Máte skúsenosti s golfáčom Maclaren?

pepies
6. feb 2009

Babulky ma niekto skusenosti s buginou Maclaren? Ak ano, kde sa da kupit???
Mame momentalne . Quinny Speedy SX, ale planujem kupit este nejaky golfac, lahsi a s mensimi kolieskami, aby bol idealny na dovolenku prip. do auta.... Poradte prosim ......................... 🙂

kingstonka
6. feb 2009

...aj mne sa maclaren paci...je to jeden z najpopularnejsich kocikov v uk hlavne preto, ze toho vela vydrzi... na Slovensku ho maju v predeti.sk ... my sme si ho vsak tento tyzden objednali z UK (vyhodnejsia cena)

denisocka
6. feb 2009

ja mam vybraty,teda mala som - 3 mes.použivany za 3000 ale nakoniec som od toho upustila,nam na dedinu by asi bol na prd, a inač,diskusia o maclarenoch tu je 😉

pepies
autor
6. feb 2009

denisocka hladala som len na slovenskom konikovi, a tam dohromady nic nebolo.............. 😉

kingstonka - aj ja si ho chcem objednat z UK, tam su neskutocne lacne, nasla som ho tam za 150 libier, len som chcela vediet nejake pre a proti ...... inac sa velmi mi paci ........... vyzera sikovny aj do auta a je lahucky 🙂 aj dizajnovo je pekny 🙂

pepies
autor
6. feb 2009

kingstonka a cez aky obchod si si ho objednala v UK? ja som ho videla na next.co.uk......... 🙂 alebo mas este nejaky tip??? vdaka 😉

pepies
autor
7. feb 2009

babulky poradte prosim, ak viete, kde sa da zohnat za dobru cenu 🙂 🙂 🙂

denisocka
7. feb 2009

viem o maclaŕen swift sport tusím,od ruky za 3000tis

pepies
autor
7. feb 2009

denisocka, napis cez IP prosim, je to cez Mimibazar??? 🙂 zhanam pre chlapceka ..................... 😀

denisocka
7. feb 2009

máš IP

pepies
autor
27. mar 2009

tak mam Maclaren Quest, neviete mi poradit, kde kupim nejake doplnky tu na SK?
Pripadne neviete, z ktoreho golfaca pasuje madlo aj na Maclaren Quest?
Dakujem. 😉

norik1
27. mar 2009

Pepies!!!! takze maclaren? nerozhodla si sa pre nieco ine???

Soky chytam dievca 😀 😀 😀

PS. Inac doplnky kupis na ebay...madlo...musis odmerat sirku tyciek a tak sa pytat... vraj zvykne pasovat madlo z CHicco multiway a existuje aj univerzalne madlo, ale treba ti vediet tu sirku

pepies
autor
27. mar 2009

norik no si predstav !!!! nakoniec mi bol Maclaren sudeny 🙂
je perfektny !!!
diky za rady .... 🙂 🙂 🙂

PS: madlo Chicco mam v plane kupit, bo pasuje aj na Quinny Speedy, tak to by bolo super, keby pasovalo aj na Maclaren ...

iwanusa
27. mar 2009

Ja som si tiez objednavala Maclaren Techno XT z Anglicka, konkretne cez Ebay, vysiel ma omnoho lacnejsie ako tu. Akurat je na ceste ku mne domov, tak sa tesim, ako si ho vyskusam, dufam ze budem spokojna a aj maly 🙂 Tiez by som rada k nemu dopasovala nejake madlo, ak viete ake tam bude pasovat, dajte mi prosim vediet. Diky

norik1
28. mar 2009

Tak ked vam to pomoze, pridavam link na univerzalne madlo....chcela som ho kupir ale malemu vooooobec nechyba tak ho zatial kaslem...len to, ze ho maju v Cechach, na slovensku som este nevidela
http://www.kocarky.net/detail/madlo-sportovn-go...

