Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

vlnka81
14. apr 2013

@tanija133
@ifkael
@bambola
@drake

mate niekto ten drziak na pohar? vyuzivate ho? alebo je to blbost? a sietku proti komarom? Myslite ze by to na quesat zvladla aj univerzalna sietka od emitexu? tu sme kupili este na korbicku a vyuzili sme ju v lete asi 4x. tak zvazujem ci to kupit. vdaka

vlnka81
14. apr 2013

@tanija133 No ale mne sa dusovali predavaci ze to su quest 2013 😀 ach jaj. a nevies kedy ma prist nova kolekcia na predajne? vcera tam mali ten namornicky pruzkovany vzor - na zivo vyzeral velmi pekne, ovela lepsie ako na fotkach, ruzovo hnedy, cierno biely, orandzovo hnedy. a uz si nepamatam. kde mozem vidiet ich novu kolekciu? vcera som skusala ich original stranku ale vobec mi nesal otvorit.

drake
14. apr 2013

@vlnka81 ja mam ten 2013 s predlzenou strechou 😉

drake
14. apr 2013

@vlnka81 a drziak na pohar je super vec urcite kup

vlnka81
14. apr 2013

@drake a to uz mali kolekciu 2013? odkial si kupila?

bambola
14. apr 2013

@ifkael inac aj tieto "medzi" kociky su fajne, je to nieco medzi questom a XT, aj juicy couture je tusim taky

drake
14. apr 2013

@vlnka81 pramworld

drake
14. apr 2013

@vlnka81 nie nie zle som napisala mam 2012 ale mam predlzenu striesku kuk foto 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/drake/album/...

bambola
14. apr 2013

@vlnka81 ja nemam ani drziak na flasu ani sietku proti komarom. keby som si kupila na flasu skorej tak vyuzijem ale ked som si chcela kupit tak som si vravela, ze uz nejdem vymyslat, ze netreba 😀
ale nesla by som do original maclarenoveho. ten je moc uzky
baby aj odtialto z temy kupovali na maclareny tento
http://www.valco.cz/drzak-lahve-Bevi-Buddy
prisposobi sa aj 1,5l flasi, aj malej 😉 drzia tam pevne a nehrkaju. a nie, nemam provizie z reklamy 😀

vlnka81
14. apr 2013

@ellysa
@ciernavila
@mirka285
ahojte, pozeram vasu diskusiu o buggysnuggle, prvy x to vidim. su nadherne, normalne tazko vybrat 🙂 mam uz doma lodger, a kopec inych diek, ale myslim ze asi pojdem aj do jedneho z tychto buggysnuggle. podla coho viete ktore z nich su tensie na leto a jar a ktore su teplejsie? vdaka

vlnka81
14. apr 2013

@bambola vdaka za info, si zlata. paci sa mi tvoja schopnost udrzat sa na uzde. kiez by som aj ja z nej viac mala. kym som nemala maleho tak som bola v pohode (az na topanky a kabeklky, tato mania ma prepadla pred 4 rokmi. ale co z toho ked teraz nosim len prebalovciu tasku a jedny nizke body? haha. uz som takmer vsetko porozdavala, len srdcovky som nechala) a teraz? este ze nechodim do obchodov a na net nemam cas (iba ak je mm doma) inac by som uz mala zablokovanu kreditku. bejby biznis musi zarabat viac ako zbrojarensky priemysel! matka plna hormonov kupi aj slona v porcelane ak sa jej to prave zda potrebne 😀

bambola
14. apr 2013

@vlnka81 no ako v com 😅 ale zase radsej menej veci a potrebnych a trosku drahsich 😉 (ci uz krajsich alebo kvalitnejsich 🙂 ) ved moj quest je limitka, stal ma viac ako XT 😅 🤐 lodger tiez nie je z najlacnejsich veci, a mame aj manducu ...... ale zodpovedne mozem prehlasit, ze vsetky veci sme vyuzili naplno a nic nestalo skladom 😉
v lete vlastne vsetko popredam a budem v baliku 😀

vlnka81
14. apr 2013

@drake tak to sa teda nemusim bat zobrat z pramworldu - to bude isto predlzena strecha 🙂 inac foto mas super, krasne doplnky. keby som mala dievca aj ja to tak riesim. ja ma od pimkie tyrkysove monkey doplnky. velmi pekne. uz sa tesim na jar kedy ich vytiahnem. mozno budu sediet aj do maclarenu. ten cup holder od maclarenu mas? ake ma rozmery? resp. co sa tam zmesti 😀 bambola mi poradila nech kupim Valco Bevi Buddy, vyzera super, ale k nam ho z ciech asi nedorucia.

