Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

miskinadamko
18. jún 2008

mate niektora skuzsenost s tymtokocikom? je to pravdepodobne novinka, dizajnovo sa mi velmi paci, ale rada by som vedela aky je v skutocnosti, takze ak ho niektora mate, napiste aky je 😉 🙂

jana_74
1. júl 2008

Ahojky,Trekko tříkolku jsme kupovali tento týden.Měla jsem ji vyhlídnutou na netu a velmi se mi líbila.Cena také velmi přijatelná.Jsem z ní nadšená,krásně se ovládá jednou rukou,je lehká a přitom dostatečně prostorná.Máme variantu Geoffrey,ve skutečnosti je moc pěkná.Mě se na netu líbila spíš ta Gwen, ale pak v reále vyhrála Geoffrey. V ceně kočárku byl i fusak(mumie zateplená fleesem) a pláštěnka.Fusak je ve stejné barvě jako kočárek,je dostatečně velký, náš Kubík má 11měsíců a 9,5kg a krásně se tam ještě vleze.Postupně dokoupíme originální nánožník(asi 630kč) a tašku na rukojeť( asi 580kč). Takže ode mne dostává sportovní tříkolka Trekko jen samé plus.Jana 😉 😵

ikke
19. dec 2009

pajinka63 • 1d • Dnes o 22:04
Holky prosím máte některá tento kočárek, nebo jste ho alespoň viděly? Je dost prostorný? Vážně uvažuju o jeho koupi, ale neviděla jsem ho "naživo". Za všechny příspěvky dík. 🙂

kutcher • 1d • Dnes o 22:57
ahojda no tak ma ho sestrenka, obcas kdyz ji hlidam malyho, tak s nim vyjedu a muzu posoudit. Celkove je kocarek hezky, ale se vsi uprimnosti bych ho celkove asi nebrala ma straasne siroky rozpeti zadnich kol vzdy krome hypermarketu ho musi nechat venku a desne ji to stve, prijde mi trochu uzsi a dodavaj k nemu univerzalni nanoznik ne moc stylovy a z ne moc chvalihohodneho materialu,stvalo me tam ze vetsina fusaku se blbe zachyti o zadovou operku ale jaks taks drzi, operka by mohla byt delsi, ovladani a vaha v pohode, ted si nejsem jista, ale myslim si ze kola nejsou nafukovaci to ma sve plus i minus,moc hezkz se sklada i design je ok trochu vic barvicek ale to je ok.Snad hodnocenim nikoho nenastvu, ale pisu nezaujate!

kutcher • 1d • Dnes o 23:00
a promin za chybky, jeste to moc s dotykovym telefonem neumim 😉

pajinka63
20. dec 2009

Kutcher díky za názor, to že má kola od sebe by mi ani tak nevadilo, ale taky se mi nezdá zrovna širokej v sedu. Každopádně cenu má oproti jiným kočárkům tohoto typu asi nejlepší, takže asi nemůžu čekat zas takový zázrak. Ještě by mě zajímalo, má v boudě okýnko?

kubinkov
21. dec 2009

Holky, když jsem tenhle kočárek viděla v bazaru, tak jsem zajásala. Byl velká a působil solidně. Radost mě okamžitě přešla, když jsem viděla "systém" přestavby na hlubiký a vyloučila jsem ho jako kandidáta, když jsem tam dala 20 měsíčního syna v bundě. Tak trochu přečníval na všechny strany. Ten kočárek je přes svůj mohutný vzhled průměrně malý. Škoda.

prchalka
21. dec 2009

Ahoj,
tento kočárek mě taky zaujal na netu, když jsem řešila, že chci nějaký menší a skladnější, než je Implast Bolder, na cesty busem do města atd..
Na to, že uváděli, jak je lehký a skladný, tak když jsem ho viděla naživo, taky trochu zklamání. Na pohled pěkný, to jo, ale nevešel se nám do kufru Getze, jen při manévrech a oddělávání kol a když jsem si zkusila s ním popojet i s dítětem, tak na můj vkus dost drkotal. Váhově i prostorově byl srovnatelný s tím, co mám, tak jsem do něho nešla, ale neříkám, že je špatný..

