Používame cookies. Viac informácií tu. OK
evinkakub
2. apr 2019

@adriana161 ahoj, kamoska mi ho velmi chvali. Ja sa rozhodujem medzi Adamex reggio a riko nano.

adriana161
autor
2. apr 2019

@evinkakub ďakujem za reakciu, nikde som nenašla recenzie, tak skúšam tu

mischels
11. apr 2019

To by aj mna zaujimalo🙂

adriana161
autor
11. apr 2019

@mischels ak by ste mali nejaké bližšie skúsenosti, alebo sa niečo dozvedeli viac, poprosím dajte info, ďakujem

petra_szokolova
26. apr 2019

Ahojte..ja ho mam ale uz by som si asi vybrala iny..trocha mi vadi ze je podla mna velky a nemotorny..ale zas ja mam 158cm tam je to mozno tym..mam ho 4 mesiace a dost vrzga..ale zas je priestanny...najviac ma stve ze do nakupneho kosika dole sa tazko dava nakup lebo vanicka zavadzia a je tam maly priestor. Ak mate otazky tak sa pytajte 🙂 poslem aj fotky ak chcete.

adriana161
autor
26. apr 2019

@petra_szokolova poprosím Vás aj o fotky, ak môžete. Aký terén máte, že po tak krátkom čase vŕzga? Kolieska mate gélové? Ďakujem 5a odpoveď

mischels
3. máj 2019

Ja som si ho teraz objednala zdal sa mi celkom fajn oproti tym co sme pozerali aj bol cenovo dostupnejsi ako moon scala ten sa mi najviac pacil ale drahy.nechala som si predavacom poradit.tak dufam ze bude ok.

adriana161
autor
4. máj 2019

@mischels waw tak to je super, teším sa s Vami a verím, že bude spĺňať všetky očakávania, môžem sa opýtať odkiaľ ste ho objednávali, kedy Vám ho dodajú a akú kombináciu farieb ste zvolili? Ďakujem

mischels
4. máj 2019

@adriana161 diky.v topolcanoch babysvet maju fajn pristup poradia.a dohodli sme sa na koniec maja a farby sede

Tu začni písať odpoveď...

Odošli