MaM kapsa. Ako ste s ňou spokojní?

pimpa
18. sep 2009

Mate ju niekto? Ako ste s nou spokojni? Ja som objednala na chladne dni, aby som mohla Paťka nosiť v nosiči aj dalej 😉

wwcko
30. nov 2009

fogpi ako pokracujete s kapsou? Ninka sa rada nosi, len stale olizuje satku ked jej ide okolo tvare 😀 Ja taka zlata 🙂

fogpi
30. nov 2009

wwcko my máme liliputi A v puse väčšinou dudel, niežeby sme ho nejak extra potrebovali , ale ;

fogpi
30. nov 2009

... ale lepšie ako by sa mala nahltať studeného vzduchu,alebo ked fúka. Takže asi tak,. Ale kočík už pomaly ani nepoužívame lebo spíme len raz aj to doma a ked niekde ideme tak v nosiči. 😀 Mne sa to velmi páči. a Hanka je spokojná takže super 🙂 ps: a preto som písala v dvoch kusoch lebo mi tu malá do toho ťuká 😀

wwcko
1. dec 2009

Dnes sme boli prvy krat so satkou v dazdi 🙂 super strasne si pochvalujem. Kupila som si aj ruksak tak chodime na prechadzky. 🙂 Len by som prijala keby davali ku kapse dve ciapky. Jednu malicku a druhu velku lebo do tej original mame este vela casu 🙂

fogpi
1. dec 2009

wwcko aký ruksak? Obyč alebo nejaký špecialny?

neurologia
1. dec 2009

baby kapsu mam uz objednanu neviem sa dockat kedy pride a odskusam ju...zima dnes bola dost tak ak sa to udrzi tak ked pride kapsa hned testujem.....

wwcko
1. dec 2009

fogpi taky obycajny. trosku lepsi lebo mam problemy s chrbticou, ale nic specialne 🙂 mala som tasku na rameno a to sa nedalo nosit vsetko ma z toho bolelo.

neurologia si sice trosku velka na take male babtko ale uvidis budes rada 🙂 Aj my sme v nej utopeny 🙂

wwcko
1. dec 2009

neurologia ta kapsa je trosku velka nie ty 😅 😀

fogpi
2. dec 2009

wwcko, môžeš napísať aký vak? alebo mi to pošli cez IP. Ak teda môžeš. Ja tiež by som dačo potrebovala, lebo ked ideme von ,malej nosím v taške kabát keby si rozmyslela že chce chodiť, a ešte aj piť a aj Filipkovi piť, a ked ideme na dlhšie alebo niekam ku kamoške tak aj plienky a tak... samé potrebné veci. Niečo nie velmivelké ale zas aby mi tam vošli všetky haraburdy čo potrebujem 🙂

wwcko
2. dec 2009

http://www.hanibal.cz/batohy/do-mesta-a-na-vyle... ale ja mam inej farby a kupovany u nas v SK

wwcko
2. dec 2009
jaandy
3. dec 2009

odporucam velku ladvinku (7l) 😉 vyuzijes aj pri noseni na chrbte

brinzulka
3. dec 2009

jej...som Vam chcela napisat...ze kapsu mam uz aj v kociku...mam tam spodok fusaku ...a vrch fusaku je doma...maly ma na sebe kapsu...ked je umrchaveny...tak ho vyberiem do manduce a dam mu kapsu z kocika...a tak chodime...vyuzivame ju aj do vajicka na cesty 🙂 No neviem, ak bude velky...ci ju nepresijem na bundicku alebo vestu 😉

fogpi
3. dec 2009

baby ďakujem za tipy. niečo budem musieť vymyslieť ako si uľahčiť život, lebo sa nosíme stále viac...

wwcko
3. dec 2009

jaandy len si neviem predstavit ako natrepem nakup do ladvinky 🙂

fogpi
3. dec 2009

ja to nepotrebujem na nákupy , iba na tie bežné veci takže ešte uvidím. Lebo myslím že hned ako bude lepšie počasie sa začneme nosiť na chrbte a potom bude asi ľadvinka praktickejšia.

