Máte skúsenosť so športovým kočíkom Graco trekko?

miskinadamko
18. jún 2008

mate niektora skuzsenost s tymtokocikom? je to pravdepodobne novinka, dizajnovo sa mi velmi paci, ale rada by som vedela aky je v skutocnosti, takze ak ho niektora mate, napiste aky je 😉 🙂

11monica07
23. mar 2012

Je to univerzálna vložka,siaha po koniec,len som ju nemala tak danú

11monica07
23. mar 2012

tu je po naprave foto 🙂

mam4
24. mar 2012

@11monica07 dik 🙂 ja som dnes usila narychlo vlozku z deky, nevyzera to az tak hrozne tak asi len dokupim latku a presijem ju aby bola veselsia... a na madlo som natiahla podkolienky 😀 no strasna improvizacia 😀

mam4
26. mar 2012

tak vcera sme boli s kocikom prvy krat vonku a MAXIMALNA spokojnost 🙂 bez problemov presiel aj v terene, ziadny extrem len lesna cesticka a milo ma prekvapil, islo sa s nim super, obcas sa mi aj zdalo ze pruzi 😅 dokonca ani manzel nefrflal a to trojkolky neznasa 😀 ... pekne ho zlozim do kufra, nemusim davat ani dole kolesa, toho som sa troska bala takze u mna ma tento kocik 1 s * 😀

kucminka
31. mar 2012

baby,tiež uvažujeme nad týmto kočíkom,sa mi veľmi páči,len nám nevojde do auta,tak by sme museli dávať dolu kolesá,chcem sa vás spýtať,či to ide ťažko dolu,alebo je to hračka 😉 Ďakujem vám.

ludka77
1. apr 2012

@mam4 jej ahoj ja som ti aj zabudla potom odpísať, som kukala tu podložku mám tu emitex a je presne taká istá ako dala @11monica07 akurát oranžová 🙂

jankah77
1. apr 2012

@miskinadamko Ahoj, ja mam graco mirage, je lahucky (4,5kg), dole ma kosik na nakupy 5kg, pristup ku nemu vinikajuci. Ma spojene madla, pultik, da sa napolohovat na 3 polohy. Som s nim velmi spokojna. Ale do lesa nieje, nema na to kolieska dost velke

11monica07
1. apr 2012

@kucminka ahoj kolesa idu velmi lahko dolu,pri kazdom kolese mas take tlacitko,ktore stlacis a koleso ide fajn dolu a aj dobre sa nasuvaju,myslim,ze vyrobcovia ratali s castym odnimanim kolies 🙂 ak je k nim aj taska na kolesa 🙂 prvy den ako mi kocik kurier dorucil som si ho zlozila a zdal sa mi strasne velky no teraz som maximalne spokojna i s dizajnom a aj s manipulaciou s kocikom,ani raz som kupu neolutovala,prave moj nazor na neho bol taky,ze co som skor nepredala prvy kocik,ze uz davno som ho mohla mat je to super trojkolecka🙂

katarinajurikova
1. apr 2012

Ja ho tiez asi tak druhy mesiac a neviem si ho vynachvalit ,je uzasny.

kucminka
1. apr 2012

@11monica07 díky za info,som to pozerala na youtoube,a neni to také zložité,dať dolu tie kolečká.neviete kde je dobrá cena na tento kočík?

11monica07
1. apr 2012

ja som ho kupovala tu cez net v predajni 4 mama & baby,kollarova 26,trnava maju ho v akcii za 209,90 eur alebo vam poradim hodte si do googlu:garco trekko heureka sk a tam vam vyhodi predajne s tymito kovikmi a s roznymi cenami
@kucminka

bocinka
1. apr 2012

nejlepší kočárek jaký jsme měli.... 😉 😉

katarinajurikova
1. apr 2012

Kocky len ma napadlo,ze ta plastenka co je k nemu,tazko mi ide na kocik resp.je taka tvrdaaaa 😒

mam4
1. apr 2012

@ludka77 dik, ja som si tu podlozku nakoniec usila 🙂

@kucminka ja som s tymto kocikom tiez velmi spokojna, akurat by som uvitala kvalitnejsie potahy a tacku pre rodica, inak skladanie, polohovanie, snimanie kolies je velmi jednoduche, kocik sa lahucko ovlada aj jednou rukou a dcerke sa v nom velmi paci, pekne sa vyspinka, nesvieti jej do oci ani nenafuka 😵
...mna vysiel kocik 206e aj s postou, bola k tomu plastenka aj taky tenky fusak a kupovala som ho tu: http://poruke.sk/produkt/sportove__/detsky_koci...

mimca20
23. apr 2012

Baby aku mate skusenost s tymto Gracom doteraz?? Rodicia maju v plane ho kupit drobcovi na jesen, a aby uz bol aj pre druhe 🙂

mimca20
23. apr 2012

Niekde teraz som citala tusim na mamababy - obchod ze ma vahu 13,8kg - to ozaj???

mam4
23. apr 2012

@mimca20 ahoj, my ho mame tusim mesiac a som spokojna ... pre mna su nedostatky tieto - nevidim na malu ked sedi, madlo sa neda dat dole, nema tacku pre rodica ( to nema skoro ziadny), vacsi po zlozeni ale nam vojde do kufra v pohode a mozno by aj vosiel mensi nakup 😅 a vyhody - nemozem dostat defekt, prejde aj v lahkom terene vdaka tym velkym kolesam, lahko ovladatelny, velky nakupny kosik, pohodlny pre dieta, preklapacia strieska, lahucko sa sklada-rozklada, dobra cena, podla mna velmi pekny 🙂 a este jedna nevyhoda ma napadla a to tie potahy, u predosleho graca som mala kvalitnejsie 😝 ak by ta nieco zaujimalo tak sa pytaj rada pomozem, ak mozem 😉

mam4
23. apr 2012

@mimca20 inak ta vaha mi nejak nepride, zalezi na co si zvyknuta, ja ho dvihnem aj jednou rukou, lebo syn ma uz 15 kil a obcas ho dzrim v jednej ruke a v druhej dceru (9kg) 😀

mimca20
23. apr 2012

@mam4 Myslim, ze vahovo by nam asi aj vyhovoval - tento kociar by sme vyuzili v jeseni, zime na prechadzky. Auto mate ake?? My Fabiu Combi a myslim, ze miesta tam mame dostatok 🙂. Kamoska mala Graco sportovy a vravela, na to, ako vyzera robustne tak bol dost lahky.

