Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

miskinadamko
18. jún 2008

mate niektora skuzsenost s tymtokocikom? je to pravdepodobne novinka, dizajnovo sa mi velmi paci, ale rada by som vedela aky je v skutocnosti, takze ak ho niektora mate, napiste aky je 😉 🙂

edita84
7. jan 2012

@stastickooo Ahoj aj ja som pred mesiacom kúpila graco spod ruky a som velice spokojná v teréne ide suprovo a celkovo je super 🙂

stastickooo
7. jan 2012

@edita84 takže nehrkoce? lebo velmi sa mi páči. len aby v prvom rade nehrkotal.

edita84
7. jan 2012

@stastickooo no pravdo poviem mne to predné koleso hrkoce ked idem na hrbolatej ceste ale mňa to natrápi a ani malého 🙂

stastickooo
7. jan 2012

@edita84 u nás v dedine sú strašné cesty. tak preto sa pýtam. daaakujem.

edita84
7. jan 2012

@stastickooo no ja bývam v meste a ani tu to nie je boh vie čo 🙂

stastickooo
7. jan 2012

@asunticka ahoj, dakujem za nazor. stale mi je najsympatickejší. pôjdem ho pozrieť a ked bude teda podla mojich predstáv tak ho kúpim. ja mám štvormesačného synčeka. odkedy by som ho vedela dat do tohto? asi by mi bola zbytočná ta taška pre novorodenca. jaj to sú dilemy s kočíkmi.

edita84
8. jan 2012

@stastickooo aj ja mám 4,5 mesačného chlapca a už je v graku a bez tej tašky lebo tak by sa už ani nezmestil

asunticka
11. jan 2012

Ahoj Stasicko, tiež som mala takú dilemu. To máme asi všetky 🙂)) Ja som ho kúpila keď mal malý 5 mesiacov, a dávala som ho tam už keď vedel sedieť. Tá opierka je tam dosť dobre vymyslená, že maličký nepadal 🙂) teraz ho používam aj v zime, v snehu sa mi skvele osvedčil. Naozaj ti ho odporúčam. Teraz ma napadlo že dokonca mám asi pol roka v prednom koliesku vrazený klinec a nemá to na kočiar žiaden vplyv xixi

ludka77
11. jan 2012

Ja som bola s kočíkom maximálne spokojná. úplne ľahko sa skladá teda som nemala žiadny problém, keď som išla s malou aj sama na kúpalisko jednou rukou zložený aj rozložený. Dokonca je aj celkom ľahký malá mi v ňom sedela a v pohode som ho vyniesla na poschodie do kočikárne. Je pravda, že na nerovnom povrchu predné koleso trošku hrkotalo ale to mi vôbec nevadilo, a najlepšia bola búda, dala sa pekne preklopiť, teda keď malá spinkala tak som ju dala tak aby jej nefúkalo/ nesvietilo slniečko a hlavne aby ju nikto neočumoval lebo ona spinká s prižmúrenými očami a nie raz sa mi stalo že na ňu vybafli, že jeeeej už je hore (chudiatko tak sa vždy zlakla že už bolo po spánku) a toto sa nám pri Gracu nestávalo 🙂

takže ja ho môžem len odporučiť. Akurát podľa mňa moc na zimu nieje, skôr taký letný kočík, lebo keď tam sedí bábo tak nieje moc kryté proti vetru v zime. A má fantastický pršiplášť, ktorý sa dá krásne odzipsovať.

zuzta1
13. jan 2012

Ahojte dievčatá, ja sa tiež rozhodujem pre graco trekko, zvažujem farbu apple, alebo mode noir. chcem sa spýtať na skladanie kočíka, pretože bola som ho pozrieť v jednej predajni a tam mi ho predavačka tak predviedla, že no neviem, keď ho zložila bol obrovský a vôbec to neubralo z veľkosti, ale na internete som videla video o skladaní tohto kočíka a bolo to niečo úplne iné, máme totižto menšie auto opel astra (nie kombi) a bojím sa či tam teda vlezie. je mi jasné, že asi kolesá budem musieť dávať dole, na you tube je jedno video o skladaní a používaní tohto kočíka teda keď si zadáte you tube a vyhľadáte si toto - GRACO Poussette Trekko completo Orbit. Viete mi teda napísať, či sa zloží až takto? ďakujem