vlnka81
14. apr 2013

@bambola mas uplnu pravdu. niekedy nejde ani tak o tie peniaze (aj ked o nich ide vzdy 😀) ale skor o to kde to uskladnit a kedy to vsetko vyuzit 😖 juuuj ja si prave robim zalusk na buggysnugle o ktorom sa pisalo v tejto diskuii, a neviem ci odolam 😒
pozrela som si tvoj album 🙂 uz som ho raz vidlea, pocas diskusie, pekna limitka. pre dievcata robia take mile veci. este ze mam chlapca 😀 kamoska ma dievcatko tak jej obcas kupim capicu alebo nejaku deku, saticky etc. aspon tak sa vyburim

dolcegucci
14. apr 2013

@tanija133
@ifkael dnes som bola kuk aj s malym xt tie nozky by mu mozno aj vyhovovali,len sa mi zdal uzky oproti zapp xtra.Bol tam sice aj vo vesticke ale aj tak sa mi to zdalo uzke.V zappkach sa mi pekne hodi na bok a ma kopec miesta.Teda sa chcem spytat ci viete porovnat zo skusenosti,ci sa mi to le zdalo.Dakujem 🙂

ciernavila
14. apr 2013

@vlnka81 ten tensi je asi taky ako nepodsita mikina zvonka ako fleese... a ten hrubsi co mam ja je taky ze moze mat asi aj cely centimeter na hrubku a na povrchu to vyzea ako ovcia vlna troska, alebo proste nejaka kudrnata deka. JA mam tmavomodru z oveckami.

Inak mne MAclaren teraz bude dlhsiu dobu stat, lebo maly mi jazdi uz len na kole a Nina je zatial v hlbokej korbe.

vlnka81
14. apr 2013

@ciernavila pozeram na tvoju listockovu podlozku do maca, je nadherna. myslis - ked ju mas nazivo - ze by sa hodila aj do denim? kde si ju kupila? vdaka

vlnka81
14. apr 2013

@ciernavila vdaka za info o snuggle, na zimu mam lodger, ale mozno na jar by som zobrala nieco vesele, aj ked prave ten model kt sa mi paci (najradsej by som zobrala kvietky ale mam doma chlapca 😀 ) je skor podla mna zimny motiv. myslis ze je to ten tensi? nejako sa mi zda ze v popise su vsetky rovnake
http://www.babymarket.sk/sk/3775/1844/buggysnug...
dnes je este mm doma a tak stiham aj net, tak riesim vsetko naraz 😉
dakujem

ma_ta1975
14. apr 2013

@tanija133 no moja tak som uplne sklamaná...neviem či dali akciu za 1€ na Maca alebo čo? ☹ mali tam len jeden XLR-modrý a ružový XT-aj ten už rezervovaný!a viac nič ani v sklade...tak som malého šupla aspon do toho ružového no hrozná farba... @vlnka81 ked mne sa ten quest moc nepáči...menšie kolečká,strieška sa nedá preklopiť neni taký priestranný ale ešte som ho nevyskušala nemala som možnosť tak uvidím...možno budem prekvapená...

ciernavila
14. apr 2013

@vlnka81 hodila, ja som ju kupila z anglicka od nejakej uzivatelky tu v diskusii, u nas v CR som ju nevidela

ciernavila
14. apr 2013

@vlnka81 tenske su napr
http://www.kociky-babymania.sk/66_buggysnuggle

na tej prvej strane tusim vsetky okrem kytickovych, na druhej strane su teple myslim tie psickove, potom oveckove ktore mame my, ten co si poslala link tak to je urcite ten teplejsi ja som ho uzivala ta chladnejsiu jesen ci zimu a k tomu nanoznik na mieru usity na mimibazari, Volila by som tenky asi unisex ten s farebnymi pruzkami. Alebo jednofarebne sivy, ci modry s tymi farebnymi listkami po bokoch, Ten s farebnymi listami na druhej strane je tiez hruby, ono to vidno na tej texture ked sa zvacsi fotka.
Z farebnych unisex mi prijde este pekny tento:
http://www.kociky-babymania.sk/doplnky-pre-koci...
a

http://www.kociky-babymania.sk/doplnky-pre-koci...

vlnka81
14. apr 2013

@ma_ta1975 a skusila si ten xt ako ti sedi? ak je ti vyskovo OK tak potom urcite kup xt. Ja nas quest potrebujem len na prelety ked budem na cestach sama a potom ked drobec uz bude bezkat tak aby som so sebou nevlacila velky kociar ked v nom aj tak bude len minimum. ak by som ho chcela na bezne kocikovanie tak urcite kupim xt 😉 uz mas aj svojho farebneho favorita?

