MaM kapsa. Ako ste s ňou spokojní?

pimpa
18. sep 2009

Mate ju niekto? Ako ste s nou spokojni? Ja som objednala na chladne dni, aby som mohla Paťka nosiť v nosiči aj dalej 😉

emjee
20. sep 2009

mam a som spokojna

jaandy
22. sep 2009

ja som jednu usila (podotykam ze som stroj videla 1.x a slo to lahko) na odskusane este caka, ale ucel myslim urcite splni

brinzulka
22. sep 2009

my ju mame tyzden doma...zatial neodskusanu...v kociku sa neche vetrat...tak treba nam na jesen a zimu...ak chceme byt vonku, co najdlhsie....ciapka nam je ako 2mesacnym moc velka...ale kupili sme capicu slonicu-tak to bude fain 😵

katyl
23. sep 2009

ja som si zas kupila pončo, krasne z vlny, ale v takej nejakej uprave, ktora vobec nepicha a nehryzie 🙂 makkucke a jemne
vzdy som chcela mat ponco a mozem ho nosit aj ked uz maleho nabudem nosit. 😉 😉 😉
Filipko sa tam pekne dovnutra zmesti, hlavicka mu trci a mame okrem teplucka aj kopec miesta 😀 a budem ho mat aj na ine prilezitosti.
ale ta kapsa je tiez dobra vynalez 😉

pimpa
autor
23. sep 2009

ja sa uz tesim na nasu MaM kapsu, uz by nam mala prist kazdu chvilu. Kupila som tu deluxe verziu. lebo na zimu sa mi zdala ta fleece verzia "rychloprefuknutelna" takto aspon nemusim patka tolko naobliekat, vieme ako obliekanie deticky "maju rady". No a teraz na jesen sa to da aj bez kapsy, trochu viac ho obleciem, nozky sa mu daju skryt este do mojho velkeho svetra. 😔

brinzulka
23. sep 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
tutaj a par foto 28-32.........MaM kapsa

brinzulka
23. sep 2009

fotene narychlo-nie kvalitne...sorry

pimpa
autor
23. sep 2009

brinzulka, ty mas zimnu verziu?vyzera perfektne.Ciapka sa aj mne zda velka, a to ma patko uz 8 mesiacov, uvidime nazivo ked ju vyskusame 😉

brinzulka
23. sep 2009

hej zimna...ciapka bude slonica...na nase male mimco....... a potom dakedy snad aj origos

zoeno.1
24. sep 2009

http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=80 .....ja si sijem podla tohto kapsu na zimu,snad sa mi to podari 😀

jaandy
24. sep 2009

zoeno.1
ked mozem poradit si ju siroku a nie velmi vysoku 🙂 ja som pri tejto prilezitosti videla stroj 1.x a podarilo sa, len teraz by som to robila sirsie...

mam vonk. vrstvu sustak, potom vatelin a vnutri flis a je to teda dost teplucke, ten golierik som nechala vacsi a natiahla snurku aj do hornej casti tak to bude ako kapucka-len vymysliet o co tie snurocky zavesim

jaandy
24. sep 2009

jo a zo zbytkov toho flisu som usila kuklu 🙂 len este caka na olemovanie, robila som to od oka a naozaj zo zbytkov takze sa to da aj ked sit neviete 🙂

prihodim foto tej kapsy do albumu

brinzulka
24. sep 2009

peknucka je....kym som bola tehu...usila som si prvy krat v zivote nieco-hniezdo a vreckar...ale klobuk dolu...na toto neviem , ci by som mala pri dvoch detoch trpezlivost

pimpa
autor
24. sep 2009

mne uz prisiel mail, ze mi dnes odoslali balik s MaM kapsou, tak sa tesim. Zatial je vonku krasne, ale pocula som, ze to uz nepotrva dlho. Skoda ze tu verziu kapsy, co som chcela maju len v celociernom prevedeni 😒

zoeno.1
25. sep 2009

jaandy,peknu kapsu si si usila 🙂 ja uz to mam skoro usite,tak uz sa mi to neda dat na tvoju radu,ze sirsiu,nie dlhsiu 😒 ten golierik si vymysela super...hm ale ani to sa mi uz neda tak spravit,ale ved nevadi.ja som sa rozhodavala,ci mam dat sustiak na von.stranu,ale nakoniec som dala flis z oboch stran a medzi to vatelin. co sa tyka sitia,ja som uuuuuplny amater,ja len okolo kapsy meriam,striham a co sa tyka sitia,tak to stojim nad svokrou a dirigujem kadial ma ist ihlou 😀 😀 😀

katka.carska
25. sep 2009

Pridavam sa i ja so svojimi skusenostami. Kapsu som sila este minulu jesen:
http://picasaweb.google.com/katka.carska/DomoKa...
no ostalo po nej uz len foto. Myslim, ze som ju pouzila 2 ci 3 krat. Mne nevyhovovala, hlavne tie popruhy nie. Takze som ju rozparala a latky pouzila. Namiesto nej som mala vacsiu fleesovu deku, do ktorej sme sa obtocili obaja, ci na chrte ci vpredu. No musim dodat, ze sme nenosili v meste, takze ziadny model medzi ludi nebolo treba.

jaandy
27. okt 2009

poznatky ku kapse:
Usila som ju teda dobre a hrubo 🙂 nebala by som sa s nou ani do fujavice a mrazov, len to obliekanie je neprakticke, teda obliect sa da raz dva, no vyzliect sa v obchode ci mhd je nemozne(ked sa nechcem vyzliekat aj ja)

