Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

majuska0
4. sep 2009

keiko, nasa place, lebo je pravdepodobne malinka a nedokaze dat tak nasiroko nozky ako je potrebne. Manzel skusal dat malu aj do manducy a tam tiez plakala a este horsie ako v liliputi. Asi to chce len cas. Moznoze ked bude mat Evka 4 mesiace tak to bude lepsie. Ja sa nosenia nechcem vzdat. Minule som skusala Evicku do kocika a take mi to prislo cudne, mala som pocit, akoby mi bola Evka odcudzena.

dzina
4. sep 2009

kocky v tom liliputi nosici sa nema nosit tiez tvarou von, vsak?aj ked je to kvalitnejsie ako klasicke klokanky 😕

keiko
4. sep 2009

No ved práve aj naša bambulka má len tri mesiace, tak sa bojím či neni malá na nosič, ale moooc by mi pomohlo, lebo behám za starším 1,5 aj s nou na rukách tiež nic moc... 😀

brnka
5. sep 2009

dzina, tvarou von nie. Bud vzadu na chrbte, vpredu tvarou k sebe alebo na boku - ale to sa (aspon mne) velmi komplikovanie uvazuje....

dzina
5. sep 2009

brnka, dakujem,...skor uvazujem o tom ergo liliputi ako o tom uvazovacom systeme 😉

martina46
5. sep 2009

nerucaju sa vam do stran v nosici tak male babatka?

brnka
5. sep 2009

dzina, zle som sa vyjadrila - nie uvazuje, ale zapina 😅 . My mame tiez ten ergonomicky 😎

ericka421
5. sep 2009

ahojte baby, ja sa akosi stale neviem rozhodnut medzi nosicom liliputi alebo african baby carrier, na obidve som pocula ze su fak dobre a cena je v podstate rovnaka, neviete mi niektora prosim poradit? velmi by mi to pomohlo kedze ja som strasne nerozhodna. a este prosim vas ktora mate nosic liliputi chcem sa opytat ci ta kapucna ni je velmi mala,dakujem

keiko
6. sep 2009

ericka ja som na tom podobne, budem veelmi vdačná ked poradíte 😅

helad
6. sep 2009

Ericka, kapucňa na Liliputi je určite dosť veľká, teraz som ju pozerala (my ju nepoužívame), hore má šírku 30 cm a dĺžku cca. 35 cm, je pekne tvarovaná, podľa mňa musí sedieť na každú hlavičku. 😉
Ja mám Liliputi, takže keby si sa pýtala mňa, určite ti poradím aby si si ho kúpila. 😵 Podľa mňa je presvedčivá aj tá záruka na vrátenie... 😉

ericka421
6. sep 2009

helad, s tou zarukou na vratenie mas fakt pravdu, tak asi si kupim ten liliputi, aj tak sa mi viac pozdaval 🙂 uz len sa rozhodnut pre farbu, mne sa celkom paci ta siva, aku mas Ty ?

ericka421
6. sep 2009

este k tej farbe, paci sa mi aj cierna ale mam obavy ci by sa v lete moj drobcek neuvaril ☹

pimpa
6. sep 2009

eri a ten afrikan nosic, to je aky? typu klokanka, ci tiey ergonomicky?
ja by som cierny nosic nekupovala, mala som pozicanu ciernu manducu a dost sme sa v lete potili.

Baby, uz zhanate ako zateplit babo v nosici v zime? ja si asi objednam toto

http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...

co myslite?

keiko
6. sep 2009

No tak ste aj mna presvedčili idem do toho liliputi, zajtra objednám potom napíšem či som spokojná..
Pimpa...ten african je na štýl erga a nosí ho vraj pani z afriky...

Len ešte sa opýtam či je to vhodné aj po dome behať s malou vpredu a napr niečo upratovať??? 😅

helad
6. sep 2009

Ja mám červený. 🙂 Ale pekný je aj ten sivý, taká neutrálna farba, čierny - záleží od toho, niekto je veľmi na čiernu, ja ju moc nemám rada, ani ju nenosím (iba nohavice).

ericka421
6. sep 2009

tak zajtra si ho idem objednat,este sa opytam manzela na farbu a le asi ostane ten sivy, este som nikdy nenosila tak len dufam ze sa Maximkovi v liliputi bude pacit 🙂
keiko aku farbu si si vybrala? aj ked viem ze na farbe az tak nezalezi,hlavne ze budeme spokoojne my a 🙂 🙂nase ratolesti

keiko
6. sep 2009

ericka...ja asi tú červenú, aj ked stále váham, taká som nerozhodná či vôbec, doma mám už tolko rároh, že ma manžel z domu vyhodí 😀 ked toto príde, dúfam, že bambulka sa bude pekne nosiť 😅

baskaj
7. sep 2009

kočky, dnes mi prišiel bordový liliputi. ak chcete niekto kuk, tak mám foto v albume... 😉

keiko
7. sep 2009

Jéééj dakujem baskaj, tvoje fotky ma nakopli, idem objednať.... 😀 😝 😵

ericka421
7. sep 2009

baskaj, ten je ale krasny, aj ja si ho uz idem konecne objednat, neviete za aky dlhy cas mi pride?uz sa ho neviem dockat 😉

keiko
8. sep 2009

Už som objednala, nakoniec oranžový 😝 , aj ja sa teším dúfam, že nebudem sklamaná...za ako dlho príde????

pimpa
8. sep 2009

mne prisiel za tyzden, a mam cerveny. je super 🙂

majuska0
8. sep 2009

nam prisiel za 6 dni, ale medzi tym bol aj statny sviatok

ericka421
9. sep 2009

tak konecne dnes som si ho objednala, nakoniec modry 😝
pre moju nerozhodnost teraz musim cakat aspon 2 tyzdne kedze nie su na sklade ☹
no co uz moja chyba,uz sa straaaaaaasne tesim ze konecne budem mat aj ja

elule
9. sep 2009

Ahojte tak ja mam african a nepotime sa nejak extremne ,ale teraz som pozerala ten liliputy u baskaj v albume a ten material sa mi zdal iny neviete čo to je za material african je nieco ako manduca no predsa iny .Dakujem s africanom som spokojna ale vždy ma zaujimalo čo to je za matroš lebo už na stranke liliputy.sk sa mi ten nosič zdal akoby bolo futrovany dakym tenkym vatelinom či čim.Inak ta pani co predava african je velmi ustretova a keby ste neboli spokojne alebo by sa s nosičom čokolvek stalo je tam tiež dvojročna zaruka.Fotky mam v albume ak by ste chcely vediet ako vyzera.

keiko
10. sep 2009

erička a oni ti napísali že ne su na sklade...lebo mne poslali podklady k platbe a ptom už ništ tak snad príde čoskoro....už sa teším, len dufam, že ne predčastne 😅

ericka421
10. sep 2009

keiko, no ked som si ho isla objednat tak som si vsimla ze dodacia lehoota je 14dni,tak som im napisala ci to myslia vazne, jedna pani mi hned odpisala ze niektore farby malu vypredane a ze ich uz aj maju objednane ale este nemaju potvrdenu objenavku,tak preto
mozno tvoju farbu maju na sklade a nebudes musiet cakat tak dlho ako ja 🙂

keiko
10. sep 2009

aha...tak dakujem za odpoved idem kuknut na ich stránku ako je to s oranžovým 😅

ericka421
10. sep 2009

uz som pozerala,tiez je tam 14 dni ☹

keiko
11. sep 2009

Ach jaj už som sa vytešovala že v pondelok tu bude... 😢