vlnka81
14. apr 2013

@ciernavila dakujem. to je skoda, mne sa ten belasy velmi pacil. ten hnedy s bodkami je krasny ale uz mam hnedeho lodgera a hnedy kociar a uz mi hneda ide krkom - dufam docasne 🙂 a ten pruzkovany je na mna asi prilis tmavy. normalne po tej dlhej zime chcem vsetko svetle.
mne sa najviac pacia tie kvietkovane, mm povedal ze len ak pre dievca 😀 a ked som mu ukazala tento tak sa spytal ze preco mu chcem kupit volske oko 😀
http://www.kociky-babymania.sk/2868-buggysnuggl...

skoda ze tento material nemaju v belasej, ten by som brala na leto ihned.
http://www.kociky-babymania.sk/2818-buggysnuggl...

ma_ta1975
14. apr 2013

@vlnka81 tak favorit určite modrý XT ja ho chcem ako jediný kočík ...výškovo ani sama neviem, potrebujem si ošáhnuť aj ten quest a potom hádam budem vedieť ...nevieš aký je tam rozdiel výškový asi moc to nebude pravda...

vlnka81
14. apr 2013

@ma_ta1975 pozerala som teraz na pramworld rozmery,
vyska quest: 104cm
vyska xlr: 110cm
vysku xt nemali udanu. neviem preco - cudne. ale mne osobne sa zdal xt o trosku vyssi ako quest. mozno tych 5cm. ak ma xt a xlr rovnake kolecka tak to mozno bude hlavne dane tym. V tejto diskusii niekto dal foto dvoch kociarov vedla seba quest a xt a tusim su niekde aj ich rozmery. ale netusim na ktorej strane. skusala som najst, ale nepodarilo sa.

ma_ta1975
14. apr 2013

@vlnka81 si zlatá XT mi premeriavala tanija133 a namerala 104-106cm tak to bude nakoniec asi rovnaké...a ten XLR je už fakt vysoký...

vlnka81
14. apr 2013

@ma_ta1975 tak to je potom fakt jedno, ak to chces na kazdy den tak kup xt urcite 😉

tanija133
14. apr 2013

@vlnka81 drziak na pohar, alebo flasu je super, ja ho mam uz davno a vyuzivam, staci mi ta velkost, davam tam iba flasky typu Jupik, z takych moj maly pije....aj Avent flase Aj Tomme tipee vsetky druhy flias a poharikov tam vojdu...Neviem ,okdial si? kde si bola skusat? nove farby Questov, su na stranke Pramword... stare farby tam nemaju, iba nove... http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren/quest... tak neviem ci niektory z nich tam u vas na predajni mali....Modry namornicky, je stary hadam aj 3 roky....Fakt neviem, ci ta nova kolekcia ma tu striesku dlhu...ale na ten denim 2012 sa mozes spolahnut z Pramword....ten ju ma isto...

tanija133
14. apr 2013

@dolcegucci tak ked si spokojna so Zapkami, tak asi nemen....ja som zapky nikdy nemala....Ale pocula som o nich , nie moc chvaly,v tom ze priserne hrkocu, a nizko rucky, ale pohodlny moze byt....neviem, ci jeuzky, ja som uz zvyknuta na tie rozmery....mam aj SPortak, ten je na rozvalovanie.... 😉
@ma_ta1975 no som ti hovorila, ze modre XLR a nieco ruzove tam bolo....Ale vo vyklade mali aj BMW, ci uz ani to nie? a ked som bola ja, tak tam mali jeden rezervovany Quest, tak som ho skusala vtedy, ale uz je isto fuc....mne sa celkom pacil, len ja sa bojim ze moj 18 kilovy, ze ho v nich neutiahnem....Nuz jedine do BA, si mozes poskusat ine Macy, XT mozes prist skusit aj ku mne, ale Questa nemam 😉

vlnka81
15. apr 2013

@tanija133 vdaka za rady, ja mam pre maleho avent taky sirsi pohar a ked to budem pouzivat ja tak asi na malu 0,5 flasu, to by tam myslis voslo? mohla by si mi odmerat horny a dolny priemer? teda iba ak mas cas. vdaka.
my zijeme v bruseli, bola som v belgickom obchode, pozerala som tie farby, tak snad tam mali ten black silver ale strecha sa mu nedala predlzit.ale ten namornicky bol chutnucky, u nas by ale bol do 5 minut sivo modry :D uz sa tesim na denim questik 😎