Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

miskinadamko
18. jún 2008

mate niektora skuzsenost s tymtokocikom? je to pravdepodobne novinka, dizajnovo sa mi velmi paci, ale rada by som vedela aky je v skutocnosti, takze ak ho niektora mate, napiste aky je 😉 🙂

sisulita
28. nov 2012

@marianna988 plastove...ja som bola spokojna🙂 su vhodne do terenu

veronikaemma
27. dec 2012

ahojky aj ja ho mam a je uplne ze super som snim maximalne spokojna... az na to ze mi dva kolieska vrzgali..tak som to natrela a uz je to super..je fantasticky..🙂 len som sa chcela aj opytat ci nahodou niektora z vas nema skusenost aj stou taskou pre novorodenca ...dakujem

popelka5000
13. jan 2013

@sisulita
@veronikaemma ahojte kočky ,som rada ze pozitivne pisete na graco ,my ho mame tiez kupovali sme ho ked mal maly 1 rok teraz ma skoro 2,5 roka stale sa v nom vozime,spinkame a pohodicka.... neviem si predstavit lepsi kocik ako graco ....trekko.... 🙂

sisal161
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merylivi
17. jan 2013

@popelka5000 ahoj, aj ja uvažujem nad jeho kúpou. No trošku sa bojím, či sa mi tam malá zmestí aj keď bude mať dva roky. Píšeš, že malý má skoro dva a pol roka a v pohode. Môžem sa opýtať, aký je vysoký a je skôr chudšej postavy, či bacuľko? 😉 ďakujem veľmi pekne.

popelka5000
17. jan 2013

@merylivi ahoj maly je vysoky po nas 😀 ja mam 1,78cm a muz 1,90cm ,maly je stred ale skor viacej pri sebe,kamoska bola u mna ma tak isto stareho chlapca a bol mensi a chudsi 😉 Mne kocik velmi vyhovuje ,maly ma v nom pohodlie,stale ked v nom zaspi ma pohodlie a miest aj s fusakom 🙂

merylivi
17. jan 2013

@popelka5000 Ďakujem 😉

lucka87
15. feb 2013

Ahojte neviete mi poradit kde by sa dali kupit kolesa na tento kociar?prosim poradte ...dakujem vopred 🙂

olinka166
7. mar 2013

ahojte, kupili sme tento kočík a je k nemu len fusak - taký tenší, chcem dokúpiť aj nánožník ale neviem či hrubý alebo taký prechodný tenší... teraz by mi stačil aj tenší ale bude stačiť aj na zimu +fusak alebo ako to máte vy?

dria
16. apr 2013

ahojte ja mam zlu skúsenosť s graco trekko ,používame ho ešte len rok a celá konštrukcia nám začala vŕzgať a predne koleso osmičkovať a hrkotať.Keď som sa pytala na predajni kde som ho kupovala mi povedala ,že predne koleso nedokaže zohnať a jedine celý kočík dať reklamovať,čiže ostať 3mesiace bez neho.Neviem či ho aj niektorá z vás tak často rozkladá a skladá pri prevoze autom ako ja ,ale proste celá ta konštrukcia je labilná.

kitty30
16. apr 2013

Ahojky! Vidím, že se tu probírá zajímavé téma ;). tak zkušenost s trekko nemám, ale vím že značka graco je kvalitní. Pořídila jsem si kočárek symbio a teď ho všem doporučuju, protože je to fakt paráda.

slnieckovo1sk
16. apr 2013

@dria reklamacia musi byt vybavena do 30 dni a dodavatel kocikov Graco na Slovensku sa snazi reklamacie vybavit co najskor. Skuste este spoje na konstrukcii + miesto, kde sa vklada predne koleso premazat( malo by to odstranit to hrkotanie). Popripade sa skuste opytat v predajni, kde ste kupovali kocik, ci neposkytuju pocas doby reklamacie nahradny kocik. Pekny den

dria
17. apr 2013

@slnieckovo1sk dakujem za radu,ale cely kocik sme uz dva krat premazali a nepomohlo..aj predne koleso som objednavala pred rokom stale bola nejaka vyhovorka..keby som ten kocik zatazovala tak nepoviem ,ze ta konstrukcia zacne blbnut,ale ved mala ma 9kg..predajna pri reklamacii neposkytuje náhradný kocik,ze si mam sama zohnat..inak ten kocik je velkostne aj ucelovo dobry..len som asi natrafila na nepodarok ☹

slnieckovo1sk
17. apr 2013

@dria, budem volat dodavatelovi a spytam sa ho na to predne koleso, dam Vam potom vediet.

