Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

fogpi
26. okt 2009

martina46 ,ďakujem za info , už som viac menej rozhodnutá. Malá má okolo 10 kíl, tak dúfam že to nosenie v pohode zvládneme.

majkas
26. okt 2009

ahojte,
tak sa pridavame k fanusikom 😉 nakoniec sme kupili cerveny 🙂
dneska prisiel, uz sme ho chvilku skusali aby se si ponastavovali popruhy, zajtra skusim dlhsie
kuk v albume
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katrin79
27. okt 2009

pimpa: no nam bude kapucka tak o pol roka 😀 moj krpec ma malinkatu hlavicku, este mame len 4 mesiace...som zvedava ako sa teda budeme obliekat do toho v zime

katrin79
27. okt 2009

majkas, krasny je aj ten cerveny, my mame bordovy:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

fogpi
27. okt 2009

ahojte. ja som si dnes tiež objednala bordový. už sa naň veeeľmi teším

majkas
28. okt 2009

ahojte, tak hlasim, vcera sme sa nosili trosku dlhsie, najprv v pohode, potom jej uz asi bolo dlho tak zistila ze sa daju ozuzlavat popruhy ktore mala rovno pri ustockach 🙂 to som jej stale vyberala z pusy tak sa hnevala. no musim ho asi najprv vyprat potom nech olizuje.
Hej mate s pranim uz niektora skusenost? Nepusti to farbu, kedze je to take intenzivne cervene?

fogpi
28. okt 2009

ahojte,no to s tým praním by aj mna zaujímalo

katrin79 už si ho prala?

klaudia74
28. okt 2009

Dá sa prať na 30-40 stupňoch. Ja som prala modrý a zelený, tie nepúšťali farbu, myslím si že ani ostatné nebudú.
Keď som ho vyprala, trošku som ho ponaťahovala a tak nechala uschnúť, nebolo treba ani žehliť.

verca
28. okt 2009

Ahojte :D po tom co som si vas citala, tak som si aj ja objednala liliputi a musim povedat, ze som nadsena, mala som aj pozicany ergo nosic, ale musim povedat, ze tento sa mi viac paci, mala je v nom spokojna a je fakt makksi a hlavne dlhsi, drzi malej aj hlavicku, pri ergu sa mi mala ohybala. Ja som si objednala oranzovy, zda sa mi trosku kriklavy, ale ked tak pozeram, je presne takej farby ako na obrazku, ale aspon nas bude vidiet :D :D :D . Inak ked sa zamyslim ze po tych vsetkych nosicoch co sme mali, babyvak,babysatka,redcastle nosic,klokanka, ergo uz by som isla len do tohto. Tak dakujem za dobreho tipa :D

fogpi
28. okt 2009

klaudia74 ďakujem za info , už teraz mi chyba len nosič, dúfam že ho budem mať čoskoro doma. začínam byť totiž zúfalá, malá chce byť stále menej v kočíku a po vlastných sa jej tiež nechce 🙂 . Jednoduchšie jej je ked ju niekto nesie-najlepšie maminka

fogpi
4. nov 2009

Ahojte. Dnes mi prišiel nosič. Je perfektný. Máme bordový. Aj malej sa v ňom celkom páčilo, na prvý šup po dlhšej babyvakovej a šatkovej pauze v ňom vydržala celkom dobre. Už len nejakú tú kapsu na to potrebujeme a máme komplet zimnú výbavu. Som rada že som sa preň rozhodla a to aj vďaka vám... 😉

pimpa
5. nov 2009

fogpi, super!!!Vitaj v klube nosiciek 😉

fogpi
5. nov 2009

ďakujem 😀
nosíme sa poctivo , už sme dnes boli na takej kratšej prechádzke .Veľmi sa mi páči , možno viac mne ako malej 😵

beruska113
5. nov 2009

Ahojte baby,
nám nosič prišiel dnes. Chcem sa vás spýtať, moj malý má 3,5 mes a 64 cm a z vaku mu trčí len nos a oči. Ožužláva popruhy o sto tristo. Nie je možné ho nejakým sitahnutím popruhov vyzdvihnúť. Asi nie, len náhodou či neviete o nejakom spôsobe. Zajtra ho skúsim podložiť dekou, aby bol vyššie, lebo potom sa musí vystrkovať.

pimpa
6. nov 2009

baruska, ja som patka davala v 4 meisacoch tak, ze som si bedrovy pas trochu viac stiahla a nasadila si ho trochu vyssie. Vazil vtedy len 5 kg, tak ked som ho mala trochu vyssie, tak mi to nevadilo. Dobre to bolo aj v tom, ze mohol viac vykukat a cvicit si tak aj sijove svaly. 😉

Fogpi, nosenie je super pocit a s nasim nosicom proste mam aj ja pocit ze sme s patkom jedno telo 😎

beruska113
6. nov 2009

Pimpa,
diky za radu. Ve uvidíme. Tá deka nefungovala, nevedela som ju tam napratať. Moj malý má 7 kg, tak hádam sa nám to nejako podarí uložiť ho tam lepšie.

