Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

veronika81
19. jún 2013

@tanija133 tú podložku som našla iba v Čechách, u nás nie..

tanija133
19. jún 2013

@veronika81 ja som ju nasla len tak, ze mne by sa pacila do Persian rose, a ak sa aj tebe paci, tak ju kup aj z ciech, u nas ju nezozenies....je to uz aj stary model, aj 2, 3 roky, tak ani objednat ti ju nebudu vediet....
Tie kapsicky su tam asi na okrasu, ja tam nedavam nic, lebo sa mi to aj zle cokolvek odtial vyberalo.....radsej do kosika daj co potrebujes.....tasku si mozes dat, ale bud pripravena, ze kocik ti bude potom prevazovat dozadu, ak bude kocik prazdny... 😉 ale ked ju budes mat taku pololahku, tak ani nie.... 😉

veronika81
19. jún 2013

@tanija133 popozerám to detailne, odkiaľ by sa mi oplatila.. aby som ju zase veľmi nepreplatila. Ďakujem 😉 Veru páči sa mi a už som našla aj iné. Ja som predtým hľadala iba na sk stránkach.
Skúšala som jednu čiernu tašku čo mám, neprevrátil sa 😀 ale bola poloprázdna, to je fakt. Škoda, že nevyrábajú aj tašky farebne zladené, ja som tašku na predošlých kočíkoch intenzívne využívala.

tanija133
19. jún 2013

@veronika81 jasne , pokukaj a vyber co sa ti paci, a aj cenovo pristupne..... 😉 v bm stoja tusim okolo 20 E....

veronika81
19. jún 2013

@face toto som našla na českej stránke pri xt 2013 😉

Aktuální kolekce roku 2013 přináší změny v podobě:

většího nákupního košíku,
vylepšeného brzdového systému,
většího okénka v boudičce kočárku s UVA/UVB ochranou,
lepší funkčnosti odvětrávání v rozšiřitelné části boudičky,
vylepšené sluneční clony s UVA/UVB ochranou.

ask
19. jún 2013

@veronika81 VIDIIIIIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vikipollard
19. jún 2013

@veronika81 ja mam fusak lodger a na ten suchy zips som pripinala tu vnutornu vlozku z neho ale neviem ci to je na to. Strieska uteka dozadu aj mne. a na ten mini siltik si maly vyklada nohy 🙂

face
20. jún 2013

@veronika81 moc díky 🙂 ty suché zipíky na zádové opěrce jsou na podložky, od loňska je vyrábí se sucháčema, takže krásně drží, já už je na té jablíčkové mám. 🙂

veronika81
20. jún 2013

@face máš nejaký link, kde sú iba tie nové vzory, ktoré určite majú suchý zips?

veronika81
20. jún 2013

inak baby, moja malá ten kočík úplne žerie, stále sa do neho driape a keď ju tam posadím, sedí ako päť peňazí a po chvíli sa začne rozčuľovať, aby som ju vozila 😀

face
20. jún 2013

@veronika81 koukala jsem nedávno v babyparku a tam měli s tím suchým zipem http://www.babypark.cz/maclaren-vlozka-kocarku

veronika81
20. jún 2013

@face ďakujem 😉 inak už mi docvaklo (museli ma nakopnúť 😀 ) že ten suchý zips sa tam dá aj dodatočne prišiť 😎
Najviac sa mi páči asi táto, v tých Čechách to vychádza okolo 30€, plus ešte poštovné, takže dosť 😝 A ani neviem či ju vôbec majú, píšu že sa treba opýtať..tak som im písala.

face
20. jún 2013

@veronika81 je nádherná, měla jsem ji loni. 🙂 ale za 7,5 liber z Pramworldu ...

tanija133
20. jún 2013

@veronika81 ja by som sa opytala, je krasna, aj ked bude draha, dopraj si ju, ked sa ti najviac paci.... 😉 a dnes som pouzivala striesku a veru pada aj mne dozadu...nedrzi riadne, ked je kocik v lahu.... 😉

veronika81
20. jún 2013

@face a už ju nemáš? 😅 Na Pramworlde sú super výpredajové ceny teraz, škoda že ju už nemajú..