Dalej som usila vsadku do bundy, je to len obdlznik, po stranach zips kompatibilny so zipsom na bunde, dole stahovanie na snurku...tak cesta vedie urcite tadialto 🙂 . Rozopnut sa nie je problem a zahriat sa spolocne pod kabatom tiez je fajn, bez tej vsadky mate normalny kabat. Mne zips pasuje na sveter, flisku a 2 vetrovky takze moznosti je dost. Chystam sa to doriesit aj na chrbte a urobit este jednu fakt zimusnu vsadku. Navod mam z fora nosenideti.cz

...a usil by to aj slepy, je to fakt jednoduche

zoeno.1
27. okt 2009

jaandy,my uz sme tu usitu kapsu dva krat vyskusali a naozaj mohla byt sirsia,mala ju ma len tak tak 😒 ale inac je krasna 🙂 rozmyslam,ze jju asi posuniem svagrinej,ma 2 tyzdnove mimnko a zacala satkovat,myslis,ze je to vhodne aj na satku?im by isto mala este nebola. ked budem mat cas,tak kuknem tu vsadku do bundy 😉

jaandy
28. okt 2009

no ja mam len satky, ergonomicke nositka nevediem...takze je na satku urcite dobra 🙂

inak mam uz vystrihnute take ucha na nohy 🙂 proste klapky v oblasti noziciek ze tym to rozsirim, a aj keby nohy trcali neva, ved mas este bundu na sebe, no nie?

sila som vsadku podla navodu na nosenideti.cz...forum...tvorime...uprava bundy aby byla i k noseni , naozaj je to len obdlznik po krajoch zips, mas to za pol hodiny

alebo sa daju v cinskom obchode kupit dve identicke bundy kus po 8€ 🙂 a usit z nich jednu...a mas origo nosicku bundu 🙂

lamarika
29. okt 2009

khamaro: Dnes jsem koupila variantu delux. Tak už můžu říct k tomu něco víc. Jsou to dvě varianty v jednom. Z jedné strany je teplej flís nebo něco tomu podobnýho - to je na zimu, víc hřeje miminko a z druhé strany je nepromokavý materiál, něco jako u bundy. Když to otočíš - nepromokavej matroš k dítěti, teplý ven, tak máš jarní variantu, která hřeje méně, spíš chrání . Ta čapka k tomu je vlastně obdoba kukli a jde nastavit na každou velikost hlavičky. Fakt paráda 😉 Jestli opravdu uvažuješ nad ochranou kapsou, tak zvol tuto

khamoro
29. okt 2009

Lamariko, děkuju převelice. Myslím, že touhle informací jsi moje dilema rozetla. Takže jdu lovit po e-shopech. Ještě se musím rozhodnout, jestli hnědo - pískovou nebo černou 😀

pimpa
autor
30. okt 2009

aj ja mam deluxe kapsu, a uz dva tyzdne ju aktivne pouzivam. Je fakt super 😉

lamarika
30. okt 2009

dneska jsem s ní vyrazila ven. Byly u nás 4 stupně, malej měl na sobě lehkej svetřík a tepláčky a světe div se on byl krásně teplounkej a spokojenej 😀 😉 Takže jsem spokojená jak blecha, že jsem ji koupila 😉

katrin79
2. nov 2009

chcem sa vas opytat, tie co vyuzivate teraz tuto kapsu ako sa obliekate vy ked babo nosite? lebo doteraz to bolo fajn, lenze ked ja si musim dat zimnu bundu a ked si dam nosic s kapsou, musim ju mat rozopnutu a to je teda dost zima, napriem tomu, ze som mala rolak pod bundou som skoro zamrzla 😒

lamarika
2. nov 2009

katrin: Oblíkám si thermo rolák a teplejší mikču a je mi fajn 😉

pimpa
autor
6. nov 2009

ja hladam v byte, do coho by som obliekla seba v tychto chladnejsich dnoch. este to nemam celkom vymyslene, mozno kupim nejaky velky siroky sal 🙂

fogpi
11. nov 2009

ahojte
zoeno.1 mohla by si mi prosím ťa napísať ako širokú kapsu si si ušila, keď píšeš že by mohla byť širšia. Chystám sa aj ja na niečo takéto, Ďakujem
Poprípade niekto kto máte original Mam Kapsu , mohli by ste ju pomerať? Ďakujem

fogpi
24. nov 2009

ahojte, tak už aj my máme kapsu, síce "domácu" 🙂 ale ja som spokojná, hned ako budem vedieť pridám fotky. Vymyslela som si k tomu aj odnímatelnú kapucu a návleky na topánky v prípade že sú špinavé nech ma malá neokope.

wwcko
24. nov 2009

uz aj my mame doma kapsu, ale original 🙂 usit by som ju sice vedela, ale sa mi nehce 😅 vyskusanu ju este nemame tak poviem referencie az pak 🙂

fogpi
24. nov 2009

no tak sa mi podarilo, myslím vložiť fotky.Nájdete v mojom albume. Ešte aby som veci uviedla na správnu mieru, tiež som si ju nešila sama, mamina je krajčírka , tak som to trošku využila 😀 . A je veeelká šikula. Trošku sme si pomoihli , vašimi príspevkami a návodom tu spominanej cz stránky. Takže za vaše pripomienky ďakujeme, akurát tie popruhy vymeníme za iný materiál, lebo ten flis je dosť pružný a zle sa s ním kapsa pripevňuje. Dnes poobede sme ju aj vyskúšali bola fajn, malej trošku vadila , ale určite si zvykne

wwcko ja by som tiež prijala originál ale finančne je to takto lacnejšie 😝 takže je toto pre mňa prijatelnejšie riešenie