amy14
7. nov 2009

ahojte,no ešte som si nosič nezaobstarala,ale malá bude mať pomaličky 5mesiacov a musím ju neustále nosiť.vonku je v kočiari už celkom v poho,ale doma je to hrôza,stále ruky.len sa bojím,že bude mať stiesnený pocit,ale vyskúšam ho.využijem ho aspoň,ked budem musieť doma niečo urobiť a v obchode,lebo ako keby mala senzor,že ked vojdeme do miestnosti,tak je hned hore a plač....ja si doma nič nestihnem urobiť a už si necítim ruky....ja viem,že si najprv na to musí zvyknúť,ale my máme takého malého plačka doma,niekedy ani nosenie nepomáha 😒

fogpi
7. nov 2009

ahojte
amy14 my máme liliputi len 3 dni, a ja som s ním velmi spokojná. Malá má síce už 15 mesiacov ale v kočíku sa jej páči len krátko a po vlastných to akosi nie je pre ňu to pravé orechové. V nosiči vydrží celkom dobre ale len kým sme v pohybe 🙂 čo mne až tak nevadí... Podla mna je to perfektná vec, ked sme boli menší sme používali babyvak /mimochodom ja aj malá sme boli nadmieru spokojné/ ale lutujem že som nosič nekúpila skor. Ja len odporúčam 😉

helad
8. nov 2009

Aj my sme s ním veľmi spokojní, ale to som tu už asi písala... 😵
Teraz majú dokonca vianočné zľavy, oplatí sa kúpiť spolu s topánkami, príp. čižmami.
http://www.liliputi.sk/index.php

fogpi
8. nov 2009

Baby, nosíte sa aj v zime na chrbte? Dáte babenko na kabát? Aké máte skúsenosti ?

lomisela
10. nov 2009

Baby má niekto skúsenosti alebo z počutia o nosiči BECO? Mám pozreté všetky nosiče. A neviem či Lilliputi alebo Beco. Nejde o cenu ale praktickosť a bezpečnosť. Mam už 2 ročnu dcerku, tak asi by stačilo Lilliputi ale zase chceme dalšie bábo tak či nie je lepší Beco. Nejaký názor poteší, dakujem.

monr
10. nov 2009

lomisela,, ja mám beco, jediný rozdiel taký viditeľný vidím len v tom, že beco má tú látku medzi nosičom a bábom, inak nie. a na malé mimi je isto lepšia šatka. aspoň u nás je hlavná elastická šatka, a beco len sem-tam, to si na svoj čas stále čaká.
a čo sa týka praktickosti a bezpečnosti sú si podľa mňa rovnocenné, asi by to chcelo pozrieť si a ohmatať.
minule kamoška skúšala moje beco, a nakoniec objednala manducu, je to aj o pohodlnosti nosenia.

lomisela
10. nov 2009

Dakujééém a už len Liliputi a African.

katka1981
25. nov 2009

Ahojte, nestiham vas cele citat, prosim vas neviem sa rozhodnut medzi manducou a liliputi. Manduca je dost draha, je tam citit ten cenovy rozdiel? Prosim IP ak ste vyskusali oba. Moc dakujem

tynushqa
25. nov 2009

Ahojte,
pridavam sa k nosickam v liliputi nosici 😀
je super, my sme sa predtym nosili v babysatke, ale mala sa mi potom uz velmi vrtela tak som to nevedela s nou uz ani viazat, liliputi je super jednoduchy nosic a hlavne pohodlny! Rozmyslala som medzi Manducou a Liliputi ale ked som videla Manducu na zivo tak ma az tak neocarila za tolke peniaze. Som rada ze som vybrala Liliputi 😉

fogpi
28. nov 2009

Ahojte. Dnes sme boli na prvej dlhšej prechádzke. Veeelmi sa nám páčilo. Bolo super 😀

majula28
28. nov 2009

ahojte,
dlho som sa rozhodovala o kúpe nejakého nosidla, nakoniec som si kúpila babyvak, nosíme sa v ńom je super, ale chcela by som tento liliputi, tak sa chcem spýtať, nechce niektorá predať??? Kúpila by som, na nový nemám momentálne, za ponuky cez IP ďakujem 😉

cherritta
3. dec 2009

chcela by som sa opytat, ci sa v nom da nosit dieta vpredu aj tvarou od matky...???dakujem

fogpi
3. dec 2009

cherritta, myslím že nie. Da na nosiť vpredu , vzadu a na boku. Ale nemyslím že sa dá vpredu opačne, teda tvárou od matky.

jaandy
3. dec 2009

vo vsetkom sa da nosit tvarou od matky...ked ti nevadi ze je to pre dieta skodlivetak kludne tak nos...da sa nosit aj dole hlavou a je to asi take prijemne ako ked visis za genitalie 😠