Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

ciernavila
8. aug 2012

@bambola nas sice chodi popri kociku, bude mat 16 mesiacov. Len este sa vsade zastavuje - kyticky, kolesa na aute a pod. Chcem to skusit, ak stupatko nezabere budem muset predat dalej a kupit surodenecky ale to v tom pripade trojkombinaciu predam , nemam kde dat tolko kocikov. Alebo maly do kocika a dcerka do Manducy, mam taky rozsirovak na zimnu bundu, bola by tam krasne zachumlana v teple. Ked sa mala narodi, bude mat DAniel 20 mes.

sakura77
8. aug 2012

@ciernavila ja myslim ze surodenecky este vyuzijes...moja tiez frajerka od roka aj par mesiacov len na pesi a potom nastal zlom a vsade len zadok chcela vyvazat🙂nehovoriac o tom ze v tom veku zrdhaju radi detusiky kde sa len da... 😅 takze istota je v kociku zapnuta v popruhoch🙂ale tak ved kocik sa da hocikedy kupit,tak uvidis...

ciernavila
8. aug 2012

@sakura77 no ved preto vaham, necham to na poslednu chvilu ak by bolo treba, aby sa mi nestalo ze kupim a nevyuzijem. Ved ta chodza zatial je veru taka, haha, ze 5 metrov dopredu a 10 dozadu.

bambola
8. aug 2012

@ciernavila u nas presne tak ako pise @sakura77 najprv len sama vsade chodit a potom zlom, teraz vyvaza prdel, samozrejme, ked niekam ideme a ponahlame sa tak sa jej vozit nechce 😠 ale vsak uvidis, dokupit sa da vzdy, lepsie ako si nadavat , ze si kupovala zbytocne 🙂

sakura77
8. aug 2012

@ciernavila no ved to...uvidis,nejake si do rezervy vyhliadni a ked bude treba dokup,no....20mesiacov je este dost malo..moja uz bude mat pomaly tri roky,ale je to certik,takze kocik ako donucovaci prostriedok este vyuzivame obcas🙂

ciernavila
8. aug 2012

@bambola no keby aspon ruku dal ale ma to obdobie ze vsade sam, ruku mi ledva da len vtedy ak ideme cez cestu.

ciernavila
8. aug 2012

@sakura77 no mam album urobeny na to, mam tam zopar tipov.

sakura77
8. aug 2012

@ciernavila 🙂 uz som kuk🙂pekne...-)moje dve kamosky,co sa im zadarilo tiez takto natesno kupili babyjogger,velmi boli spokojne 😉
http://www.babyjogger.com/joggers_strollers.aspx ten city select ked kliknes

bambola
8. aug 2012

@ciernavila to som ti ja poradila ten baby jogger 😀 viem, ze jedna baba od nas z temy ho ma, tak sa ti popytam ci nema aj nejaku fotku s detmi 🙂

ciernavila
8. aug 2012

@bambola vdaka, mne sa paci ze to nie je tank co zabere vela miesta, aj ked my mame tak mini vytah ze sa bojim ci aj s nim by som don vliezla lebo dvere sa nam zatvaraju skladanim smerom dovnutra, je to euro vytah novy a zboku ma este zlozenu drevenu sedacku na sedenie co ten vytah este zuzuje.

kvetinqa
8. aug 2012

@ciernavila som v podobnej situacii. Momentalne fungujeme len s XTckom, ostatne kociky sme predali a kupila som baby jogger. teda kupit som nekupila, objednala som... su strasne dlhe dodacie doby na neho.. Nas maly bude mat presne 2 roky ked sa mala narodi. A hoci mam manducu, uz teraz viem, ze maly v zime nebude chciet fungovat na skejtiku, ked bude naobliekany, nebude sa mu chciet chodit tak ako teraz, ked je vyzleceny.. Ale tak ja mam lenivsie dieta, kde moze, tam sa vozi 😀 ked som robila prieskum, tak BJ vychadzal medzi surodeneckymi kocikmi ako jednotka.. Ale tiez ho budem mat len na chvilu, lebo mne XTcko mne plne vyhovuje a hned ako sa bude dat, mala bude v nom...

ciernavila
8. aug 2012

@kvetinqa no BJ je na mna drahy ja ked by som ho kupila len z druhej ruky

kvetinqa
8. aug 2012

@ciernavila tak ale velmi zalezi od starsieho dietata,nas maly urcite na dlhsie trasy bude chciet sediet v kociku,tam by som neuspela so skejtikom..

ciernavila
8. aug 2012

@kvetinqa tak dlhsie trasy urcite nebudem robit v sestinedeli a v zime velkej, nemam sama rada zimu. A na jar moze byt uz v kociku a babo v manduce.

zipsy
9. aug 2012

@tamichloe ahoj, preco ho chces predat?

hanahana7
10. aug 2012

ahoj baby, je tu niekto? potrebujem maclaren..mala som moznost skusat tieto dni XT-je super, ale teraz neviem ci si nemam kupit XLR..bojim sa aby to nebolo hoviadko zrazu..ci nie je az o tolko vacsie? moja mala nie je chudulinka-ma cez rok.
do obchodov mam bee plus a mam aj cameleon..ale ten by som predala-nepouzivam.
tym padom by som mala kupit xlr? nevidela som ho nazivo :(. dakujem za kazdy nazor.

