MaM kapsa. Ako ste s ňou spokojní?

pimpa
18. sep 2009

Mate ju niekto? Ako ste s nou spokojni? Ja som objednala na chladne dni, aby som mohla Paťka nosiť v nosiči aj dalej 😉

mahalo
6. jan 2013

@maryem no vies co...nakoniec ked bola vacsia zima nic moc..malu som musela dost naobliekat aby nemala studene nozicky..a to bola aj v kombineze..ale ked som jej dala, pancusky, teple ponozky, kombinezu a kapsu tak vtedy to bolo ok, ale nie na dvoj hodinove prchadzky, to mala zase studene nohy..tak ja uz neviem 🙂

maryem
6. jan 2013

@mahalo a ako zima, nejake velke mrazy? Ked bol sneh a mraz,a le teda uz neviem, kolko 🙂, dala som jej normal pancusky, hrube nohavice, bundicku taku hrubsiu vyteplenu flisku, na nohy topanocky a dobre bolo. Zase jasne, ze ak su mrazy, dieta tam nemoze byt oblecnene v "bodynku".

mahalo
6. jan 2013

@maryem tak bol sneh aj mraz, ale zase ziadny velky extrem..mala na sebe aj flisovu teplu kombinezu, takze topanocky som dat nemohla, ale vavim, ze pancusky, dupacky a tepe ponosky, hore bola tepla, len tie nozky nic moc (po dlhsej prechadzke) :/

zienkajaninka
5. nov 2013

Ahojte baby aky je rozdiel medzi zimnou mam kapsou a deluxe?

zigzag
5. nov 2013

@zienkajaninka ja som mala deluxe, a bola som spokojna, nepremokla a bola teplucka,,,

zienkajaninka
5. nov 2013

@zigzag a nevies mi poradit ako zistim ci je deluxe...ja som ju kupovala davnejsie a nie je to na nej uvedee...obal uz emam ale chcem ju predat a neviem ci je zimna varianta alebo deluxe?

zigzag
5. nov 2013

@zienkajaninka ja som tiez uz davnejsie, de luxe bola cierno seda a cierno cervena tusim, pozri obrazky na nete, ja som mala cierno sedu,,, takto fatebne to bolo inac rozdiel neviem,kedze som mala kupenu iba jednu,kupila som deluxe, aby nebola zima drobcovi, ked tak uz poriadne 😉 , ze

zienkajaninka
5. nov 2013

@zigzag aha no ja mam cierno sedu a ciapocka k nej ma take macacie uska

zigzag
5. nov 2013

@zienkajaninka ano presne, ja som to iste mala... 🙂

zienkajaninka
5. nov 2013

@zigzag pozeram to teraz www.nosime.sk a jak porovnavam tak porovnavam z fotky rozdiel nevidim

zigzag
5. nov 2013

@zienkajaninka a pise, ze dva vrsty flisu, maju dnu,,,, tak neviem, ja so mala este starrsiu seriu, 2011 este troska inac usi malo site...

zienkajaninka
5. nov 2013

@zigzag no vsak aj ja ale ked pises ze je to deluxe tak asi je, ja uz si to fakt nepamatam...mozno by mohli pomoct este ine baby...skusim dat otazku

zigzag
5. nov 2013

@zienkajaninka ved skusit mozes 😉 😉

zienkajaninka
5. nov 2013

@zigzag skusim uvidim co povedia ine baby ..ja som ju vobec nepouzivala takze neviem, od nova ju mam v skrini a teraz by som ju chcela predat bo maleho uz nevladzem aj tak nosit 😉