Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

miskinadamko
18. jún 2008

mate niektora skuzsenost s tymtokocikom? je to pravdepodobne novinka, dizajnovo sa mi velmi paci, ale rada by som vedela aky je v skutocnosti, takze ak ho niektora mate, napiste aky je 😉 🙂

katkamel
8. apr 2016

@ifankah ahoj,neviem ci si to uz vyriesila.Ak nie,tak to prestrcis spolu s tym popruhom od potahu cez dierku na spodku sedacky a prisrobujes zospodku na konstrukciu

ifankah
8. apr 2016

@katkamel jaaaaj, takze tam budu kazdou tou srobkou v zadu akoby dva pruhy prisrobovane? 🙂 musim to pozriet vecer 🙂 zatial dakujem velmi pekne, kebyze stale tapam, tak sa este ozvem 🙂

katkamel
8. apr 2016

@ifankah Ano su tam obe ☺. Vsak keby nieco,rada pomozem ☺

ifankah
8. apr 2016

Nejako mi to nevychadza 😀 mala som aj to umelohmotne "ocko" prevliect cez tu dieru v sedacke? Vychadzaju mi nejake nerovnake dlzky tych popruhov 😊

katkamel
8. apr 2016

@ifankah nie,to ocko nechaj hore,potom to bude akurat☺

ifankah
8. apr 2016

Huraaa. Podarilo sa 🙂 si poklad 😉 dakujem

ifankah
8. apr 2016

@ifankah to patrilo tebe 🙂

ifankah
8. apr 2016

@katkamel jaj, ja som rura, ten prispevok patril tebe 😀😀😀😀

katkamel
8. apr 2016

@ifankah jej dakujem pekne☺☺☺

ifankah
12. apr 2016

Este jedna otazocka baby, aky skejtik k tomuto kociku pasuje? Obavam sa, ze "vdaka" sklonu konstrukcie a zavadzaniu brzdy tam univerzalny nebude pasovat ziadny :( ci sa mylim? Dakujem 🙂

zosia
14. apr 2016

Ahojte,prosim vás kto má tento kočík aká je dlžka operadla a ked sa dá na ležanie aká je celková dlžka? Syn bude mat 2-roky a mám Graco golfky a su mu moc krátke nema si kde opriet hlavičku. Tak hladám niečo dlhšie a neviem sa rozhodnút.Dakujem.

ifankah
14. apr 2016

@zosia ahoj, dlzka operadla je 44cm a ked das lahnut a zdvihnes aj nozicky, je to nejakych 83cm

zosia
15. apr 2016

@ifankah Dakujem za ochotu, ale je to krátke. Neviem aký kočik by bol dlhší a za rozumnu cenu,Dakujem.