013

@mycats a ten modry sa ti nepaci? Ja keby mam chlapca idem do neho 😀

ustrachana
23. jan 2013

@mycats ten modry je fajn, nie? ja sa rozhodujem medzi bledym a modrym 😀DDD

palesandra
23. jan 2013

baby , prosim vas, aky je rozdiel medzi quest, xt a xlr? take zasadne rozdiely...dik