Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

miskinadamko
18. jún 2008

mate niektora skuzsenost s tymtokocikom? je to pravdepodobne novinka, dizajnovo sa mi velmi paci, ale rada by som vedela aky je v skutocnosti, takze ak ho niektora mate, napiste aky je 😉 🙂

kacatko
23. aug 2013

@saan ahoj môžem sa spýtať ako si s Gracom spokojná aj po pár mesiacoch? Ďakujem 🙂

kacatko
23. aug 2013

Babule môžem sa spýtať kde v BA sa dá vidieť tento kočík v kamennej predajni,aby som si ho aj naživo vedela pozrieť 🙂 Vďaka

saan
24. aug 2013

@kacatko S Gracom sme spokojní, zvykali sme si rýchlo. Akurát polohovanie sa nám zasekáva, vždy jedna strana, keď sedí vzpriamene, úplne rovno, a keď ho chcem dať poležkať tak sa nám to z jednej strany zasekáva, ale na tom nieje nič hrozné len potiahnem ten plast a je to. má viac polôh v inej sa to nerobí. Ja som vyberala asi 2 mesiace, podmienka bola strieška proti slnku dostatočné veľká ( nevyužívame,malý je zž veľký a slniečko nevadí) ďalšie veľký kôš na nákupy, ten je fakt veľký a keď malý leží, lahko sa do koša dostanem lebo sa dá lohovať.Dobre skladný do auta, je ľahunký, zaberá miesto ale zloží sa celý, nemusím dávať preč korbičku a to je ďalšia výhoda. Keď som ho dávala prvý krát do auta pomáhal mi švagor a bola som prekvapená, lebo bol strašne ľahký a teraz ho dávam už sama 🙂 mala som ešte jedného favorita Phil&Teds Vibe 2. Len cena zaurádovala. a ešte jeden Peg-perego GT3 ale zdal sa mi moooc veľký.... a kôš na nákupy mý obrovský 🙂 Chcela som kočík ešte na zimu preto sme si vybrali takýto a nie golfky 🙂 A keď som ho videla na živo tak som bola rada, že sme si vybrali Trekko , lebo sa mi zdal krajší 🙂

kacatko
24. aug 2013

@saan Ďakujem ti veľmi pekne, aj mne sa páči PP GT3 ale tá cena je rozdiel,mne sa na Gracu Trekku páči to skladanie, ten košík a veľké kolesá, keďže budem aj v zime musieť pre starších chalanov chodiť do školky a školy s kočíkom a mám síce požičaný asi 6 ročný gesslein, ale ten košík je strašne malý a doslova sa mi šúcha po ceste, takže o ceste s kočíkom v snehu nemôže byť ani reč ☹ a aj to skladanie je horšie a veľa miesta v kufri zaberá.
Mne sa ešte páči Hauck Jogger VIPER, ten je ešte cenovo lepší ako Graco ale predsalen sa mi Graco o niečo viac páči 🙂
A môžem sa ešte spýtať ako riešiš umývanie poťahu? pri tom Haucku sa dá dať dole ľahko ale pri tom Gracu viem, že baby hovorili, že treba odšrobovať a je to teda zdĺhavejšie, ale asi to budem riešiť nejakou podložkou do kočíka, teraz sú veľmi pekné na výber 🙂
A ešte sa ťa chcem spýtať, či ste využili nánožník? VĎaka 😉

saan
24. aug 2013

@kacatko Bol k nemu taký prechodný fusák...nánožník sa musí dokúpiť, ale to budeme riešiť až keď sa zima ohlási 🙂 A je ešte k nemu aj taška na kolesá a velikánska pláštenka 🙂 No a ešte sme ho neprali.... 😔 nebolo treba 🙂 ale kúpila som do neho podložku Pinkie tu z bazáru a tá je super keď dám malého sedieť trošku sa podložka zošúchne ale ľahko sa povytiahne 🙂 podložka sa už močí, lebo sme ju zašpinili od černíc, uvidíme či pustí a dnes sme domazali madlo od Nestle kekníkov , celé dofúľané ale nemám ani šajn ako dám návlek dole... inak Graco má tú sedaciu časť na suchý zip, ale ešte som nerozoberala tak neviem či sa dá ľahko dať dole 🙂