hanahana7
10. aug 2012

ale hlavne najhorsie je ze to potrebujem vediet dnes a zajtra aby mi stihol do dovolenky prist ☹ ☹ ☹

mirka285
10. aug 2012

@hanahana7 xlr je o 5 cm vyssi ako xt a myslim,ze ma v cene vacsiu vybavu,tusim nanoznik..kolieska ma take iste ako xt...ja som nizsej postavy a pripadala som si za xlr kom stratena...

hanahana7
10. aug 2012

ja mam 171 cm..dakujem velmi pekne..teoreticky viem ze je asi o 5cm sirsi..len prave toho sa bojim ci pocitovo nebude velky...ale zase niekde som pred chvilkou citala ze @lodgermaniacka si ho pochvalovala.. ze je vlastne komfortnejsi..asi zoberem ten..kks..neviem..chcem ho hlavne na von.. a aby sa na dovolenke malej dobre spinkavalo..lebo chcem byt furt vonku..nie na izbe..a po shoppingoch a do auta by som mala bee..
ja fakt neviem :(..alebo kaslat na to a zobrat len xt? musim ist popozerat farebne prevedenia XLR...
dakujem moc.nanoznik asi nebude treba ked mam lodger..

hanahana7
10. aug 2012

http://www.kiddicare.tv/v/4992/maclaren-techno-...
pozeram video a teda zda sa mi byt tak ako si pisala ze by som bola stratena za nim..ale este budem asi do rana pozerat... 😝
@mirka285
mirka a teraz mas xt? ak ano, je v poho-myslim v porovnani xlr-ci dieta pride o estra bonus ked nema zrazu xlr? 😅 😀

boska79
10. aug 2012

@hanahana7 zober xlr.. zas xt nieje az taky veliky, ale ked ma byt pohodlny aj o rok, pripadne sem tam maly sa Ti tam vyspi...tak lepsi xlr.

mirka285
10. aug 2012

@hanahana7 mam xt a kamoska mala doma vsetky tri,aj xlr,xt aj guest..xlr bolo lepsie na zimu len kvoli tomu nanozniku,kedze koieska su take iste..ked si nizsej postavy zober xt,je dostatocne konfortne,moja dcera ma cez dva roky a vleze do neho este aj s fusakom...

hanahana7
10. aug 2012

@boska79 🙂 krpaty ani nahodou ani omylom by nesiel do koca 😝 😀 ..ze by sa mu smiali..
ja sa bojim..lebo aj tu tusim niekde nejakej babe radili xt-neposluchla kupila xlr a nakoniec chcela xt 😀 ja budem druhy pripad? 😀

boska79
10. aug 2012

@hanahana7 chod do mothercare, vyskusas, tam by ho mali mat.. tazko radit, a budes mat aspon predstavu. ja som mala xt, a ked uz kupim tak len xlr.

mirka285
10. aug 2012

@boska79 hi hi kazda svoje si kecame 😀

hanahana7
10. aug 2012

segrina dcera ma po lete 4 roky a este sa niekedy zvezie..ale teda chuducka..
ja to skor tak myslim-ze kedze ma to byt kocik na von a na spanie tak nech je malej dobre..lebo na sirku je xt inak ako beecko-skusala som ich teraz na chate..ale v xt mala normalne aj chcela byt-spat..neviseli jej nozicky ako v beecku a ta strecha-normalne ze som mala eufooooriu...a uz som sa videla s nim na dofce..ze kaslem cele missoni na beecku 😝 😔 ale zas sa bojim presne toho co si pisala ty ze hovado bude..ci predam potom???
kurnik kaslem na to zoberem xlr...vsak na von mi je jedno ci ja budem stratena pri nom 😝
hlavne nech je malej dobre..
v druhej ruke mam milku co od nervov jem

boska79
10. aug 2012

@mirka285 ked sa da skusit v obchode, tak podla toho nech vyberie

mirka285
10. aug 2012

@hanahana7 akurat citam ze mas cez 170,tak ty si ozaj mozes zobrat aj to xlr,ty nebudes mat pocit ze je obrovsky,ja som nizka,mne tie rukovate boli vysoko,zle s mi tlacil..ale maju ich v Mothercare,tak chod kuk..

hanahana7
10. aug 2012

@boska79 hej? ty by si kupila dalsi xlr? vsak postavovo sme cca rovnake...bol by ok? ale mas pravdu ze by som ho mala ist pozret..och..
ale to mam jak s kabelami..chcela som veeeeelkeeee velkeeeeee a nakoniec chodim len s crossbody stale...lebo velke su obrovskeeee...vacsie nez ja!
musim tie kocare vidiet nazivo 😝

hanahana7
10. aug 2012

@boska79 inac naozaj..u mna od narodenia posluzil cameleon..potom bee-super koc do nakup.centra a auta-imidzovka, sviezi, super sa hybe medzi regalmi...ale napostacuje mi na von..V cameleone mi uz dieta byt nechce..nie je nanho zvyknuta ako prve dieta..vadi jej ten sed-polohovanie..
V Maclarene 100 bodov aj ked len 3 dni som skusala...segrin kocik uz hrkoce-vsak ho ma 3 roky ale vobec mi to nevadilo..