Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

maska1
16. jan 2012

ahojte, chcem vám napísať, že aj my používame nosič liliputi od Kubkových 4 mesiacov a používame ho dodnes a to má synček skoro 2 roky aj 2 mesiace a má okolo 15 kg....som s ním max. spokojná a v pohode ho vládzem nosiť, tá váha sa naozaj rozloží, takže nejak necítim tie kilečka 😀 ale teraz ho využívame hlavne, keď ideme do mesta busom, aby sme neplatili 😉

mamavava
16. jan 2012

@tina129
@klaudia74
@maska1
ďakujem za odpovede. To som rada, že sa v ňom dajú nosiť aj väčšie deti, lebo mi kočík až tak neobľubujeme, obsedí mi v ňom len chvíľu 🙂

luba41
9. feb 2012

ahojte, ak sem ešte niektorá chodíte... Do akého veku dieťaťa alebo dokedy sa chcelo nosiť vpredu v nosiči? A odkedy ste nosili na chrbte?

klaudia74
9. feb 2012

@luba41 To je individualne, ja som do 2 rokov nosila prevazne vpredu, lebo mne to tak viac vyhovovalo. Na chrbte sa moze nosit odvtedy, ked uz dieta same sedi, myslim ze cca. od pol roka, ak si to dobre pamatam.

klaudia74
14. feb 2012

Ináč baby, videli ste tú akciu? 🙂 http://www.liliputi.sk/

balazica26
14. feb 2012

@klaudia74 áno.... už mám objednané 😀 ...Tešííííííííííííííííííííííííím...... 😎

silvia74
21. feb 2012

KUPIM nosic liliputi rainbow collection
dakujem 😉

duratlicka
1. mar 2012

Ahojte, mne dnes prisiel bordovy nosic z akcie a je super. Len malinka tam ma zatial hlavicku schovanu, neviem, ci tym bude velmi nadsena, ale ked spi, nevadi jej to🙂 Co je vsak velky problem, ze si nedociahnem na tu sponu vzadu a zle sa mi to zapina (mantave ruky)☹ Nemate na to nejaky typ, ked sa nosi vpredu?

hirrina
1. mar 2012

@duratlicka
@klaudia74
@balazica26
Ahojte baby, kamarátka mi poradila tú akciu na liliputi, tak som si objednala dnes modrý. Malý má rok a je dosť ťažký (11,5 kg), tak dúfam, že ho využijem. Dávajú nám nový výťah, čiže 7 týždňov chodenia pešo zo 6. poschodia...
Mala som zatiaľ požičaný od kamarátky a malému sa v ňom páčilo, tak uvidíme, či využijeme aj v lete.

balazica26
1. mar 2012

@hirrina ahoj... ja som práve absolvovala prvú prechádzku s naším 5 mesačným, takmer 10 kilovým drobcom... chrbát ma vôbec nebolí, ale dosť cítim bedrové kĺby... asi je to nezvyk... cítila som sa ako ženská s veľkou nadváhou... 😀... ale krpcovi sa páčilo, dokonca mi zabuval, čo niekedy nezaspinká ani v kočíku. Som spokojná a tie kĺby snáď rozcvičím 😅 . Určite neoľutuješ. A je to až do 20 kg... a to ešte chvilku potrvá... a ročného už môžeš šupnuť aj na chrbát...to sa nesie asi oveľa lepšie ako vpredu.

balazica26
1. mar 2012

@duratlicka no ja som sa s tým zapínaní tiež pasovala, chcela som dočiahnuť odspodku, ale už zapínam zhora... dočiahnem vpohode.

klaudia74
1. mar 2012

@duratlicka Ten stredný pás sa dá posunúť hore-dole, nie je napevno prišitý na ramenný popruh. Jednoducho ho potiahni vyššie alebo nižšie, ako potrebuješ.

anka1283
14. mar 2012

ahoj...má niekto skúsenosť s nosičom liliputi v lete? myslím kvôly poteniu 🙂

markat
14. mar 2012

ahojte, my máme nosič Liliputi Rainbow Collection a zatiaľ sme sa nosili len po byte, keď maličký nevie zaspať, bolí ho bruško alebo kvôli boľavým ďasienkam... Veľmi sa mu v ňom páči, popruhy si už ochutnal a mne vyhovuje tiež... 🙂
Dokonca, keď som bola unavená aj ja, normálne som si ľahla s malým do postele aj s nosičom a spinkal pokojne na brušku a bol aj istený 😝 ... akurát sa aj spotil, lebo som mu zakryla nôžky, lebo bol len v pyžamku a vyhrievali sme sa navzájom...

