MaM kapsa. Ako ste s ňou spokojní?

pimpa
18. sep 2009

Mate ju niekto? Ako ste s nou spokojni? Ja som objednala na chladne dni, aby som mohla Paťka nosiť v nosiči aj dalej 😉

tynushqa
12. dec 2009

Mamutka diik, nevies kedy asi tak pride odtial balik, bo objednavam a kurnik zase tolko penazi 😖 si mi ani nemala dat tu stranku 😉 😝

mamutka
12. dec 2009

mne to ta pani doniesla osobne, mala to cestou do mesta, mozes aj ty sa stavit po to, ale najlepsie bude ak jej napises mail a dohodnete sa.
kapsa je super vec, nemusim maleho rvat v bunde do manduce a potom v obchode ho mat spoteneho a mokreho

tynushqa
13. dec 2009

Kapsa uz je objednana, do pozn. som dala ze ci by som sa nemohla zastavit osobne po nu, tak uvidim 🙂

tynushqa
15. dec 2009

Takze kapsu uz mam doma, uz je aj odskusana, musim povedat ze je suuuuupeeeer. Bola som si pre nu osobne u tej pani doma 😀 takze super.
Len musim este prist na to ako malu obliekat, bo sme sa dobre spotili obidve.

jaandy
16. dec 2009

obliekat len ako doma 😉 viac zateplit len nozky

pimpa
autor
16. jan 2010

zistila som ze ta kapucna co je k tomu original, tak nam vobec nesedi, Patko ked ju ma, tak neoze otacat dobre hlavu a ani si ju dobre ulozit na spinkanie a potom je z toho nervozny. Zacali sme davat klasicku pletenu ciapku, ušandu 😀

ludmilabb
16. jan 2010

co davate detickam na nozicky vonku, my este nechodime cize doma ziadnu obuv nemam, nejake cizmicky?

pimpa
autor
16. jan 2010

ja davam len vlnene ponozky a na ne strikovane papucky, tie nozky su aj tam na bokoch a skryju je este aj do kapsy a aj pod moju vetrovku, tak myslim ze v pohode 😉

emjee
16. jan 2010

ja davam ponozky, pancusky, dupky a navrch vlnene "topanky" od manymonths

denisocka
19. okt 2010

ahojte,je vhodne kupiť kapsu na 2mesačne ? nebude to moc velke?zas s vrecom chodiť nechcem. a ešte ,zvazujem deluxe,ale čierna je asi moc morbida a tak neviem,či nie radšej iba zimnu verziu čierno/šedu . ma niekto čirnu deluxe?

martina05
13. nov 2010

Ahojte..Chcela by som sa spýtať či je podľa Vás vhodné kupovať Mam kapsu pre 7 mesačné dieťa?? Vmestí sa mi do toho??? ďakujem za rady...
@emjee

emjee
13. nov 2010

@martina05 mne sa M. zmesti na dlzku stale, na sirku by som prijala o par cm naviac 😀 ale M. patri k mensim detom, pomeriam a napisem ti rozmery, skus pomocou nejakej deky, ci vam to bude ok

sjuzocka
9. dec 2010

Ahojte, mam kapsu Deluxe, ako obliekate mimco do nej teraz, ked vonku uz mrazy zacinaju? ja mam tendenciu ho preobliekat, potom chudak sa poti a ja tiez :D

emjee
10. dec 2010

@sjuzocka zasada je: obliect ako seba (pod bundu) pripadne maximalne o jednu tenku vrstvu naviac, preobliekat treba hlavne nozicky a hlavu, ostatne zahrejes svojim telom

emjee
10. dec 2010

@martina05 zabudla som pomerat 😀 pisem si do diara 😉

zuzana124
28. jan 2011

Ahojte, ja mám tiež MaM kapsu Deluxe čiernu a som s ňou veeeľmi spokojná, je ľahučká. Dcérka má skoro 18 mesiacov a v pohode sa mi ešte do nej vojde. Vrelo odporúčam 🙂 🙂 🙂

kloranebb
1. sep 2012

Aku verziu kupit pre 15 mesacne dieta ktore uz chodi a nosit ho budem len niekedy do obchodu a tak? Viete ze bude oblecene tak aby mu nebola zima ked bude chodit, nie na lahko ako obliekaju deticky do nosica pod mam kapsu. Nebude v tomto pripade stacit zimna alebo ta celorocna?

kloranebb
7. sep 2012

Tak uz som kupila na slepo deluxe.

