Mám dať synčeka aj do fusaka?

muriel21
7. feb 2016

Mamicky prosim vas viete mi pradit?? u nas je 4° slniecko a hlasia pekne asi cely tyzden..neviem ako mam ist s malym von ci este mam nechat fusak alebo ho uz schovat a dat teplejsie nohavice a deku?v com chodite vy von?dakujem za tipy 🙂 🙂 🙂 🙂

sabina1975
7. feb 2016

Neviem ake velke mas dieta moja ma 2 roky a 3 mesiace a ked ideme s kocikom tak ma aj fusak mne sa deka smyka

pribinak
7. feb 2016

Fusak este nechaj

xivankax
7. feb 2016

Aj my máme fusak a skôr ako v marci apríli ho asi neodlozime

lindush123
7. feb 2016

my stale fusak, ono nie je az tak teplo ako sa zda.. toto slniecko je velmi zradne

8291
7. feb 2016

Tak ako píšu baby,ja mam 1,5 ročnú,my sa uz nekocikujeme ale keď behá vonku 1-2 hodky,tak ideme domov s dobre vyštípanymi líčkami od zimy,slniecko je ešte veľmi klamlivé.A ked ti bude sedieť v koviku bez pohybu tak obzvlášť

lucinkax20
7. feb 2016

Urcite s fusakom 🙂

0silvia0
7. feb 2016

@muriel21 ale veď dieťa v kočíku sedí, nehýbe sa.... takže fusak určite ešte znesie...

zabina27
7. feb 2016

my mame len spodnu cast fusaku v sportaku, aby sedel na teplom, uz tu vrchnu-zakrytie teda velmi nechce, musi byt riadna zima, aby ju zniesol, mali sme asi 2x tuto zimu. ale zase davam overal a pod to podla pocasia. nas ma rok aj 8 mesiacov, malemu leziacemu by som asi nechala, takemu behajucemu podla mna velmi netreba, pokial nejdete na par hodin von, ved co potom dat, ked je o 15 - 20 stupnov menej?

muriel21
autor
7. feb 2016

@sabina1975 pardon zabudla som napisat maly ma 8mesiacov..este mame fusak ale ked idem s nim von pripadam si ako jedina s fusakom.. ci to je len nahoda ze stretavam mamicky uz len s dekami..

ukulela
7. feb 2016

u nas 3 stupne a riadne zamracene (netusim, co hlasiili 🙂 ... ja som uz chcela minuly tyzden zimny fusak vymenit za taky prechodny, ale teda dobre, ze som este nechala. maly ma rok aj 4 mesiace a v kocari este spava ... takze fusak to isti.

muriel21
autor
7. feb 2016

dakujem vam vsetkym za odpovede..fusak este nechame!!!😊😊😊😊😊

muriel21
autor
7. feb 2016

@ukulela u mas je 5 a krasne teplucko slnko svieti ..tiez este necham..nech je maly v teplucku ked este nebeha

klodyka76
7. feb 2016

určite fusak.......je rozdiel, keď sa prechádzate alebo keď len ležkáte v kočíku a nehýbete sa 🙂 .....myslím, že malému by ešte bola dosť zima.....

ukulela
7. feb 2016

@muriel21 no tak to mate paradicku 🙂
ono aj ja vzdy meditujem - co obliect, ci zakryt, .... ale teda ak mam sudit podla seba, tak som rada,ked mam nohy v teple. fusak nemusim zapnut az pod bradu, mozem malemu nechat ruky von, a tak ....
svokrusa nam usila na jesen taky fajny prechodny - dve vrstvy flisu a medzi nimivatelin. ten som mala v kocari,kym nebol minus. no terza som ho este nevimenila, lebo u nas casto fuka (byvame pod tatrami) a aj je takhnusne zamracene a vlhko ...

muriel21
autor
7. feb 2016

@ukulela no tak teda ty toas vyhrane s tym fusakom..no ked ideme von a je pekne ani ja mu ho uplne nezapinam..mu davam take zateplene teplaky aby mu nebolo zima ked je trosku mino kocara...tak vy mozte este lyzovat pod tatrami😄😄😄 u nas to bolo paar dni ako keby bola uz jar...

katrin21
7. feb 2016

4 stupne su este normalna zimna teplota... takze fusaka a dieta sa v kociku nehybe, takze potrebuje viac teplo, ako my, co kracame...