Máte kočík z Poľska?

iwqa
16. feb 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či ste niektorá kupovala kočík v Poľsku v Novom Targu, v obchode Baby boo, aké máte skúsenosti s týmto obchodom, s tovarom, aké ceny tam sú?

mimus265
17. feb 2013

@zuzka496 Ahoj, chcem sa spytat kedy ste kupovali ten kocik? kupovala si ho na trhoch v nowom targu? my mame tiez na plane ist do polska na kocik, ale asi az v marci ked bude krajsie pocasie, chcem sa spytat ci si tam nahodou nevidela tako laret, alebo tako alive?

jk77
18. feb 2013

Ahojte .ja som kupovala kocik z Polska pred 4rokmi, predala som ho.Teraz mame znova kocik z Polska, som s nim maximalne spokojna.Ma vsetky funkcie draheho 700euroveho kocika. V Polsku nas vysiel o 50€ lacnejsie, nez tu na slovensku.Teraz na jar si este idem kupit golfac, ktory bude na leto a na zimu znova ten, co mam teraz.. 🙂

majamat
19. feb 2013

my, ked sme kupovali kocik, pre mna to bolo nevyhodne kupovat v Polsku. cesta by nas vysla dost, tak to co by sme usetrili, by sme minuli na cestu. nas predajca dava zlavy na kociky 10%, takze sme mali moznost kupit polsky za 315e. polske kociky sa dost casto kazia keby potrebujem reklamovat, tak sa mi este predrazi. takto s reklamaciou idem 10km a tak by som sla podstatne dalej. my sme sa rozhodovali pre Espiro Atlantic, ale ked som videla, ako sa trapi so skladanim a zdal sa mi tazky a aj siroky, tak sme si vybrali nemecky kocik o par kg lahsi, uzky(mylsim konstrukciu) a aj lahsie sa skladal a stal o 60e viac. to sa da prezit za tie vyhody, co sme za to mali. aj farby sa mi pacili viac.

alenockap
23. okt 2013

ahoj bol niekto v Nowom Targu kupovať kočík? Alebo v tom obchode Babyboo? Oplatí sa ešte? Zatiaľ sa nám páči Graco Symbio, nemá ho niekto odtiaľ?

yukaya
25. júl 2014

nekupovali ste kocik alebo nieco ine z eshopu zpolska.sk ??

mimushiatko
26. aug 2014

@jk77 ahoj nekupovali ste kočik nahodou od takych chlapikov v polsku ??? potrebovala by som čislo surne :/ neviem ho zohnat na bločku by malo byt dakujem

mimushiatko
26. aug 2014

a čo sa týka kočíkov z polska camarelo sevilla o 80€ lacnejší camarelo eos o 50€ lacnejší ... ja neviem mne to za tu cestu stoji aby som ušetrila takisto skoro kazdy kočík je z polska a nemozem sa na ne stazovat som maximalne spokojna 🙂 čo sa týka reklamacie ked mate z obchodu alebo stranky 30 dni ste bez kočika ... ked idete reklamovat do polska vačšinu vecí vam opravia do hodiny a idete domov 🙂

monik83
26. aug 2014

@mimushiatko v nowom targu ste kupovali na trhu?

jk77
26. aug 2014

@mimushiatko ahoj.No to bolo davno.V roku 2012 sme ho kupili, uz som ho aj predala. Blocek nemam, asi som ho dala novej majitellke kocika..

lusy267
2. sep 2017

Ahojte, chcela by som sa opýtať vedela by som tam kúpiť len čisto hlboký kočiar...žiadna trojkombinacia? Športový kočiar mám ...

mimuska125
11. mar 2023

@mariettka27 dobrý den pozeram ze diskusia je staršia ale chcem sa opýtať mate aj skusenosti s tou strankou mojekociky? Chcem odtiaľ objednať kočiar ale nemôžem nájsť žiadne recenzie ďakujem