MaM kapsa. Ako ste s ňou spokojní?

pimpa
18. sep 2009

Mate ju niekto? Ako ste s nou spokojni? Ja som objednala na chladne dni, aby som mohla Paťka nosiť v nosiči aj dalej 😉

wwcko
24. nov 2009

fogpi no tak to by som aj j vyuzila. Aj ja, aj mamka vieme sit, ale nie sme vyucene a urcite by sme sa s tou kapsou trosku natrapili 🙂

jaandy
25. nov 2009

fogpi

krasna kapsa 🙂 to ze ten flis pruzi popruhom nevadi, ved nenesie ziadnu vahu a tym ze je makky necitis to uviazanie vzadu 😉

fogpi
25. nov 2009

jaandy ďakujem. No takto som nad tým ešte nerozmýšlala. Ale ak vymyslíme a upravíme, tak určite napíšem moju skúsenosť a pridám aj foto . Ja si nosenie totiž straaaašne užívam a hladám spôsoby ako si to spríjemniť aj pre seba aj pre malú. Akurát so pozerala aj tie mikiny čo sú na nosenie. Chystám sa mamine ukázať foto 😀 , dúfam že si trúfne aj na toto. Máte ju niekto ?

wwcko
25. nov 2009

Dnes som prvý krát vyšla s kapsou 🙂 bolo to super. trosku som mala na zaciatku problem ju obliect aby jej nebolo moc teplo ale ani zima, ale nakoniec super 🙂 Aj nás obdivovali, ze co to mame 😀 Som max. spokojna aj so šatkou aj s kapsou, už len sa musím s niekym stretnúť, nech sa mi pozrie na uvazy 🙂

wwcko
25. nov 2009

Fogpi som ti chcela povedat ze ste moc sikovne a myslim ze s mikinou nebudete mat ziadny problem 🙂

mamutka
25. nov 2009

wwcko, aj my sme dnes prvy krat v terene testovali, ale som ju musela zbalit, bolo horuco 😀

wwcko
25. nov 2009

mamutka ja som bola rano o pol desiatej a to bolo akurat, teraz sa len chystam o tretej, ale to pojdem asi s kocikom 🙂

breslerka
26. nov 2009

Ahojte dievcata, ja som si tiez kupila tuto kapsu deluxe, este som nebola s nou von (mam nosic manducu)....nemam sajn, co mam malej obliect, aby sa nepotila, ale aby jej nebolo ani zima.Mate s tym nektora uz skusenost?Dakujem

pimpa
autor
26. nov 2009

ja som zvykla obliect Patka do tricka, mikiny, vlneneho svetrika, dole babylegs, dupacky, nohavice, vlnene papucky, ciapku. Na seba sveter, obrovsky sal a bundu rozopnutu navrch. Do bezveterneho pocasia akurat 😔
Terau sme chori tak sa nenosime 😔 ale ako vidim, tento rok vonkajsie teploty noseniu s MaM kapsou praju 😔

breslerka
26. nov 2009

No tak ja mam rodicov v Tatracha ideme tam na Vianoce, tak chcem aj tam malu nosit, napr. na Strbskom plese a pod, tak mam dilemu, co jej obliect do takeho pocasia.

breslerka
26. nov 2009

Teda myslim takeho normalne zimneho, lebo toto vonku je daco maximalne nezimne:O))

jaandy
26. nov 2009

pimpa tolo mu obliekas???? toko neplanujem obliekat ani pri -10 😀 ja davam len body s dlhym rukavom teplaky a 2 ponozky, ked je chladno tak +navleky na nohy, ked bude fakt mrznuit mam cizmicky ale viac nieee (na hlavu kuklu samozrejma)

ajtak sa spotime...

mamutka
26. nov 2009

no, my sa vzdy spotime, teda, ja ako nosim, tak sa dopotim a maly odomna 😖 ja neviem co s tym, rozmyslala som, ze dam poskladanu plienku medzi mna a maleho, nech to teplo odomna tak nesala na neho...

breslerka
26. nov 2009

Ved presne, moja je tiez velmi potiva a neznasa horuco, takze tiez si myslim, ze pod tu kapsu nie moc naobliekat

jaandy
26. nov 2009

vsetko je uz vymyslene, skuste merino oblecenie, merino aj ked je mokre tak je teple, ked sa spoti tak odvadza pot od tela a je to fajnovy material

mam merinotriko odtial http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=109809 a ja nosim triko z moiry

nabali treba viac len nozicky inak len tak ako seba...

