Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

tanija133
2. aug 2012

Ja som si uz tiez zvykla na moje XT a uz ho milujem...a Bee+ uz islo prec...Tiez rozmylsam aj nad Quest Beatles, ale tiez sa toho bojim , mensi kocik , mensie kolieska.....tak ostanem asi pri XT...

mirka285
3. aug 2012

a ja som zase dosla k zaveru,ze xt je lepsie aj pre vacsie dieta,nevidim zmysel v kupeni mensieho kocika,kedze uz kocik pouzivame malo a na dovcu alebo niekam je predsa len to xt lepsie ako guest 🙂

tanija133
3. aug 2012

@mirka285 Mas uplnu pravdu, ja len koli tomu, ze to moje XT, sa mi nezmesti na dlzku do Pola, iba nasikmo, ten Quest by sa mi tam zmestil normalne....ale asi ani to ma neodradi,a budem ho tam davat nasikmo aj dalej, alebo na predne sedadlo sa mi zmesti super.....nebudem uz vymyslat ani ja.... ,hlavne ked uz nasi maju zachvilu 2 roky...alebo uz maju...)))

ameanda
3. aug 2012

ahojte,
niekde v teme tu boli udavane rozmery maclarenu (opierka chrbta, sirka a hlbka sedenia...), viete mi poradit kde presne by som ich nasla? dakujem

mirka285
3. aug 2012

@tanija133 ja som tiez najprv spekulovala,lebo vsak povedzme si pravdu,kazdy kocik sa nam casom okuka a chceme zmenu,ale nakoniec som dosla k zaveru,ze vymienat lepsie za horsie nema zmysel,tak som len podlozku prehodila naopak 😀

tamichloe
3. aug 2012

@mirka285 😀 😀

tamichloe
3. aug 2012

@tanija133 aj ked ma Quest menšie kolieska,jazdi sa s nim super,ľahučko,aj jednou rukou ked treba,a mala je tam vyvalená,nie je vhodny na zimu,skor do supermarketov..a na rychle presuny.......no určite je xt pohodlnejšie a vhodnejšie na zimu...

ellysa
3. aug 2012

@mirka285
@tanija133 podobne, budem radšej vymýšľať s nejakou novinkou pre druhé a xt ostáva

drake
3. aug 2012

ja musim dat za pravdu ze ja sa teda so questikom denim poriadne namakam,pre mna ma len jedinu chybicku a to to ze je tazky a ide sa s nim tazsie aj @periloja co mala XT skonstatovala ze ten sa lahsie ovladal
ale aj tak som bee plus vymenila za maclaren je daleko pohodlnejsi pre dieta ata strieska jedna basen a podlozka juuuuuuuuj 😵 😵 😵

tamichloe
3. aug 2012

@drake ale mne sa netlači quest ťažko 😵

tanija133
3. aug 2012

@ellysa jej, cakas druhe babetko, blahozelam, aku trojkombi by si chcela pre druhe?

@drake tak, tak.... v porovnani s Bee,sa Macleren tlaci tazko, predsa spojena rucka, a isiel uplne lahucko...ale tiez si mylsim ze Mac je ovela pohodlnejsi....a hlavne nezapadne v kazdej jame... 🙂

@tamichloe mozno zalezi aky tazky naklad tam vozis,ja vozim 15 kilovy naklad a mam co robit aj s XT....Skusala som tiez rozdiel v tlaceni Questa a XT s dietatom vnutri a citila som rozdiel....XT ide lahsie, predsa ma vacsie kolesa.....

tamichloe
3. aug 2012

@tanija133 to si ešte neskušala elite...tam necitiš aky naklad tlačiiš 😀 😀

ellysa
4. aug 2012

@tanija133 rozmýšľam nad mamas and papas urbo, alebo solou 😵
inak aj mne sa už malá ťažšie tlačí, predsalen aj s kočíkom je to 20kg, ale bolo by dobré aj údržbu koliesok už urobiť, potom ide zasa ľahšie 😀

tanija133
4. aug 2012

@ellysa na pekne kociky mas zalusk, Solu som svojho casu asi pred rokom chcela kupit v denime,ale nakoniec som nekupila, hovorili mi ze sa zle s nou jazdi, neperuje vobec, kolecka hned opotrebovane...ale uzavam vyzera pekne, je otocna,a tak do roka dietata s miestom si vystaci.... 😉

