Máte niekto skúsenosti s nosičom Liliputi?

lenka138
26. máj 2009

máte niekto skúsenosti s týmto nosičom? Vyzerá celkom dobre, aj nožky sú tam naširoko ako v manduce, len manduca je o dosť drahšia 😒

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

j777
9. mar 2010

ahojte, aj sa chystam objednat nosic liliputi,, uz sa neviem dockat, ale sa mi to zda byt este skoro...ale uz by som ho potrebovala..len dufam, ze tam mala bude chciet byvat trosku 😉

xaxa
10. mar 2010

ahojte.aj ja chcem objednat tento nosic.len mi niekto povedzte aky je rozdiel medzi nim a manducou?okrem ceny,samozrejme 😉

alkami
10. mar 2010

Skus popozerat dozadu tuto temu, uz to tu bolo spomenute. Ja manducu nemam a nemala som moznost skusit, ale baby tu spominali tusim, ze liliputi je meksi, pohodlnejsi...?

lien1
10. mar 2010

No dnes mi došiel a jedna báseň malý sa v tom nosí ako by som ho ani na sebe nemala je makučký fakt nemám čo vytknúť.A ak som správne pochopila tak rozdiel je v tom že manduka sa dá zazipsovať a má novorodeneckú vložku( ale novorodenca by som v takomto nosiči nenosila,podla mňa je pre novorodenca vhodná skôr šatka kým si aspoň nedrží hlavičku) a manduka ešte má nepodarený výkroj na bedrovom páse ktorý tlačí už som počula viacej mamičiek že sa na to sťažujú.Tak tento nosič čo sa týka vystlania nemá chybu netlačí neomína ani človek nevie že ho má.Simonko má 4mesiace a 8,5kila a teraz si vyžaduje stále nosenie a môj chrbát dostával zabrať ale teraz je to už vyriešené.Ďakujem za odporúčania už by ho nedala za nič.

pimpa
11. mar 2010

lien, ja som vedela ze budes spokojna. Tak prijemne nosenie 😵 my si to tiez uzivame 😉

xaxa
16. mar 2010

ahojte.Dnes mi dosiel ten nosic,strasne som sa nan tesila,ale po odskusanii mi ostala boliet hlava...Jednodusho je mi to strasne tazko a to maly ma len 9500 kil.Mozno som to nejak zle nastavila?Poradte mi,lebo asi ho vratim naspat ☹ Myslite je to zle nastavenymi pasmi???A ten pas ma byt zapnuty na pase ci na bedrach-na pase mi hned odysli krize... 😉

emjee
16. mar 2010

xaxa, myslim, ze je vhodnejsie mat to zapnute na bedrach, hlavne pri vacsom dietati
a bolest hlavy - neviem, ci to suvisi s nosenim a pises, ze maly ma "len" 9,5 kila - uz si predtym niekedy nosila? lebo ak nie, tak treba zacat postupne, nemas vycvicene spravne svaly

xaxa
16. mar 2010

emjee,tu bolest hlavy som myslela obrazne... 😀 Predtym som nosic nemala,ale nemala som problem tahat maleho na rukach.Ale asi naozaj treba si len na to zvyknut.Mam pocit,ze ked som si ho dala uz vecer po druhy krat,tak bolo to lepsie,no este uvidime.Napokon sa to da vratit naspat.Som bola tak unesena z tych mamiciek,co pisali aka je to skvela vec,ze som tomu podlahla aj ja,hoci nevedela som ci to vyuzijeme casto 😒 Aha,este som sa chcela opytat-nemoze babo tam byt nejak zatlacene-brusko napriklad?Malicky sedel v pohode,ale ked som tam dala ruku,tak mne sa zdalo,ze je dost na mna natlaceny.Ale ked som to trochu povolila,tak uz bolo dost nizko.Dufam,ze som to jasne vyzvetlila,neviem uz lepsie 😀