11monica07
17. feb 2012

ahojte,pred mesiacom som si kupila graco trekko a som s neho nadsena.pred tym som mala kocik baby smile a tiez som s nim bola spokojna ale musela som ho predat a kupit kocik,kde si moja mala neopiera hlavicku o striesku a hlavne aby sa aj pod nu zmestila a poviem vam,ze som s gracom velmi spokojna,lahko sa tlaci s jednou rukou,v terene super,dost spravi v predu to jedno koleso o vela lahsie sa s nim ide aj po snehu ako s 4 kolesovym,je superny,len skoda,ze k nemu nie je nanoznik ale poriesila som to tak.ze dam malu do fusaku a to mame o 2 mesiace 2 roky,ten spodok na nozky jej odzipsujem a vlozim ju do fusaka co je ku kociku a ten jej natiahnem na fusak a ma to po brusko a vyzera to ako keby to bol nanoznik 🙂 s kocika som nadsena,dnes mi prisla k nemu taska a je velmi priestrana,velka co je u mna plus,takze ho len mozem odporucit 🙂

edita84
10. mar 2012

@11monica07 ahoj skvelo naň pasuje nánožník od pinkie aj my ho máme kuk foto 🙂

laura21
13. mar 2012

Ahojte aj ja uvažovala o kúpe aj tohto kočíku len som ho nemala možnost nikde vidiet na živo viete my poradit kde v BA by som našla kamenný obchod kde ho majú?Ja mám 18mes.dcéru podla vás by sa my tam ešte v zime zmestila? 🙂

mam4
22. mar 2012

@edita84
@11monica07
@ludka77
@asunticka

ahojte baby, prosim vas ako sa dava dole madlo ?? vcera mi dosiel trekko a najprv som ho tam nevedela nasadit a teraz ho neviem dat dole len jednu stranu kde je ten gombik zdola ale na druhej strane to nie je 😝 neporadite ako na to ?? a este mam jednu otazku ... ked zaaretujete predne koleso tak tiez sa vam kyve do prava-dolava ?? mala som uz viac trojkoliek ale takto to nerobilo 😒

ludka77
22. mar 2012

@mam4 no tá druhá strana sa dole nedá dať. Dáva sa len tá jedna,

ludka77
22. mar 2012

@mam4 no a či sa kýva koliesko to si už nepamätám, ale sa mi zdá, že sa nekývalo. Keď bolo zaaretované tak sa nepohybovalo

mam4
22. mar 2012

@ludka77 to vazne ????? 😨 do kelu, mne sa tam zasekol aj kusok toho potahu, chcela som ho oprat, lebo mala ho bude urcite cmulat a takto ho neviem dat dole ☹ no nic tak asi na to usijem novy potah ...

ludka77
22. mar 2012

@mam4 no veru, to som si aj ja myslela že to ide dole a tak isto som tam kúsok zasekla 🙂 ale v pohode kefka do ruky a jerová voda to vždy vyčistila, ale minule som videla jednej babe na madle mala taký gumený poťah, že to niekde na nete videla tak že si to ušila 🙂 ale ak máš doma niečo tak uši na to poťah 🙂 aj z nejakej látky aby sa to mohlo hádzať do práčky 🙂

mam4
22. mar 2012

@ludka77 ano aj ja som to uz videla na mmb ze to niekto sije ale ja by som radsej nieco bavlnene, ked to bude cmulat a hlavne aby sa to dalo oprat... ale niekde som tusim citala ze sa da dokupit tackove madlo, tak by sa to malo nejak dat dole, mozno v obchode by vedeli ...

