Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

jaandy
24. feb 2010

ramenne popruhy su sirsie a maksie u liliputi a je celkovo maksi 😉

mat dieta nizko je pohodlnejsie ale ked ho chces mat vyssie tak si das bedrak az pod cicky a mas to vyssie 😉

ninnaricci
24. feb 2010

jaandy 😀
ďakujem za info...a akú máte farbu? ja by som išla aj do čierneho...ale trochu mám obavu na leto...čo myslíte?
...aj ten krémový sa mi páči...
...nie je ten materiál velmi náchylný na ušpinenie?

alkami
24. feb 2010

Ahojte dievcence! Dakujem za rady, aj som si pozrela spet co tu kto popisal a uz som si dnes objednala, tak sa tesim a uz som netrpezliva. Tento vikend este budeme bez ale buduci by sme mohli uz s nim ist, ideme na preteky agility tak to bude fajn. Dnes som cely den nosila najmensiu na rukach a v babyvaku a som si hovorila, ze keby uz bol, mohla byt na chrbte a som mohla viac porobit. Inak farbu som si vzala bordovu, svetlej som sa bala ze sa rychlo uspini, nech stale nemusim prat, ciernu som nechcela a toto sa mi celkom pozdavalo. Tak sem potom hodim dojmy a pocity, ked pride.

amy14
24. feb 2010

ahojte,tak trošku som sa pohrala s nastavovaním a super....malá si pomaly zvyká,normálne sa odovzdá a aj sa ukladá na spanie.....v piatok ho vyskúšame na dlhšie v obchodáku a zajtra pôjdeme takto trošku von....
ninnarici ja by som do čiernej farby nešla,v lete to nebude veľmi ok...ja som objednala červený a je krásny.....

emjee
24. feb 2010

nemate niekto online navod? ja mam teda manducu a som s nou spokojna 😀 ale chcem kuknut, ze co je toto zac, v okoli ho nikto nema

emjee
24. feb 2010

navod uz som nasla 😀

amy krasne vam to sekne v tej cervenej

emjee
24. feb 2010

este otazka, kedze v navode to nie je - da sa nosit na bruchu s popruhmi prekrizenymi na chrbte? v manduci to ide a mne to vyhovuje viac ako ked idu tie popruhy "rovno"

klaudia74
25. feb 2010

Emjee, v Manduce to robíš tak, že si pod pazuchami rozopneš ramenné popruhy a prekrížiš si ich na chrbte? Ak áno, tak sa to tak dá aj s Liliputi. 😉

jaandy
25. feb 2010

emjee

ano na manduce to aj mne viac vyhovovalo ale na liliputi mi tie popruhy nevadia, su fakt pohodlne, ale tiez sa to da povolit a odopnut a mozes prekrizit 😉

ja mam sedu farbu lebo som to chcela akoze pre tatina a on sa cervenej veeelmi brani 😀 ale inak cervena je kraaaasna! ale seda mi vyhovuje lebo je taka univerzalna ide ku vsetkemu, nic na nej nie je vidno 😉 , a hlavne sa mi velmi pacila verka z ND na tych fotkach s liliputi prave v tejto farbe 😀 😀 😀

ciernej sa branim lebo to by na nej bol vidno kazdy zmoch a to nemusim 😉

emjee
25. feb 2010

klaudia nie, ja si ich davam nezapnute (resp. mam zapnuty len ten stredovy pruzok) a zapinam az potom
len z tych obrazkov sa mi zdalo, ze su kratke tie popruhy, ale ked vravite, ze to ide 🙂

jaandy
26. feb 2010

no kratke ci dlhe...skor ide o to aky mas siroky chrbat...odmeram

polstrovana cast 48,5+popruh 42,5cm....ked zapnem na uplny koniec tak mi vyda asi 89cm cely ramenny popruh (sirka nosica je 36cm v mieste uchytenia popruhu)

zmeraj si manducu 😉

pimpa
26. feb 2010

ozaj, pozivate aj kapucnu co je k nosicu? ja som ju zatial nepotrebovala a rozmyslam, ci sa v predu da vyuzit, mozno pri noseni na chrbte neskor

emjee
26. feb 2010

10cm nepolstrovane + 43 polstrovane + 46 popruh (ked je spona uplne na konci) = 99
sirka nosica v mieste uchytenia popruhu 34

pimpa ja len ked maly spi (v manduci)