slnieckovo1sk
17. apr 2013

@dria Predne koleso je mozne zakupit, len dolezita je aj farba kocika, nakolko v 2 kolekciach su ine typy upevnenia prednych kolies. Pokial mate kocik este v zaruke, odporucam to riesit formou reklamacie.

dria
18. apr 2013

@slnieckovo1sk dakujem ,ze ste sa nato pytali,skusim este raz zajst do predajne ci mi aspon to koleso objednaju..

larosa
22. apr 2013

@dria ahojky, ja ho mám už tiež rok a som veľmi spokojná, lepší som nemala a to je už náš asi 7.kočiar...no asi máš fakt nepodarok, lebo naša má cez 10kg a košík vraj unesie 5kg, ale ja doňho pravidelne natrepem celý nákup a niekedy aj 10kilový 😀 predné koleso trochu hrká, ale mm namaže a je to OK 🙂
ja by som to riešila reklamáciou a skús si od niekoho známeho požičať kočiar na tú dobu, a určite by som sa nedala odbiť, 30dní a dosť, po tej dobe by ti mali vrátiť peniaze, aj keby ju prekročili čo i len o jeden deň...

vikusik
29. apr 2013

babenky uvažujem o jeho kupe 😀 ,ma aj tasku?lebo nigde som pri kociku nevydela tasku 😵

slnieckovo1sk
29. apr 2013

@vikusik Dobry den, taska nie je v cene kocika, ale je mozne si ju dokupit vo farbe kocika.

komisakpd
3. máj 2013

baby ponukam Graco Trekko rocny...

monickapd
12. máj 2013

baby a ako riešite jeho vyhnednutie?

olinka166
13. máj 2013

podľa mna to nie je kočík na hrbolatú cestu, ale iba na hladký povrch,
tiež ho mám a na hrbolatom povrchu vrzga... ale inak som spokojná...

ulka30
14. jún 2013

@kitty30 kde nájdu technické údaje a více informací o Symbio ? kočárek se mi moc zalíbil, ale netuším jaké má rozměry, naživo jsem ho neviděla ;(

kitty30
28. jún 2013

rozměry a informace najdete sem: www.gracobaby.cz/sportovní-kočárky/symbio/56

saan
12. júl 2013

Dnes nám dorazil Trekko. Rozhodovali sme sa medzi P&T Vibe 2, ale cena zaúradovala a kým bude druhé bejby. kedže je súrodenecký, tak už bude možno Vibe2 starý 🙂 Trekko ma prekvapil je riadne veľký, ale skladný, máme kombík tak som zvedavá koľko nám ostane miesta 🙂 nevadí len aby spĺňal účel, čo sú lesné cesty, turistika a sneh, kedže bývame na Kysuciach. Len sme ho zložili a malý spí, tak keď sa nám zobudí pôjdeme do terénu, ak nebude pršať. Tak sa teším 🙂 😎

edita84
13. júl 2013

kočky nepotrebuje niekto jazdený graco trekko info v bzry 🙂

ulka30
16. júl 2013

@kitty30 jee díky moc za odkaz! Symbio je super🙂))

saan
19. júl 2013

Grako Trekko Completo ... je úžasný 🙂 Bola som vystrašena, lebo sme vyšli vonku a kukám ejha, prúser kočík nieje odpružený a predné koleso hrká :(
koleso sa vyhrkalo a usadilo... už je to OK . a vôbec nevadí,že nieje odpružený naše rozbité chodníky a cesty zvláda perfektne...dokonca sme boli už aj na hubačke, cesta bola trošku zošikma a tiež nevadila- stabilita super 🙂 som nadšená 😎 prikladám foto z hubačky 🙂

lyndina
1. aug 2013

Prosím poraďte mi, uvažuji o koupi tohoto kočárku graco trekko, ale jen všude mají jiné technické údaje. Jaká je prosím vás rozteč kol? Píší že 75cm a některé co ho máte píšete 65cm, zajímá mě to kvůli našemu výtahu. Mockrát děkuji.

jennyska
6. aug 2013

Ahoj Maminky,

možná už víte o naší koníkovské wiki knihovničce, kterou si společně tvoříme a máme tak na jednom místě jak obecné informace o daném tématu, tak také zkušenosti 😉 Proto bych Vás chtěla poprosit, když si tady píšete o kočárku Graco Trekko, můžete své zkušenosti s jeho používáním, vhodností pro děti, bezpečnosti apod. vložit do tématu Kočárek Graco Trekko?

Stačí svou zkušenost a nebo doplnění článku napsat zde: https://www.modrykonik.cz/graco-trekko
Ostatním maminkám nebo tatínkům, to určitě pomůže 🙂

Děkuji Vám za sdílení svých zkušeností a přeji fajn den!
Janča
Modrý koník - Asmira team