Maclaren golfový kočík. Aké máte skúsenosti?

kingstonka
7. nov 2008

Ahojte.

Vyberam golfovy kocik a zatial sa mi pozdava Maclaren Quest Sport. Mate s nim niekto skusenosti, popripade s inymi typmi z tejto znacky?
dakujem

kafoditka
11. jan 2014

@lenkaleg vacsinou z tejto stranky sa oplati brat novy mac http://www.pramworld.co.uk/brand/maclaren?p=4

mam xt a max.mi vyhovuje, maly sa vyspal s prehladom,miesta mal dost... Ja som dost nizka,mam 158cm a XLR je pre mna uz vysoky, vyssie hore pridavala @ifkael fotky na porovnanie velkosti Xt a xlr

inak su to kvalitne a bezkonkurencne golfky podla mna, hlavne koli tej strieske 😉

lenkaleg
11. jan 2014

@kafoditka Uricte by som chcela novy, len mam teraz dilemu ze ktory ci ten BMW 2014 Silver alebo XLR Silver/Green......podla rozmerov, BMW 2014 je lahsi.....no tiez neviem aky je rozdiel medzi 2013 a 2014

lenkaleg
11. jan 2014

@kafoditka na tej stranke Pramworld je neskutocna cena, super o dost lacnejsia ako inde, no ten Silver tam nemaju ☹(

kafoditka
11. jan 2014

@lenkaleg co sa tyka bmw, velmi neporadim, nemala som ho.. Pozri si nejake videa o nom na youtube. Odkial si? V BA ich maju vystavene v Predeti, tusim aj Babymarket ich ma ale tym som si nie ista...

lenkaleg
11. jan 2014

zo Serede, to nie je problem skocit, asi to bude aj nalepsie riesenie. Aby som to videla a rozhodla sa. Ale vdakaaa

kafoditka
11. jan 2014

@lenkaleg pripadne napis @zlatulienka, ona ma bmw silver, urcite rada poradi 😉

lenkaleg
11. jan 2014

@kafoditka dakujem za tip Predeti.sk......na stranke ich maju aj jeden aj druhy. Ale volala som do NR a do BA a BMW 2014 nemali a nevedia kedy im pride a ten druhy TEchno XLR silver tiez nemaju ☹(((

ifkael
11. jan 2014
lenkaleg
11. jan 2014

@ifkael vdakaaaa..........no ked pozeram na tu cenu, aj Predeti .sk maju cca o 30-40 eur drahsie, takze tam nie je zasa velky rozdiel. Na tych anglickych strankach, tam je velky cenovy rozdiel, no nemaju Silver.
Ved este chvilku mam cas....uvidime.

zlatulienka
11. jan 2014

@lenkaleg napísala som ti IP 😉

BMW 2014 som ešte nevidela, neviem teda porovnať, či je v nich nejaký rozdiel...

ifkael
12. jan 2014

@zlatulienka este nevysli modely 2014, ci ano?

zlatulienka
13. jan 2014

@ifkael podľa mňa nie, na žiadnej stránke okrem Babymarketu som rok 2014 nevidela, ani nikde som to nevidela spomenuté, tak neviem, či vôbec vyšiel nový model a či vôbec vyjde 😉 radšej to ani nechcem vedieť, by ma náhodou štvalo, že je niečo lepšie 😀 😝

ifkael
13. jan 2014

@zlatulienka tiez myslim ze este nie... Tak februar/marec myslim

bulinka27
21. jan 2014

ahojte, neviete mi prosim poradit, kde by sa dala zohnat nova strieska na maclaren? mame xt po synovi, ale pre malu by som ho chcela trosku ozivit - viem, ze su nejake maminy, co taketo veci siju. neviete mi prosim poradit? budem moc vdacna, pekny den

palculienka2011
21. jan 2014

@bulinka27 pozri na sashe predavajucu bajkonur,ona sije striesky

lyfuska
21. jan 2014

@bulinka27 Ak najdes niekoho tak daj vediet lebo ja som nikoho nezohnala :(

ivetah
21. jan 2014

@bulinka27 pozri na e-bay, aj tam su.

bulinka27
21. jan 2014

@palculienka2011 dakujem 🙂

sonicka27
28. jan 2014

Posuvam madlo orig. maclaren 100% stav....viac IP...cenu ponuknite...

sonicka27
28. jan 2014

Posuvam madlo orig. maclaren 100% stav...viac IP...cenu ponuknite...

freezz
28. jan 2014

Rozdíl mezi kolekcí 2013 a 2014 u Maclarenu není žádný. Pro rok 2014 Maclaren nepřišel s žádnými novými barvami, zůstává kolekce z roku 2013. Bude pouze chvilku trvat, než si prodejci změní třeba Techno XT Black 2013 na Techno XT Black 2014 😉 Ale rozdíl mezi nimi není žádný.

Co se týče BMW, tak tento rok bude nový model, ale už to tedy bude trochu jiná káva 😉 Nový BMW by měl být karbonový, postavený na modelu XT a cena bude kolem 30.000 Kč 😝

lentila.g
28. jan 2014

@freezz fuha ta cena bmw..och zvedavá som teda
Tajne som dúfala ze bmw zostane a vylepšia len polohovanie namiesto šnúrky..

ifkael
28. jan 2014

@lentila.g dat 600€ za beecko..plus dalsich 400 za fusak a doplnky... To radsej za nove bmw .. Na podvozku xt to ak bude...bude pecka

lentila.g
28. jan 2014

@ifkael to je pravda bgb mania tiež niečo stojí len to aby som uz teraz rozpredala všetko...

ifkael
28. jan 2014

@lentila.g moj muz maclareny miluje...mne tiez vyhovovalo xt. Xlr velke,quest nemal strechu ako xt...preto som nad bmw tolko len rozmyslala.... Tie kociky vydrzia vsetko.

No som zvedavaaa na prve fotky...

lentila.g
29. jan 2014

@ifkael tak ja som ešte nemala MAC a je pre mna stále pokušením 🙂
Môj muž zasa bee...len voziť aj tak poväčšine budem ja🙂

lenkaleg
29. jan 2014

Ahojte kocky. tak konecne som si bola vyskusat Maclaren BMW Silver aj s malym v Bratislave v Baby parku. Ten moj chalanisko nechcel z neho ani zliest, ked som ho dalal dolu, ze ideme vyskusat dalsie Maclareny, XT, XLR tak s revom a hned mi zutekal k BMW a sam sa tam vysteveral a sede, musela som ho po predajni vozit. Co je uz co povedat, kedze on najradsej bezka.
Ale chcela som tym povedat len tolko, ze stale neviem ktory mam zobrat, najviac sa mi paci BMW ale, myslim ze v sirke (sedenia) tam nie je az taky rozdiel medzi XT a XLR a BMW, akurat ze su vyzsie a take mohutnejsie sa mi viac zdaju a teda ze sa daju aj rukovete nastavovat.
NEviem neviem co mam robit.

ifkael
29. jan 2014

@lenkaleg ja myslim, ze maly si uz vybral ;)

lenkaleg
30. jan 2014

@ifkael no tak to si myslim aj ja 🙂)))...takze asi to netreba riesit🙂

botega
3. feb 2014

@ifkael ahoj, prosim ta, ja som dnes tiez objednavala z pramworld. potvrdenie mi prislo hned aj peniazky stiahlo z uctu... potom mi prisiel mail, na aku adresu je registrovana moja karta a ci je na sukromne ucely :D mam sa obavat? ako to prebiehalo u vas?? dikes!