mimca20
23. apr 2012

@mam4 kolesa ma nafukovacie ci nie?? Tie nedostatky su v norme 🙂 z mojho pohladu. Skoda, ze to madlo sa neda dat dole co uz. Asi neexistuje 100% naj kociar 🙂

mam4
23. apr 2012

@mimca20 my mame kiu ceed, tu kratku a na lezato vojde na tesnotku aj s kolesami 🙂 kolesa su gumene, nafukovacie sa vobec nevyrabaju, madlo sa da odnat len z jednej strany a mne to ide dost tazko ale uz to zacinam ovladat aj jednou rukou, snad sa to casom rozbeha 😅 ja som uz par kocikov mala a fakt mam pocit ze dokonaly neexisuje ani tie za 1000e nie su perfektne 😵

ustrachana
4. jún 2012

kocky prosim vas je kocik tazky? lebo celkom sa mi paci, ale kocik vynasam na 2 poschodie tak sa bojim aby nebol tazky ako tank.

mam4
5. júl 2012

Ahojte maminy, ak by mal niekto zaujem o kupu graco trekko, tak nas je na predaj 🙂 v super stave, pouzivany kratucko takze zaruka skoro 2 roky !! piste ip alebo kuk moj bazar 😉

tanula84
30. júl 2012

baby aj ja by som hrozne chcela tento kočík,ale malý má už 16 mesiacov.myslíte,že sa oplatí ešte kúpiť?vozí sa rád 🙂 dakujem za rady

majakuca
3. sep 2012

@mam4
@ludka77

Ahojte, madlo sa dá dať dole. Na tej strane, čo sa ti nedá odopnúť je malý otvot. Ak sa pozrieš zospodu, tak tam uvidíš strieborný čuplík, ktorý musíš stisnúť, napr. šrubovákom a potom silnejšie zatiahnúť. Ak čuplík neuvidíš, tak odopni madlo z pravej strany, z ktorej sa bežne odopína a trochu s ním pokrúť a čuplík by sa ti mal objaviť. Poťah z madla sa dá dať tiež dole a to cez otvor pod suchým zipsom, najprv tú stranu čo sa ohýna a potom už len zvlečieš. Aj celý poťah z kočíka sa dá dať dole. Len treba odšrubovať 8 šrubiek 😀 Periem v pohode v práčke na 30°C. 😵

mam4
4. sep 2012

@majakuca do kelu preco si nenapisala skor 😠 😀 😀 ja uz ten kocik nemam, uz mame len malicky do auta ... ale pri predaji som sa natrapila kym som to madlo vycistila 😝

mam4
4. sep 2012

@tanula84 ahoj ak si kocik este nekupila a stale nad kupou uvazujes tak lozko ma dlzku nejakych 80cm a vyska chrbatika je cca 43cm, sirka 33cm... ja som bola s kocikom velmi spokojna ale mame maly kufor, vosiel tam akurat na tesno a este tam vosli 2 mensie tasky s nakupom a tak som musela hladat nieco male ale zaroven aby to splnalo moje poziadavky ako trekko ... a strieska nie je hned nad opierkou takze aj ked dieta opierku chrbatika prerastie pri sedeni to nevadi a ak ma uz dlhsie nozky tak opierka noziciek sa da dat dole a potom si ich da na taku plosinku nad kolesom... ten kocik je fakt super prakticky, super ovladatelny a aj pekny, len po zlozeni zaberie viac miesta ( zlozeny ma na sirku s kolesami 65cm bez kolies 55, na dlzku asi 95cm a vyska je nejakych 45cm )

ludka77
4. sep 2012

@majakuca @mam4 no ešte šróbovať by som mala?? no kašlem to, vždy raz za čas som to madlo prebehla hubkou na riad a jarou a bolo ok, ja by som to radšej riešila tým "obalom" látkovým na madlo. zručná maminka ho ušije aj sama a nemusí nič šróbovať 🙂

mam4
4. sep 2012

@ludka77 srubovak treba ttusim len na potah, nie na madlo ak som spravne pochopila tak tam je skryty gombik ktory mas zatlacit ... a ja som potah prala viackrat, sice je to casovo dlhsie ako odopnut par cvokov ale moje deti vedia kocik neuveritelne zaspinit a okydkat takze som nemala na vyber 🙂 a usit potah je tiez narocnejsie ako stisnut gombik a ten potah by sme prali tak ci tak, takze asi nie je o com 😅

majakuca
4. sep 2012

@ludka77 Šrubovák len na poťah, na madlo ho potrebuješ len na to, aby si s ním stisla strieborný čuplík v tom malom otvore. Alebo niečo tenké, s čím by si to stisla.
@mam4 Áno, presne tak, len poťah sa šrubuje. Ja ho periem pomerne často, takže už v tom mám prax. Za 5 minút je dole a za 10 minút opäť našrubovaný. Len odporúčam najprv zapnúť popruhy a až potom ich dole prišrúbovať, aby ste to nedali opačne, lebo pravý pásový neprejde cez ľavý ramenný popruh. 😵