kutcher
21. dec 2009

jeje, to stoprocentne nevim, ale zadnyho okynka jsem si nevsimla. Nechtela jsem kocarek zkritizovat, ale proste to tak citim, mam kocarek z vyssi cenovy kategorie tak treba moc porovnavam, ale i tak bych si ho pro neprakticnost nekoupila, i za tu cenu se da sehnat krasny a promysleny kocarek.

helenacz
3. jan 2010

ahojky holky, zvažuji také tento kočárek-tak ted nevím ☹ dost se mi líbí, ale doufám, že se mi vleze do kufru auta mam peugeota 206-nechci sundávat žádné kolečka atd....
velikost mi nevadí-Adélka je celkem malinka a já ted mám trojkombinaci dovezenou z rakouska a každý mi říká že je to kočárek pro panenky jak je malinký,ale ona se tam vleze🙂)))) máme 5 měsícu jsme v hlb.korbičce,ale spotrák chci nový....ten starý prodám jako celý komplet a koupím jen sporták a tak zvažuji tento kořčárek.
pokud má ještě někdo nějaké zkušenosti tak pisněte
díky papapa

prchalka
3. jan 2010

helenacz: Jestli je to 206 klasická, tak bez sundání to asi nepůjde, my to takhle zkoušeli do Hyundai Getz a to jsou asi tak stejně velká auta, ne? Ale to přední kolečko by mělo jít sundat lehce myslím..

kutcher
3. jan 2010

no rekla bych, ze to do 206 nepujde, mame fabii sedana a fiestu a ani jednim nejsme schopni ji to v tom kufru bez demontaze privezt ☹

helenacz
3. jan 2010

tak to je blbé☹(((
tak to si vyberu asi jiný kočárek, docela dost cestujem autem a nebudu kvuli toho vždy něco sundávat☹(((
tak i něchám asi svůj kočárek ten je malinky a skladný a hrozně lehoučky,ale já chtěla něco nového
🙂))

kutcher
3. jan 2010

Ja myslim, ze toho je na trhu tolik, ze musi byt i jiny v teto cen. relaci

pajinka63
4. jan 2010

Holky tak já do něj nakonec nešla, je asi opravdu malý a hledala jsem nějaký o dost větší. Ale na fotce za ty prachy vypadá trekko super.Já šla nakonec do Bumbleride Indie, je to teda jiná cenová kategorie ale je super veliký! Mám veliký mimi takže jsem nechtěla žádný prdítko.Taky je pěkně skládací a lehký! Takže můžu doporučit Bumbleride.
Akorát by mě kutcher zajímalo který kočárek v cenové relaci cca 5 tis. by byl lepší než Grako trekko? Já v této ceně nic takovýho teda nenašla... 😝

helenacz
4. jan 2010

pajinka 63:
ten kočárek Bumbleride Indie je nádherný!!!!! připomíná mi S4, na ceně mi nesejde....ale líbí se mi takový vzhled, prosímtě jsi s ním spokojená? a myslíš že se mi složený vleze do auto do Peugote 206? nechci nic demontovat atd...
moc se mi líbí ten růžový....nechci tu tašku ani autosedačku jen ten jkočár a nánožník nalša jsem ho za necelých 10 000kč.
máš ho z obchodu?
je fakt krásný
díky za jakékoliv info
Helena 😉

pajinka63
5. jan 2010

Kutcher díky, já těch kočárků taky prohlídla, i tyhle určo, ale vždycky jsem na nějakým našlo něco co mi vadilo.Když už byl kočárek v pohodě, tak zase v šílených barvách, no takže jsem skončila cenově až u toho bumbleridu. 😒 No a segra teď uvažuje nad tím grakem, tak jsem jí říkala že je malej,ale jí se i tak líbí. Tak jestli do něj půjde, tak vám pak dám vědět jeho klady a zápory.🙂
Helenacz napsala jsem ti do IP.

mukky
7. jan 2010

ahojte,ja som s týmto kočiarom spokojná,máme ho už rok...