emjee
16. mar 2010

xaxa praveze ma byt na tebe co najviac prilepeny, nesmie byt medzi vasimi bruchami (alebo jeho bruskom a tvojim chrbtom ak nesies na bruchu) moc volne - skuska spravnosti: predklonit sa, dietatko by sa nemalo od teba odlepit
no zacinat nosit pri 9,5 kile je trochu tazsie ako ked zacnes s novorodencom, to uz moc nie je na nosenie na bruchu (aj ja vycvicena mam pomaly problem s mojim 10kg), skor na chrbte

emjee
16. mar 2010

ak nesies na chrbte malo byt v prvej vete 😉

xaxa
16. mar 2010

emjee,jasne,pochopila som to s tym chrbtom 😉 A dakujem za radu,zdalo sa mi,ze ma mat maly viac priestoru,ale ako pises,tak som to urobila zle,zajtra to napravim a uvidime ako sa mi bude nosit.Dik 🙂

maja5
25. mar 2010

ahojte dnes nám prišiel nosič liliputi objednali sme ho synovy na narodediny a chcela by som sa opytať ako ste vyriešili bedrový pás tú čiernu časť mojmu manželovy je to krátke. dakujem 🙂

maja5
25. mar 2010

ahojte už som vyriešila tú bedrovú časť ja som to nerozobrala poriadne. už sme ho aj skúsili ale len doma a je úžasný máme bordový. 😉

lolitka08
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xaxa
25. mar 2010

baby,a ako obliekate babatko do nosicu ked idete von?ved teplo nasho tela ho zohrieva,tak nechcem naobliekat vela,ale ist v jednej mikine sa mi zda byt prilis malo!

klaudia74
25. mar 2010

lolitka, ale veď tu nikto netvrdil, že Liliputi je pre novorodencov... asi si to chcela napísať niekde inde. 😉

lien1
25. mar 2010

No ja obliekam pančušky flisove gatuše a buď takú chlpatú mikinu alebo tenkú mikinku a jarnú bundičku to keď fúka a začali sme sa nosiť keď bolo ešte chladno a to bol v teplom overale.Inak ja som na tie konce popruhov prišila také plastové krúžky čo som odplárala z rupsaku aby sa mi to dalo lepšie zatiahnúť keď ho mám na sebe lebo nozaj to treba dobre dotiahnuť inak je mimi ťažké. Úplne super je nosenie na boku hlavne keď malý nespí tak ho tak nosím po byte a to ani neviem že ho mám na sebe vyskúšaj xaxa možno práve to ti bude pohodlné lebo váha sa rozloží na bedrá.
Inak nosič dosť využívam a nozaj ďakujem je to super keď nemusím všade vláčiť kočík a malý v nom ani nechce byť keď nespí a z nosiča sa kuká oči pučí na svet a je mu dobre aj keď ja som v našom meste ako nová atrakcia všetci pozerajú že čo mi to trčí z bundy a pýtajú sa či sa nezadusí a či mu je tam dobre hlavne tetuškám to nejak nejde pochopiť.

bambulka814
26. mar 2010

caute baby,

aj ja chcem kupit liliputi, len zvazujem, ci meitai alebo klasicky. co poradite? maly ma 9 mesiacov a 9 a pol kg. velka vdaka za akukolvek radu

bambulka814
26. mar 2010

trosku som preklikala dozadu, jaandy hovori, ze pre vacsie babo je lepsi klasicky...tak asi je to jasne, idem objednavat.

xaxa
26. mar 2010

bambulka,my mame klasicky a mame 9,5 kg.Prvy den sa mi to zdalo nepohodlne,ale na druhy uz to bolo lepsie,takze teraz ani necitim na sebe,super!Kludne objednaj klasicky nosic a potom sem napis ako sa ti paci 😉

sima.p
31. mar 2010

Baby,budem predávať používaný ergonomický nosič liliputi, ak by ste mali niekto záujem, napíšte mi IP.