jaandy
27. feb 2010

nosim uz teda vyhradne na chrbte a kapucku tam nechavam, pekne sa da zapnut ked zaspi 😉 a hlava jej drzi na mieste 😀 (teda ked sme doma-pod kabatom tazko 😀 )

emjee
nic ine ti nezostava ako sa obmerat ked mas maleho na sebe ze kolko ti vlastne treba ked chces nosit do kriza, ale preboha co uz s takym valibukom robis v predu 😀 ved nevidis na cestu 😀 ja sa citim ako obluda ked ju mam vpredu a chcem prejst 5m 😀 (a moja je taky drobcek este) 😀

lien1
28. feb 2010

No nevedela saom že takato tema je a som tomu velmi vdacna lebo som rozmyšlala ze aky nosic kupit mam druhe ditatko a po prve chodim do skolky kde je vela schodov a tak ked spi necham ho na chodbe ale uz aj tak ma 4mesiace a tolko spat kym starsieho poobliekam sa mu nechce.Tak som rozmyslala medzi manducov ergo liliputi a este jednym a nevedela som sa rozhodnut nevie mi niekto povedat ktorý ma najdlsiu tu cast za chrbatikom dietata lebo ja mam velmi vysoke deticky a chcem ho dlho vyuzivat.

jaandy
28. feb 2010

myslim ze liliputi=rozzispsovana manduca

konkretne tu mam liliputi a ten ma vysku 39 cm 😉

lien1
28. feb 2010

Tak idem kúpiť liliputi presne to ma zaujímalo.Ďakujem

bubula64
28. feb 2010

ahojte ,da sa v liliputi dietatko nadojcit?

emjee
28. feb 2010

bubula v manduci sa da, takze asi aj v liliputi

amy14
1. mar 2010

ahojte,tak absolvovali sme 2h v liliputi v obchdáku,malá ani nemukla,takže výborné,nič netlačilo,super...len teraz je blbé to že je zima a ked dám do tašky overal,tak idem ako vianočný stromček....
ako to riešte?vakom na chrbte?ja si na leto pozriem asi nejakú tašku väčšie na pás,na čajík,mobil a podobne....nemáte nejaký tip?

amy14
1. mar 2010

a tento nosič len odporúčam....

bubula64
1. mar 2010

no ja zvazujem este manducu a beco.ale v becu je medzi maminou a dietatkom taka latka takze tam to asi nepojde.

pimpa
1. mar 2010

amy, my na zimne nosenie pouzivame MaM kapsu, je tu uz vytvorena tema o nej....a zhodou okolnosti som ju zalozila 😀 😀 nam sa overal neosvedcil

monr
1. mar 2010

aj v becu sa dá kojiť, je to aj v návode, a dá sa nosiť aj tak ako v manduce, aspoň ja keď potrebujem, tak látka ide malej cez chrbátik, a ja ju mám priamo na sebe. Asi tak vyskúšam aj kojenie,

lien1
5. mar 2010

môžem ta poprosiť emjee zmerala by si tú manducu aká je dlhá tá chrbtová časť keď je rozipsovaná...
pre istotu

emjee
5. mar 2010

lien1 39cm od miesta, kde je chrbtova cast pripevnena k bedrovemu pasu po vrch chrbtovej casti (kde zacina kapucka)

jaandy
6. mar 2010

vcera som ich porovnavala nazivo, na vysku su po rozipsovani rovnake, medzi nozickami ma na sirku manduca naskok asi 0,5 cm 😉

lien1
6. mar 2010

Ďakujem tak budem vidieť keď príde pri najhoršom predám a kúpim manducu škoda že nikde som nenašla kamenný obchod kde by to predávali tak by si to človek mohol vyskúšať.Inak Jaandy super kapsa ja by som sa na to nezmohla vizerá to profesionálne dokonca sa mi to viac páči ako tie čo sa predávajú.

alkami
8. mar 2010

Dievcence, dnes mi prisiel nosic a som uplne spokojna. Farba bordova je pekna, cele to je mekucke, pohodlne a hlavne to nosenie, jedna basen. Hned som skusit musela, naozaj sa teraz s tym mozem pustit na akukolvek turu aj so starsou dcerkou /2,5 roka cca 13-14 kg/na chrbte. Pomali o nej ani neviem. No a o mladsej, 10 mesacnej ani nevravim. Tusim sa mozem uz teraz zaradit medzi vas spokojne mamicky co nosia v liliputi.