kacatko
24. aug 2013

@saan no tak snáď sa ti ju podarí vyprať 🙂,pár stránok dopredu v tejto diskusii jedna mamička hovorila ako sa dá celé to madlo odpojiť, skús si prečítať a možno to pôjde 😉 a ty máš akú farbu kočíka? Mne sa páči taký celočierny, alebo mode noir (snáď som to dobre napísala), červený nechcem aj modrý je pekný aj hnedý, len tam neviem, či by hned spina nebola vidno....

kacatko
24. aug 2013

@saan pozri si tretiu stranu v tejto diskusii a tam je ten návod ako dať madlo dole a potom sa ten poťah môže vyprať 🙂

saan
24. aug 2013

@kacatko Ďakujem si zlatá 🙂 naaštudujem to 🙂 máme čierny, k nemu ide všetko dokombinovať farebne 😉 ....ale objednávali sme hnedy, no nemali a nakoniec som rada, že nemali 🙂

kacatko
25. aug 2013

@saan môžem ešte jednu poslednú otázočku? už ťa potom nebudem otravovať 😅 Keďže si mala tento kočík už v lete, ako je to s čiernou farbou, nevybledla ti, resp. či nie je viac horúci ako tie bledšie kočíky, či teda dieťaťu nie je v ňom teplejšie a kde si ho objednávala a za akú cenu?
Moooc ďakujem vopred 😉

elias22
30. sep 2013

Ahoj, měla bych na Vás velikou prosbu, kočárek Grako Trekko jsem zdědila a potřebuji ho vyčistit. Výte někdo, jak se u něj dá odendat madlo, které chrání dítě proti vypadnutí? Dá se na jedné straně odendat, ale už nevím, jak ho vyndat úplně, abych jej mohla vyčistit. Díky

fukasova
2. okt 2013

Pekny den žienky chcem sa opýtať ako riešite aby dietatku nefukalo ked spinká a ma striešku ku madlu, davate tam niečo alebo ste si niečo vyrobili?

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elias22
5. okt 2013

Děkuji, povedlo se. Tak teď už jen počkat až ho moje malá usedí a hurá s ním ven do terénu. 🙂

kacatko
5. okt 2013

ahojte , aj ja mám tento kočík a som s ním zatiaľ spokojná, len neviem, či existujú dva rôzne typy, pretože som sa bola pozrieť na jeden v predajni a nožičky boli v pohode polohovatelné, tak som si z netu objednala cenovo výhodnejší ale na tom mojom sa nedajú nôžky vôbec polohovať, teraz nám to nevadí lebo syn má 5 mesiacov ale neviem ako neskôr, myslíte, že mu to bude vadiť? Má niektorá takýto Graco trekko kočík?
Vďaka za akúkoľvek odpoveď

zdenika21
17. okt 2013

kacatko: ja som mala kocik bez polohovania na nozicky a ked mal maly cca rok kupovala som tento Gracco trekko.Viac by som nechcela kocik bez polohovania noziciek.

pegal
18. okt 2013

Viete poradit aky skejt by pasoval na gracco tekko?original nema, univerzalny Lascal by pasoval?neviete?

saan
18. nov 2013

@kacatko wáá prepáč nejako som si nevšimla otázku ďaľšiu. ☹ Ako si sa rozhodla, kúpili ste Graco? Ja už aj začínam pochybovať, nachádzam nedostatky 😖 . Kolesa tak vrzgajúúúú, čo vrgajú pískajú pri cúvaní a zatáčaní 😠 Už sa somňa smejú, že aspoň počuť, že ideme 😀 nastriekali sme ich a nič, nepomohlo... zrejme su to ložiška v kolesách, povedali známi, ale tam sa nedá dostať. A mám ďaľšiu dilemu malý sa mi tažko dáva teraz do kočíka so zimnými čižmičkami, bez fusaka, ešte ako tak, ale s fusakom.... 🤐 zavadzia madlo.... ☹

saan
18. nov 2013

Kočky, chodíte aj bez madla? Šak su popruhy, to by nemalo vadiť? Malý sa mi ťažko dáva do kočíka, teraz keď máme čižmičky a keď máme fusák ten tenký, je to hrôza, celý sa zošúchne a malému sa nožky zaseknú 🙄 a čo ked dám ten hrubý? zmestí sa mi s malým? ☹ .