ludka77
30. jan 2010

Včera mi konečne dorazil kočík, je krásny a fatasticky sa skladá, dokonca farby sú také po akých som túžila (lebo na nete boli strašne kriklavé) Už nech sa oteplí a šup s ním na cesty 🙂

lenka.dv
9. feb 2010

Ahoj holky, tak jsem si pořídila graco trekko. Je krásný. Zatím jsem teda spokojená. Jen popravdě jsem si myslela, že je lehčí. Skládá se fakt senzačně, vleze se i do našeho pidi autíčka, jen musím bohužel oddělat přední kolo, jinak to tam nedám.
Nikdo jiný nemáte s ním zkušenosti?

bianca7
17. feb 2010

ahojte,aj mne sa strasne tento kocik paci,ale neviem ci nebude ako tu niekdo pisal maly...myslim do sirky.Napiste ako sa vam tam deticky pomestia.Aku ma sirku sedacej casti?

lenka.dv
23. feb 2010

Mě zas nepřijde na šířku úzký. Malého tam vozím ve fusaku a v bundě a v pohodě. Možná některý kočárky jsou širší. V rozměrech píší: šířka sedadla je 32 cm, výška opěradla je 43 cm.

bianca7
24. feb 2010

lenka,a da sa sklopit sedadlo do uplneho lahu alebo je tam nejakych par centimetrov vyssie?a este,som pocula,ze ked fuka,tak ta streska sa da pritiahnut skoro k nozickam-je to pravda,chrani to pri silnom vetre?Dakujem

lenka.dv
25. feb 2010

Bianca, jde to do úplného lehu. Střecha se dá přitáhnout jako by k nožkám, že zabráníš, aby na dítě nefoukalo nebo svítilo slunko, ale z druhé strany je to trochu odkryté, nevím, jestli mi rozumíš...

bianca7
25. feb 2010

lenka,chapem ako si to myslela s tou streckou.Uz som to videla na jednej fotke a moc sa mi to nepacilo...ale asi v celku si s kocikom spokojna,ze?Prave dnes ho idem okuknut do jednej predajne a uvidime...

lenka.dv
26. feb 2010

Já jsem spokojená, moc dobře se mi s ním manipuluje.

brisilda
18. feb 2011

ahojte kocky ja teraz zvazujem kupu kocika Graco Trekko Genny velmi sa mi paci v tej modrej farbe no kedze som uz vystriedala vela kocikov tak sa vas pytam na nedostatky 😔 ake ma tento kocik vyhody a nevyhody podla vas?ma podla vas velky nak. kosik?

zdenika21
12. jún 2011

ahojte,vedeli by ste ,i niekto poradit kde by som vedela zohnat nahradne kolesa na graco trekko?

edita84
7. dec 2011

Ahoj kočky tak ako ste spokojné s gracom? mne ponúkli za 60 éčiek tak teraz rozmýšlam či kúpiť alebo nie poradte prosím 🙂

asunticka
5. jan 2012

Ahojte dievčatá, ja ten graco mám a neviem si ho vynachváliť. Poviem pravdu že som na ňom nenašla žiaden nedostatok, som naozaj nadmieru spokojná. Len nemám do neho tú tašku pre novorodenca, nemáte s tým niektorá skúsenosť?

stastickooo
7. jan 2012

@asunticka ahojky, prosím ťa, chcem sa spýtať na kolesá. sú aj do terénu? máme u nás na dedine dosť rozbité cesty, tak hladam športiak s nafukovacími kolesami, tento má gumené, tak neviem.

asunticka
7. jan 2012

Ahojky stasticko 🙂 Ja som hľadala tiež kočiar do terénu a tento sa mi naozaj skvele osvedčil. Mala som predtým kočiar na nafukovacími kolieskami a bola to otrava. Ja totižto veľa chodím s kočíkom von a to som nič nerobila len dofúkavala kolieska. Odkedy mám Graco tak som nič nemusela riešiť, idem s ním aj do lesa aj na rozbité cesty a držíííí 🙂)))