@tanija133 Z Čiech mi poslali ponuku, ktoré majú aktuálne na sklade, ale vraj by nemal byť problém objednať každú, ktorú majú v ponuke. Iba ak sú to limitky, tie už môžu byť dávno vypredané a nie sú. Tak som im poslala túto konkrétnu, nech zistia 🙂
Jedna milá mamička 🙂 mi ju našla aj v Nemecku za 27,90€.

face
21. jún 2013

@veronika81 už ji bohužel nemám, prodala jsem ji už loni, mám teď jen tu jablíčkovou a tu si nechávám. Jedině ještě sledovat ebay, jestli se tam neobjeví, mají jich tam dost, ale tuto jsem tam zrovna neviděla.

ifkael
25. jún 2013

och.... predavam mesacny maclaren xlr..ze za 250 si ho pridu zajtra zobrat. mesacny kocik....tssssssssssssss. to nie veru... 😅 😕

tanija133
25. jún 2013

@ifkael riadne pod cenu, ale asi ta to tlaci...co kupujes teraz?

ifkael
25. jún 2013

@tanija133 chcela som bzzzzzzzzz....ale to ma kludne cas az o dva mesiace. na leto bude xlr fajn.... a ak by sa aj nepredalo, buduci rok chceme ist na dovcu koooonecne..tak by som brala xlr...

tanija133
25. jún 2013

@ifkael tak ho nedas za 250....aha....to je uplne zle....Zasa Bee? ale ved vies ze XLR je lepsie...a z Bee deti vyskakuju.... a namaju ho radi 😀

ifkael
25. jún 2013

@tanija133 nedam ho za 250...za 290 si kupcu najde. a ze z bee vyskakuju...to mi vyskakuje aj z xlr... :D moc sa nevozime..... a ked si kupcu za 290€ nenajde zostane doma. v uk su vypredane na pramworlde... a nejaky eloshop ho ponuka novy za 305€....ale to su taky slovensky predajcovia, dnes su tu, zajtra nie...a zakaznik si nahanaj reklamacie potom. to nie.

ifkael
26. jún 2013

@tanija133 ja ti ani neviem ci pre nas xlr lepsie ako bee... nato ze vacsinou ide maly vedla kocika, ci chvilu sa odvezie.. je velky. pre male dieta rozhodne je lepsie xlr, ale nam by asi stacila aj obyc dema :D za 50€... ale co mame xlr- vylety na firstbiku, akurat sem tam v meste ked som isla... ale uz sme boli aj bez kocika a v pohode. takze uz nam asi ani nebude ziadny kocik... 😅 ked tak pre potesenie mamy bee... je malinke, zmesti sa do neho.

sakra... uz sme bez plienky,bojkotujeme kocik... spi celu noc. novu maniu treba najst

tanija133
26. jún 2013

@ifkael ono by stacila aj ta vec z Tesca , ta buggy na sedenie za 20 E... na to obcasne zvazenie....ale zasa matky musia vymyslat.... 😉 ja mam kocik iba ako vazenie, ked nieco potrebujem vybavit, tak ho tam dam a basta...inac tiez uz netreba.... 😉

ifkael
26. jún 2013

@tanija133 raz isiel stredny syn aj s babkou - od nich, byvaju od nas asi15 min pesi...boleli ho nohy, pozicalasi svokra stare golfky co mali na povale- skoro som oooodpadla. Ako ciganske decko prisiel...ale aky spokojny! :D

tanija133
26. jún 2013

@ifkael detom je to uplne jedno....ked bolia nohy, kde sa odvezu...len mamam nie... 😀 nikdy by som neverila, ze aj mna to postihne, kupovat 500 E kociky, ako keby to bolo 10 rozkov... 😉 ale dolezite je ze sa daju aj dobre predat potom... 😀

face
27. jún 2013

Tak tady se opět objevila ta barva citadel na XT http://www.babyscorner.be/NL/Merk/maclaren_xt-322 Zřejmě bude jen pro nějaký trh ... je to zajímavá barvička 😀

reisi
3. júl 2013

Ahojte, prosim napiste mi niekto uplne po lopate ako navliect original podlozku do maclarena cez tie opraty. Dakujem

ifkael
3. júl 2013

@reisi zo sedadla- zozadu prestrc vrchne pasy- hore smerom zozadu von - a ako sa vrchne pasy stretaju s bocnymi- v tej karabinke- vrchni pas vyvlec odtial- prvy krat to ide tazko- treba tu umelinu nadvihnut - ja som to robila s priborovym nozikom- som si nehty polamala prvy x

reisi
3. júl 2013

@ifkael dakujem! Ale teda vyzera to ,ze ta podlozka nebude mat tolko stastia. 😝 cele podlozky sodoma gomora 😀