kacatko
18. nov 2013

@saan ahoj v pohodičke, no koncom augusta sme ho kúpili, zatial všetko ok, je taký tvrdší, to je cítiť, ale hlavný nedostatok pre mna bol ten, že nemá polohovatelné nožičky, som ho cez net kupovala a som si teda vôbec nemyslela, že nejaký kočík dnes to nemá, no tak mi povedali, že nejaká staršia verzia to bola, takže som samozrejme kvôli cene na to naletela, akurát som ho dala na bazár , tak uvidíme...

kacatko
18. nov 2013

@saan ja čo sa týka toho čo píšeš, fusak a madlo, taknemám problém zatial , syn bude mať 7 mesiacov o týžden len

saan
18. nov 2013

@kacatko Wau, letí to že? 🙂 my máme 1 rok a 2 mesiace a tažko ho tam dostať 😒 a nemám ani valibuka má 11kg.. Tak budeme jazdiť bez madla a hotovo :/ Suseda má Cam Cotrinu, nedá na ňu dopustiť! 🙂 a tá je oveľa lepšia, popýtam sa či ju nepredá 🙂ale nie idem študovať ako sa dáva dole to madlo, kdesi to tu bolo na tretej strane 😎

saan
18. nov 2013

@kacatko Teda to je teda! Prečo to tam nemali napísané, že sa nedajú nožky polohovať... 😠 My máte tiež cen net kúpený a nožky sa polohujú , ale vidíš zase tie kolesá. A tá strieška ? Spokojná?.... nechápem ale, nesplĺňa svoj učel... 😠 Tak idete predávať?

kacatko
18. nov 2013

@saan áno veľmi rýchlo to letí a my len starneme 😅 áno chcem ho skúsiť predať, už som mala vyhliadnutý aj nový kočík Babyjogger City Elite, ale akurát mi odpísala, že je už predaný 😒 , dobrá cena bola a bolo to v BA, no čo už, idem hľadať ďalej.....
Tak strieška je ok, ale ked sa dá dopredu, tak sa mi to potom zdá byť také "holé", neviem či tam dieťatku aj neprefukuje, je tam taký otvor, veď vieš čo myslím 🙂

saan
18. nov 2013

@kacatko Na nejaký dobrý určite natrafíš 🙂 je ich toľko čím viac som hľadala, tým viac ich bolo 😀 a nevedela som sa rozhodnúť 🙂 Aj ten jogger sme kukali ale inak sa rozhodli... Tak ked vy ste mali bez madla, tak to pojde aj bez neho a nemusím stresovať 😎

mabliss
14. mar 2014

@elias22
@saan
@kacatko
@kinna Ahojte. Chcela by som sa opýtať,či vam nehrka predné koleso. Kúpila som trekko už použité,pri kúpe som si to nevsimla. Dá sa s tým niečo robiť? Neviete poradiť? Dosť to počuť. 😖 Dakujem

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabliss
14. mar 2014

@kinna áno, je to možné. 🙂 zato ťa preklapacia strieska je úžasná. 🙂 Dakujem za odpoveď. Pekný deň.

rencacaa
18. jún 2014

Ahojte ja som si kupila Graco Trekko vyborny kocik, strasne som ho chcela a zial nezmesti sa mi do vytahu , a nevzali mi ho v obchode naspat tak je odparkovany a nevyuzity, Keby niekto chcel predam :}}

ifankah
4. apr 2016

Baby, ste tu este niektora aktivna? 🙂 Mohli by ste mi poradit, kde sa prisrobuju tieto spodne popruhy, oprala som kocik a neviem, kam to prichytit