edita84
22. mar 2012

@mam4 no veru nejde to dole a ani tá látka čo aj mňa veľmi mrzí lebo ho mám spod ruky a chcela som ho vyprať :/ no ale ja som na to objednala také s tými šnúrkami a malému sa to páči 🙂 a fakt si videla tácku? to by ma zaujímalo ked to nájdeš daj vedieť 🙂

ludka77
22. mar 2012

@mam4 no neviem, myslím si, že na tento kočík tácka nie je, možno sa ale mýlim 🙂

mam4
22. mar 2012

@edita84
@ludka77
ano tu snurkovu som tiez chcela ale nakoniec som si povedala ze skusim usit tak uvidime ci sa zadari 😅
to som citala na nejakom anglickom fore, tak neviem, skusim pohladat na nete... inak aj kvalita potahov ma sklamala, predosli graco quattro ktory bol kupovany v UK ma ovela lepsie, pevnejsie aj iny material ako ten co mi vcera dosiel, myslela som ze ak je to rovanaka znacka tak to bude to iste ale asi zalezi kde to vyrobia, tento je v cine..

ludka77
23. mar 2012

@mam4 Mne sa na ňom nepáčilo jedine to, že sa nedal dávať dole poťah, ale keď som tam kúpila malej podložku bolo to ok, tú som len vyprášila a bol čistý 🙂

mam4
23. mar 2012

@ludka77 mne sa da dat dole potah, len treba odsrubovat tie sruby co je dost zdlhave ale zase casto to robit nebudem, takto som to mala aj na quattre ... akurat na trekku je ten potah tensi a taky akoby sustakovy takze tiez tam budem davat podlozku aby jej to nesustalo pod hlavou ked bude spinkat 😝 ty si kupovala nejaku univerzalnu ?? ja som si este do stareho kocika dala sit jednej mamine z ciech ale bolo to s postovnym dost drahe, tak rozmyslam nad tou emitexovou, len neviem ci bude pasovat a cio nebude na leto prilis hruba ...

mam4
23. mar 2012

@ludka77 a mala si pravdu neda sa dokupit original tackove madlo, ja som to zle pochopila, tie maminy si kupili take univerzalne... skoda ... ale prezijeme aj bez toho 🙂

ludka77
23. mar 2012

@mam4 ja som kupovala univerzálnu. Teraz ju používam v autosedačke 🙂 lebo z toho poťahu sa malá strašne potila 🙂 Stála si 10€, ale to bolo 2 roky dozadu, mohli zlacnieť 🙂 To viem že sa to dá odšróbovať, no nikdy som to nerobila, aj by ma z toho šiblo. Kefka s vodou bola lepšia 🙂 Moja podložka bola z jednej strany taká flisová (či flaušová či čo to je 🙂 - som odborník na látky 😀 a z druhej taká balnka (ako tričkovina 😀 )

mam4
23. mar 2012

@ludka77 a mas tu od emitex ?? tie maju u nas v obchode, ked sa mala vyzdravie tak pojdeme vyskusat ci sedi... len sa mi videla taka hruba a nepacila sa mi ta guma na spodku kde su nozicky 😝 mozno nakoniec usijem aj podlozku 😀

ludka77
23. mar 2012

@mam4 vieš, že ani neviem 🙂 Keď pôjdem von tak sa pôjdem kuknúť do auta aká to vlastne je 🙂 ale sa mi zdá že je to emitex. A to dole nieje guma, len taká lahšie umývateľná látka,

11monica07
23. mar 2012

@mam4 ahoj vidim,ze uz tu mas na vsetko odpovede,ale aj ja som prvy den mala problem s madlom,az kym som neprisla na to,ze sa da odopnut iba jedna strana ale je to fajn,vzdy si ho vylozim tak na bok smerom k strieske aby zbytocne neviselo 🙂 ja mam podlozku od emitexu a pekne sedi v nom a je aj kocik krajsi,ja mam podlozku s jednej strany bavlnka a s druhej frote ruzovu :0) ale sprav aj kuk na stranku pinkie.sk tam su prekrasne,koleso som nemala zatial zaaretovane ale dnes vyskusam a dam ti vediet ako mi ide ale milujem tento kocik 🙂

mam4
23. mar 2012

@11monica07 dakujem za fotky 🙂 ta emitexka sa mi zda trocha kratsia ako je opreradlo ale na sirku je super ... skusim kuk aj tu stranku ... ja mam trekko vo farbe apple aj ked nechapem preco sa tak vola ked je taky pieskovo hnedy 😀 ja som zboznovala ten quattro ale vadili mi male kolieska tak som obejdnala trekko no som trocha sklamana, lebo som myslela ze to bude to iste len s vacsimi kolesami 😅