mahalo
16. nov 2012

Kockyyyyyyyyyy prosim vas...dnes mi dorazila kapsa de luxe..mala by sa skladat z dvocit v rstiev flisu, ale ja na dotyk citim len jednu, celkovo sa mi to zda dost tenke..neviem si to predstavit v minusvoych teplotach. Ako sa mam uistit, ze mi poslali naozaj de luxe verziu?

mahalo
16. nov 2012

@kloranebb
@zuzana124
@sjuzocka

zienky povedzte mi niektora z vas na to nieco prosim vas 🙂
vid komentar nado mnou

sjuzocka
16. nov 2012

@mahalo deluxe verzia ma specialnu vrstvu flisu, neprefukavu, nepremokavu (toto nemam velmi odskusane lebo za dazda som velmi nechodila von). moja mala jednu vrstvu.

kloranebb
16. nov 2012

@mahalo
Moja je z jednej strany flisova a z druhej strany latkova, staby bavlnena. Myslim ze to je dobry poznavaci znak pri de luxe. Vyzera tenko to ano, ale funkcne materialy nebyvaju zvacsa hrube. Ja som ju vytiahla az teraz ked je do 10 stupnov, doteraz stacilo oblecenie ako na von do nosica. Stare mamy by nas sprdli ale nebojte sa, funguje to krasne 🙂

zuzana124
4. dec 2012

@mahalo prepáč že až tak neskoro Ti odpovedám ale dlho som tu nebola, @kloranebb ti napísala pekne podrobne, ja mám tiež z jednej strany flis a z druhej strany látku. Máš pravdu vyzerá že je to tenké ale je to vhodné aj do mínusových teplôt 🙂

mahalo
5. dec 2012

Diky baby..pytala som sa preto, lebo som citala ze by mali byt dve vrstvy flisu a ja citim len jednu..a ano z druhej strany cierna latka..vyzera to dost tenko, ale uz s tym behame a zatial sme v teplucku..dufam ze teda aj v minusoch 😉 do akej najvacsej zimy ste s kapsou isli?

@sjuzocka
@kloranebb
@zuzana124

kloranebb
5. dec 2012

@mahalo minusy este nemam odskusane

zuzana124
9. dec 2012

@mahalo my sme s kapsou boli aj v zime v tatrách bolo možno aj -15 až -20 ale to som mala malú aj naobliekanú, teda mala zimnú bundičku, zimné topánky a ešte som jej na nohavice dala štucne 🙂

mahalo
9. dec 2012

no baby tak ja som s nou bola v takej lahsej kombineze a na to kapsu - boticky som uz nemohla nasadit a vsetko bolo ok, okrem tych noziciek..tie mala ladove 😖 a to mala dupacky, teple ponozky a taku lahsiu kombinezu a na to kapsu..myslela som ze to bude ok, telicko ok, okrem tych noziciek..na druhy den som dala teplejsiu kombinezu a bolo to lepsie..tak som zvedava ked budu silnejsie minusy...

inak sa nebojite ze spadnete? Ja sa toho dost bojim..ked is predstavim, ze bude lad ☹ u nas kocik nehrozi..mozno ked vystihnem v ☹ odny okamzik tak mi tam 1Ominut vydrzi a potom konec 🙂

ivanka.7
10. dec 2012

@mahalo u nas este lad nie je, tak zatial neviem, ale mam psa krizenca kolie a on vie poriadne potiahnut a zatial som problem nemala. V okoli mam uz vychytane vsetky nerovnosti :D a to oblecenie do kapsy treba len vychytat asi, my sme mali dobre zauzivane do toho pocasia 5-10 stupnov a teraz ako je okolo tej nuly, tak zas trosku vychytavame 🙂 Kapsu sice nosim v kociku, ale zatial nam stacia siroke bundy/mikiny 🙂
A teda neviem ako mas staru dcerku, ale u nas boli prvy mesiac kocikove prechadzky totalne stresy, potom som sa na vykaslala a uz sme viac-menej len nosili, kocik som pouzivala do parku raz tyzdenne, ked mi tam zaspala, ze som ju polozila do vanicky. Ale odkedy je v sportaku a sama sedi, tak sa to celkom da, vidi okolo seba. Cize ak mas mensiu dievcinku, tak to mozno aj vas caka 🙂

mahalo
10. dec 2012

@ivanka.7 ano este mi nesedi, tak dufam ze budeme rovnaky pripad, lebo ju to v kociku nebavi - nic nevii a babyk su z toho na nervy, ze nemozu kocikovat hehe 🙂

maryem
6. jan 2013

@mahalo Mala som presne ten pocit, ked som ho dostala postou, studovala som papiere spredu zozadu, ci to je fakt ona, ale ziadne obavy, je to tak, a je teply.. Ale teda uz si pisala aj sama, ze je.. 😉