bobket
5. apr 2010

Ahojte!
Chcem sa spytat ci niekto nebude predavat nosic liliputi, mala by som vazny zaujem🙂 Dakujem za ponuky 🙂

baruskaaa
8. apr 2010

ahojte, akurat mi dorazil nosic liliputi, je super, makkucky, prijemny, aj krpatej sa pacil...len ten bedrovy pas sa mi zda kratky, mne je dost tesny, nemam 50kil 🙂 , moj muz ho zrejme ani nezapne. ako skumam, tak skumam, ale podla mna sa uz dlhsi neda urobit...najviac ma 93cm. manual ma tri strany, tam som sa nic nedozvedela, poradite niektora? mozno robim nieco zle
dakujem 😉

baruskaaa
8. apr 2010

baby, akurat ma osvietilo a prisla som na tu zahadu 😀

pimpa
8. apr 2010

no super barus, prajem prijemne nosenie 🙂
my uz robime prve krocky, tak nosic si neviem vynachvalit. Na poobednu prechadzku dam do neho Patka a ked ideme cupkat ho len vyberiem, bleciem mu plus jednu vrstvu, nosic zbalim na chrbat a mozeme spolu cupkat bez opletaciek s kocikom. A potom ked sa unavi, sup zase do nosica a pekne n 🙂 am je spolu dobre 🙂

alkami
10. apr 2010

Ahojte! Tak ja mozem pridat par dalsich pozityvnych skusenosti. Lilipui pouzivam denne, je naozaj super. Najviac nosim najmladsiu, ale sem tam aj starsiu, cca 3 rocnu a obe sa nosia velmi lahko, aj ta starsia, nosenie je pohodlne, pri mladsej by som aj cely den vydrzala. Je to naozaj pohodlne nosenie. Dokonca pouzivam liliputi aj na treningoch agility, pricom sa pohybujem aj rychlo, takmer behom /niekedy aj beham/ a aj to sa v pohode da. Dcerka aj ked byva na rukach nerada /zrovna ma obdobie ked ju velmi bavi objavovat svet a nema rada ked ju pripravim o jej slobodu/ v liliputi vydrzi velmi dlho a je tam spokojna. Rada si pospi pocas nosenia. Tury a prechadzky v prirode su skvele. Dokonca som uz isla aj tak, ze najmladsia bola na chrbte v liliputi a starsia v naruci 😉 Ale tak to uz bol zaberak...
Negatyvum /ale to moze byt len moja osobna skusenost/ pre mna je nosenie v predu. Za prve si neviem zapnut spojku na chrbte / ako to robite?/ a za druhe mi dietatko v predu zavadzia /to vyplyva asi z toho ze som doteraz nosila v babyvaku/. Ale nosenie na chrbte skvele!!!

klaudia74
10. apr 2010

alkami, k tomu že si nevieš zapnúť spojku na chrbte - ten pás sa dá posunúť na ramennom popruhu hore-dole, nie je tam pevne prišitý a môžeš si ho nastaviť do pozície, aby si dočiahla. Mne vyhovuje tak, že si ho zapínam zhora, ale keď ho posunieš nižšie, môžeš si ho zapínať aj ako podprsenku. 😉

alkami
13. apr 2010

Klaudia dakujem, priznam sa, ze som ani velmi neskusala, kedze mna to proste v predu nevyhovuje /navyk na babyvak/. Ale nosenie na chrbte je super. Este k tomu, v navode je ze dieta si date na chrbat a potom cezen prehodite nosic. Ja si ho zapnem okolo pasa volnejsie, dieta dam v predu a postupne presuniem na chrbat a je to premna jednoduchsia manipulacia. Nemam strach ze mi mala spadne a potom uz len podotahujem aj bederny pas aj ramenne popruhy.

sima.p
13. apr 2010

Baby, pár príspevkov hore som písala, že budem predávať nosič - tak už je predaný, aby ste zbytočne nepísali,ktoré by ste náhodou mali záujem.

nelinkapk
13. apr 2010

Ahojte, ak by ho niektorá z Vás mala na predaj, ozvyte sa mi do IP.ďakujem :O)