koran
31. mar 2012

Ahojte kočky, rozhodla som sa pre tento nosič, ale mám v tom ešte nejasno. Mám skoro mesačné bábo a je z tých drobnejších 🙂 najradšej by som už s nosením začala, dá sa do tohto nosiča zakúpiť tá novorodenecká vložka? http://www.bambini.sk/sk/1655/225/liliputi-ergo... lebo sa to tam nepíše, tak neviem. A to nosenie od 3 mesiacov, to je až keď uplynie ten tretí alebo už na začiatku? Poradte ktorý ten Liliputi, ďakujem

koran
31. mar 2012

aha, takže ak chcem nosiť už teraz, tak jedine kúpiť tento? http://www.bambini.sk/sk/4910/225/liliputi-ergo... čiže do toho čo som dávala odkaz vyššie, sa dokúpiť tá novorodenecká vložka nedá, či áno?

klaudia74
2. apr 2012

@koran Je to tak ako pises, do jednofarebneho nosica Liliputi (prvy link) sa neda dokupit novorodenecka vlozka, tu maju iba vzorovane nosice. Ak je tvoja dcera malicka, nosic bez novorodeneckej vlozky budete moct pouzivat az neskor. Ono to s tymi mesiacmi je tak, ze zalezi od velkosti babatka, nielen od mesiacov.

koran
3. apr 2012

@klaudia74 Ďakujem za reakciu. No práve som tu niekde na MK čítala od jednej poradkyne pre nosenie, že neodporúča nosiť detičky ktoré ešte nedržia samé hlavičku, aj ked sa píše že aj pre novorodencov a aj ked je tam novorodenecká vložka. Tak teraz váham, či objednať ten vzorovaný, drahší, novorodenecký, alebo počkať až do toho cca pol roka (keďže je z tých menších) a kúpiť ten "klasický".

koran
3. apr 2012

@anka1283 to by aj mňa zaujímalo. prosím napíšte niekto či je vhodný aj na leto, ja začnem nosiť asi práve v lete.. ´dakujem

anka1283
12. apr 2012

@koran my sme ho kúpili a hotovo 🙂

tehula
12. apr 2012

@koran v tom bvez novorodeneckej vlozky mozes nosit v 3mesiaci uz kludne aj tu hlavicku si uz babo drzi...nemusis cakat do polroka

koran
12. apr 2012

@anka1283 aj ja idem objednat 🙂 mas nejaky tip kde to vyjde najlacnejšie?

koran
12. apr 2012

@tehula ved hej, idem objednat uz som rozhodnuta 🙂 dakujem

anka1283
14. apr 2012

@koran tu na bazare 🙂

koran
14. apr 2012

@anka1283 aha, no tu su ale len bez novorodeneckej vlozky.. ja potrebujem s (ale vidím že Tebe to už nie je treba 🙂 )

lenka_da
14. apr 2012

@koran vpohode aj v lete (ale nie, keď bude 30 stupnov v tieni) 😉

klaudia74
6. jún 2012

@koran Nové nosiče Liliputi vyrobili teraz z materiálu bavlna+ľan, ktorý je priedušný. 😉
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

koran
6. jún 2012

@klaudia74 ďakujem, no ja svoj nošič predávam. najprv sa zdalo dobre, ale nechce v tom byť, mám ešte babyvak a v tom je spokojná.
keby ste niekto chceli, predávam Nosič Liliputi Rainbow collection, hnedý so vzorom, je aj s novorodeneckou vložkou. za 70 eur. mám ho v bazare.

duratlicka
29. aug 2012

Ahojte, bol sice za dobru cenu, ale nie som s nim uplne spokojna. Radsej som si mohla usetrit na Manducu. Vadi mi, ze ked je babo vpredu, popruhy sa nedaju prekrizit na chrbte a ze sa ani neda nejako skracovat ta chrbtova opierka. Celkovo je dost nepohodlny. Boli ma v nom chrbat.

klaudia74
2. sep 2012

@duratlicka Napadlo ma, keď ťa v nosiči bolí chrbát, či máš dosť zatiahnuté popruhy, aj na chrbte? Lebo ja som teraz cez víkend skúšala nový Liliputi, a je podľa mňa naozaj vylepšený, zdá sa mi pohodlnejší ako ten predtým.