mamutka
26. nov 2009

jaandy, sa opytam ako debil, ale tam je podstatne aby mal maly merino body, alebo musi mat take aj tricko, aby to fungovalo?
to by bolo najlepsie ako by som aj ja mala merino triko, ale tie ceny 😨 😨 😨
som hladala teraz damske merino trika a kludne po 1400 sk idu, toto by som neprezila keby to muz zistil 😅 to by som ani nekupila 😀

fogpi
26. nov 2009

mamutka , súhlasím s tebou, tie ceny sú neskutočné... ☹ Ešte ked pre seba kúpiš /aj to je straaašne vela/, využiješ dlhsie, ale detičky, majú to jednu sezonu a kopec peňazí fuč.
Ja mám tiež stále dilemu ako malú obliecť, lebo ona niekedy chce aj pešo sama , síce len chvilku ale aj tak musí byť vhodne oblečená aj na nosenie aj na chodenie. Tak neviem ako to budem riešiť, možno jej budem nosiť ešte kabát a ked bude chcieť pešo tak jej ho oblečiem ...

jaandy
26. nov 2009

no ja mam pre malu LEN TRICKO, lebo sa najviac poti na brusku odomna (s kratkym rukavom za 15€ to sa da)

to ze ja sa spotim prezijem, skor sa bojim aby mala neprechladla

kebyze nemam kopu bavlnenych pyzamiek tak kupim tricko+gate z merina to by bolo na spanie vyborne

merinotielko dospelacke by ti stacilo a to sije ta ista pani za 23€ ked sa dobre pamatam (je to lahucky material a prirodny to nicim nenahradis, len teda ta cena no, ale kvalita) , ja mam zasobu triciek z moiry, ale teda ako vravim ide o babetko

jaandy
26. nov 2009

to merino je teda velmi pruzne, a staci jeden kusok ako spodne pradlo, nato das normalne bavlnene veci, to sa ti neznici a tym ze je to pruzne tak bude nadlhsie

je to dobre aj na leto 🙂

mamutka
26. nov 2009

ved to leto ma tiez trapi, budem musiet daco splasit pre nas oboch, nech nie sme totalne mokri....
ja som uz pozerala merino oblec. aj na branakdetem ale tomu ich cislovaniu velkosti pre dospelych fakt nerozumiem.
toto by sa mi aj pacilo...
http://www.branakdetem.cz/merino-sportovni-trik...

jaandy
27. nov 2009

brana k detem tam ma obcas neaktualne veci pozri rovno sem

http://www.bundles.cz/kategorie/1-merino

😉

no mne ani tak nevadi ze sa spotim, hlavne nech je dieta v suchu, ja chodim aj teraz v tricku s kratkym rukavom a da sa (na chladnejsie dni mam moiru, ale kebyze nemam tak teraz koli tomuto nekupujem)

bundles su teda trosku drahsie ale krasa, mam od nich kuklu 😉

ja som kupovala tricko s kratkym rukavom pre malu z praktickych dovodou, trup je v teple a suchu a rukavy neoslintane 🙂 nato len body s dlhym rukavom a to moze spinik kolko chce, pre uplne male mimi by somkupila s dlhym alebo overalik

ked si vezmes kolko stoja znackove veci next, nike a podobne a este to ani nie je biobavlna, tak cena tohto nie je az taka prehnana...

neurologia
27. nov 2009

ahojte baby...mam manducu a chcela by som si objednat tuto kapsu....ale mam dilemu neviem sa rozhodnut ci zimnu verziu alebo deluxe co mylsite?

mamutka
27. nov 2009

neurologia, kuk sem, som to tu riesila 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mamutka
27. nov 2009

a kupila som deluxe....

mamutka
27. nov 2009

jaandy, ja mam tiez na haku ze ja sa spotim, ale odomna je potom aj maly mokry, plus to co sa on dopoti....no idem sa kochat na stranku co si hodila 😀

neurologia
27. nov 2009

dakujem baby....uz sa pracuje na objednavani...

fogpi
27. nov 2009

baby,konečne som našla spôsob ako malú privyknúť na kapsu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
zaujímavé ,že na kočíku jej to nevadí,ale aspoň nejaký pokrok 😀 ,sa velmi vytešujem

fogpi
28. nov 2009

... a už to funguje aj na nosiči. Boli sme 1,5 hod vonku a malá vôbec neštrajkovala. Super 😀 .

jaandy
29. nov 2009

mne mala strajkuje a vystupuje zo satky len ked jej treba na zachod...tak ju vyberiem podrzim v klbku nad umyvadlom ona si ulavi a je vsetko v poriadku 😉

oni tie deti nie su sproste len my im niekedy nerozumieme 🙂

fogpi
29. nov 2009

jaandy, naša krpatá všeobecne nemá rada obliekanie, nie ešte kapsu 😒 . Ale zvykne si a bude dobre , takže pravidelne privykáme a stále je to lepšie