ellysa
4. aug 2012

@tanija133 mne sa už nechce investovať 1000 EUR toto nám bude stačiť, aj tak ako sa poznám, využijeme to pol roka a potom hajde do xt 😝

tanija133
4. aug 2012

@ellysa ale jasne, ty si myslim mala Cameleona predtym, ze? Hlavne aby si ty bola spokojna, a presne potom isto nieco nove vymyslis, alebo XT to isti... 😉

ellysa
4. aug 2012

@tanija133 jj mala som cameleona a milión ďalších 😀

tanija133
4. aug 2012

@ellysa ja si pamatam Cam a Bee+ u teba...ostatne nie...Ja uz ani neviem co by som chcela ,keby som mala druhe, Cam asi nie, vadi mi sportak ze sa sklada na 2 casti a korytko, Brio nejde do lahu upleho,ale da sa....Stokke nemusim, ....ja som mala Concord Fusion a na tom mi vadilo ze nie je otocny, inac pohoda...na kazdom mi nieco proste vadi.... 😀

ellysa
4. aug 2012

@tanija133 jj presne, ja som mala v merku brio, ale to polohovanie na pásy, a že nejde do ľahu sa mi nepáči, potom som uvažovala nad neo ale má úplne o ničom košík a tie kolieska ako stolička pri stolíku 😅 , no neviem, potom mutsy evo, ale je dosť ťažký a má malú strechu, jane muum-bojím sa, že toto bude hrkálka, peg perego-strašne chabá konštrikcia, koliesa sa ohýbajú, momentálne som zaľúbená do urba ale sola by bola asi lepšia voľba na terén, aj keď si hovorím, že však xt zvládne aj takú mierne poľnú cestičku a po väčšom teréne s kočíkom nechodím 😀

ustrachana
6. aug 2012

baby pokial by ste mala niektora zaujem o xt 2012, 2 mesacne, v zaruke, kupene v pre deti, s madlom aj organizerom tak mam na predaj v ciernej farbe, za 250, pri rychlom jednani zlava.kocik je v 100% stave
povodna cena 350 ( kocik 300, madlo 25, org.25)

zipsy
7. aug 2012

@drake
@peliroja ahojte, da sa polohovat ten novy quest aj do polohy lezmo? na nejakom videu som to videla,ale podla popisu na webe sa neda, dik baby 🙂 ale je kraaaasny, silno nad nim uvazujem 🙂

boska79
7. aug 2012

@ellysa a pp book? 😉

peliroja
7. aug 2012

@zipsy ahoj, ano vsetky questy 2012 idu do uplneho lahu a polohuju sa vzadu jednou rukou, akurat predlzitelnu striesku ma jedine denim 🙂

drake
7. aug 2012

@zipsy odfotila som ti moju malu akurat spala na balkone 😀 😀 😀

ciernavila
7. aug 2012

baby, v pohode ste prezili s XT zimu? TEraz ako beham od jari s XT a trepem sa s bruchom vsade mne sa nechce zase vytahovat tazky sportak, lebo kolkokrat idem sama aj po schodoch hore dole. Navyse uz teraz sa s bruchom a golfkami ledva vlezem do vytahu a nie to este oblecena v kabate a so sportakom 14-15 kilovym. Nechce sa mi na chladne obdobie lucit s golfkami ale zas ci nebudu na mna kukat ako na nezodpovednu matku co si dieta prevaza v golfkach v zime. Ale maly je aj tak chodiaci, casto ho vypustam, bude asi v kombineze behat... aj tak to chcem max do decembra. Potom musim vytiahnut hlboky a k nemu asi stupatko, asi nebudem vyhadzovat peniaze na surodenecky kocik ked mam doma aj manducu.

mirka285
7. aug 2012

@ciernavila ja zimujem s xt ckom a uplne bez problemov,riesila by som to tak ako ty 😉

bambola
7. aug 2012

@ciernavila ja som v pohode prezila zimu aj s questom 😉 a baby isto aj s XTckom 😉

ciernavila
8. aug 2012

@mirka285
@bambola tak vdaka a kamoska predava stupatko co pasuje aj na moj hlboky aj na golfky

bambola
8. aug 2012

@ciernavila a pre starsieho budes mat len stupatko? lebo napriklad nasa ma teraz take obdobie, ze sa praveze dost chce vyvazat. a ze by som bez kocika vobec nemohla do potravin ani nehovorim. a to ma 2 roky, tolko bude mat tvoj v zime 🙂

jaroslav304
Odpoveď bola odstránená
Zobraz