wwcko
3. dec 2009

fogpi tak potom hej to urcite bude. Ja to mam tak, ze do obeda idem nakupit, vybavit postu banku atd tak malu dam do satky a ruksak na chrbat. a po obede len s kocikom na prechadzku. A ked ideme na turu tak ruksak zoberie Martin 🙂

jaandy
3. dec 2009

nakup davam do kocika...kocik stal 17 000sk tak nech ho vyuzijem no nie? 😀

fogpi
3. dec 2009

u nás nakupy dávame tatovi 😀 , už neviem kolko stál ale aspoň nech je užitočný 😀 . Ale nie,ja s deckami nerada chodím na nákupy, jedna vec je že Filipko neustále niekam odbieha a ja potom viac hladám jeho ako to čo chcem nakúpiť a potom vždy spravím len polovičný nákup. Tak poobede vyšleme tata s dllllhým zoznamom a máme nakúpene.

jaandy , ale s tým kočíkom súhlasím 😉

a pri prechádzkach aj u nás tato nosí veci,hoci ja by som mu aj malú dala nosiť, len ona nechce. ta je taký malinká maminina prísavka. 🙂

wwcko
3. dec 2009

fogpi 😀 Ja mam jen jednu a malinku tak je si nakupim este v pohode 🙂 A u nas sa do obchodi ist s kocikom v pohode ale banka, orange detsky obchod nedam. Su tam schody a malu nenecham niekde pred obchodom samu.... a s kocikom idem na prechadzky ked nic nepotrebujem vybavit v budove so schodmi. a nas tato chodi neskoro z prace tak nakup riesim ja. 🙂

fogpi
4. dec 2009

u nás je to naopak, na prechádzke sa nosíme a ked idem vybavovať,chodím s kočíkom, lebo aj Filipka treba ustrážiť a ked niečo vybavujem musím mať pohotové reakcie 🙂 lebo je to živé striebro , a malý zvedavec tak ho treba mať pod dozorom

neurologia
11. dec 2009

uz dorazila vcera som ju aj vyskusala teda len doma ze ako si ju nasadim a podobne...paci sa mi uz len aby prestalo prsat...a pojde sa odtestovat aj von.... 🙂

pimpa
autor
11. dec 2009

Baby, co obliekate babetku pod MaM kapsu? Ja som doteraz mala pocit, ze staci mu svetrik a dole babylegs a gate. Pocula som vsak ze v predpovedi hlasia ochladenie a ze od nedele az -10 stupnov....tak rozmyslam co dalej 😕

jaandy
11. dec 2009

pancuchy (or merinospodky), teplaky, babylegs, ponozky, cizmicky

body s kratkym rukavom (alebo merinotriko), body s dlhym rukavom, svetrik, kuklu

svetrik a babylegs beriem zvlast a pripadne doobliekam za pochodu 😀

mamutka
11. dec 2009

ja som tento tyzden testovala termo pradlo, lebo maly bol dopoteny, ja tiez, no a mozem povedat, ze som citila velky rozdiel oprote predchadz.dnom, aj ja som mala tielko termo, pohodicka, malinky tiez a to sme vybavovali veci v obchode kde maju 26 st. 😝 den predtym som sa skoro uvarila vo vlstnej stave tam...
len drobec nechce tu kapucnu co je na kapse, zle sa mu kruti hlavickou v nej, musi vsetko vidiet

emjee
11. dec 2009

mamutka ja mu kapucku nikdy nepripinam o kapsu 😀 presne z dovodu krutenia hlavy 😀

tynushqa
11. dec 2009

Ahojte,
neviete mi niektora poradtit kde by som zohnala najrychlejsie MAM kapsu? lebo na nosime.sk je dodavka 2-4 tyzdne, potrebobvala by som ju hned. Najlepsi by bol kamenny obchod 😉
Dakujem

emjee
11. dec 2009

tynushqa kamenny obchod neviem, ale skus forum na nosime - tema predam, vymenim
alebo bazar na nosenideti
a tu na mk v bazare je ponuka na doma situ kapsu

tynushqa
11. dec 2009

emjee na nosime - forum tam je ta co je na predaj tu na MK, a idme pozriet na nosenideti 🙂 chcela by som ale ciernu, ale ked tak tak sa skusim este opytat na tu situ ci je volna.

mamutka
12. dec 2009

tynushqa, ja mam z latkoveplienky a si z BA, mozes ju mat hned 😀