pepies
autor
30. mar 2009

norik diky, vsak uvidime 😉

caramelka
8. apr 2009

Ahojte,

dcere som kupila Maclaren xlr rok pouzivany, v perfektnej hnedo-ruzovej kombinacii. Je super! Pacia sa mi detaily ako moznost rozzipsovat striesku a predlzit tym tieniacu plochu, ci slnecnu clonu, ktora zaroven chrani pri skladani striesku kocika. Madlo nam nechyba, mali sme ho na sportaku, ale nevyuzivali. Oproti sportaku viac hrka, ale to je vidim ako jedinu nevyhodu. Takze ja odporucam.

miracle
7. dec 2009

Pozor na Maclareny...prislo sa na to, ze Vsetky maclareny vyrobene od roku 1999 do 2009 mozu pri rozkladani amputovat prstek dietata. Vyrobca zabezpecuje nejake ochranne kryty, skuste sa na to opytat predajcov, alebo priamo stranku maclaren

janama2
7. dec 2009

Miracle

To je divné, my ten kočík máme...pri rozkladaní???, veĎ ten kočík rozkladám ja, nie dieťa 😀 ...nuž budeme ako v Amerike, kde na návode píšu veci, ktoré sú logické káva-horúca a pod.

miracle
9. dec 2009

Ja som bola tiez prekvapena...

http://covers.maclaren.co.uk/faq.php Ale v Amerike v navodoch na poskladanie kociara vzdy pisu, ze najprv vyberte dieta....keby sa nahodou niekto stazoval, ze o tom nevedel

janama2
13. dec 2009

Ja si myslím, že sú to senzácie pre novinárov a hlavne nepozorné matky 😠 , veď jednoduchšie je asi zvaliť vinu na niekoho iného ako si priznať chybu, že "vďaka"mne došlo k poraneniu vlastného dieťaťa.

Tie kočíky sú testované, to že nejaká matka tam svojemu dieťaťu pricikne prst, neznamená, že urobil chybu výrobca, ale maminka sa spolieha na to, že od výrobcu vytlčie prachy, je to choré 😝 , v prvom rade by mala riešiť seba....
Juj sorry, ale ma to nasrdilo 😒

lubica76
17. dec 2009

Ahojte ,rozmyšlam na dkupou kočika maclaren techno Xt ,len by som potrebovala vediet aka dlha je plocha na ležanie.Tak ak by som mohla poprosit keby ste my ho niektora čo ten kočik mate premerali.dakujem velmi pekne.
Chcem ho pre syna bude mat rok a ma 76 cm .pekny den

michalka26
15. mar 2010

ahojte babulky,mam mecleren bugy a je uzasna..a mam taktiez moznost zohnat macleren quest za 150eur sice pouzita ale v perfektnom stave ja mam pouzivanu a som velmi velmi spokojna 🙂

michalka26
15. mar 2010

samozrejme z UK postovne zadarmo..

cokoladka83
28. júl 2015

Mozem poprosit link na stranku kde sa da objednat.. maclaren techno Xlr dakujem vopred..

cokoladka83
28. júl 2015

@pepies mozem sa vas spytat s akej stranky ste objednavala?dakujem moc pomozete...dakujem

pepies
autor
29. júl 2015

@cokoladka83 joj to bolo veľmi dávno, asi pred 5-timi rokmi.Kupovali sme ho v detskom obchode v Poľsku, myslím že v Bielsko Biala, ale teraz ich dostať myslím už normálne aj u nás. 🙂

peneloppe
29. júl 2015

Najlepsi golfac na svete. Skus pozriet anglicke stranky, Ja som ho mala zo zahranicia.

hlavkovam
27. júl 2016

Ahojte, práve som kúpila Maclaren Quest pre svoju 4,5 ročnú dcérku. Kúpila som kvôli dovolenke ( už asi 2 roky nepoužívame kočík). Zdá sa mi super, je ľahký, skladá sa ľahko a chodí sa s ním ľahko. Dcérka sa doň v pohode zmestí, hlavičku má však celkom hore na konci opierky (110 cm, 20 kg). Zvažovala som aj techno xt, ale zase tie sú už ťažšie a väčšie. Myslím, že na tú dovolenku to je veľmi dobrá voľba. Po dovolenke posuniem v rodine ďalej 🙂.