Máte skúsenosti s kočíkmi Giordani?

sarulik
9. jan 2008

Ahojte , som tu prvýkrát . Chcela by som sa spýtať , má niekto z vás skúsenosti s kocikmi giordani-trojkombinácie ?

miriam79
25. jan 2008

ahoj sarulik
si tu prvy krat, sice nemam ziadnu skusenost s tymito kociarikmi , ale kedze ti nikto nic nenapisal tak nech ta to neodradi pisem ti aj takuto odpoved-neodpoved.. vsetko dobre ahoj 🙂

vanilka32
27. jan 2008

ahoj sarulik, vcera sme prave z manzelom pozerali stranky s kocikmi a tiez nas Giordani kocik zaujal. Tak dufam ze niekto napise skusenosti s nim, tiez ma to zaujima.

sonoio
28. feb 2011

ahojte)) ja som si ho dnes kupila)) uz dlho som ho chodila obzerat,spomedzi inych, az nakoniec, posledne dni nan dali aj vyraznu zlavu,tak som nevahala.ja som v ita,a tu som nan citala iba vyborne referencie,tak dufam.. 😅 😅 😅

irise
7. mar 2011

sonoio, kde si kupila?, mozes aj ss. Dik

evinaz
12. mar 2011

@sonoio prosim ta, aj ja nad nim uvazujem. Mohla by si nam napisat, ako sa ti javi, ked ho uz mas takto doma??

sonoio
12. mar 2011

@irise ))az teraz som si vsimla tv. otazku- ja zijem vITA,tu som ho kupila, je to talianska znacka,a mali ho za fajn cenu ,v akcii ,za 400 eu 😵

@evinaz ahoj,no ja som don zalubena, mam bielo-cerveny,a je velmi pekny, je "rotacny", zaklad je po zlozeni velmi maly,cize sa lahko zmensi i do mensieho auta,ma rozne vetrania,da sa menit poloha..neviem,co by som este...nema ale pneum.kolieska, ma "podvozok" na nakup, nie je k nemu ale ta taska pre kojen.potreby, a tiez-neviem oproti ostatnym, ako som tak skusala,ak hladas nieco lahulinke, giordani to nebude..ale mne to nevadi,ja sa s nim nemam kde natahovat,a skutocne,lahko sa s nim manipuluje,lahko sa sklada..ja myslim,ze s nim budem spokojna, a na nete som sa o nom docitala od ostatnych len dobre referencie. myslim,ze ak hladas pekny,pohodlny kocik,tak tento,za tu cenu,je uplne v norme...ak uz chces nieco "special", tak musis ist cenovo vyssie..ale na normalne podmienky je tento uplne vyhovujuci. 😝 😝

evinaz
12. mar 2011

@sonoio velmi pekne dakujem, potesila si ma. Ja som uvazovala nad mutsy, no zda sa mi dost drahy... a potom som objavila tento giordani a uplne nas s manzelom opantal. tiez sa mi velmi paci ten bielo-cerveny, popripade ten bordovy... Este by ma zaujimalo, ci sa ti zda vanicka dost velka a priestranna? Cakame babo 8.jula a celkom rada by som malu vozila v zime este v hlbokej verzii.. To, ze nie je uplne superlahky, nevadi ani mne a co sa tyka auto, to mame velike, takze ani tam by som problem nevidela, keby sa zrovna nedal poriadne zlozit. Co si myslela tym, ze nema pneu. kolieska??

sonoio
13. mar 2011

@evinaz myslim,ze neolutujes 😉 ohladom tej vanicky,no neviem,ja budem mat tiez letne babo,a neviem,ci sa tam zmesti v zime, i ked,vanicka sa mi zda dost priestranna,ziadne pidimidi...no ale v zime naobliekane babo, s fusakom,prikryvkou a tak..neviem,ale oproti ostatnym kocikom sa mi nezda byt mensia.a tym,ze nema pneum.kolieska som mala na mysli to,ze dnes su aj kociare s tymi "nafukovacimi,gumenymi..tento ix nema nafukovacie.ja na tvojom mieste by som nevahala..ale to je moj nazor,mne sa velmi paci,a nepotrebujem ziadne ferrari na troch kolieskach,tie som ani nehladala,vobec sa mi nepacia. 😎 😵 😵 😵 😅

lusia13
13. mar 2011

@sonoio ahoj aj mne sa tento kocik velmi paci a chcela by som ho aj cena je fajn. len som ho este nevidela nazivo. mala som vibrate aj ine kociariky ako jane rider a podobne štýly ale tie maju hrozne malinke vanicky meraju len 66cm x 27cm co je prilis male lebo babo sa nam narodi v july a do zimy by som ho v tom urcite nemohla vozit lebo by sa tam nevoslo.
prosim ta nemozes mi pomerat z normálnym metrom vanicku dlzku a sirku bola by som ti velmi vdacna,lebo sa nikne neudavaju jej rozmery
a este jedna dolezita vec kolieska predne a zadne su odpruzene alebo nie,ci je taky tvrdy ked ide po nerovnom terene lebo bývam na dedine kde niesu velmi rovne cesty a bojim sa aby som z babatka nevitriasla dusu.
budem ti velmi vdacna ked mi das referencie ak ta to neobtazuje. DAKUJEM

sonoio
14. mar 2011

@lusia13 ahoj,no tak som to pomerala, a vanicka ma 28x 68..tak neviem,ci ti bude vyhovovat..ale myslim,ze skoro vsetky maju viac menej tuto velkost..mne to nevadi,budem mat junove mimi,takze aj tak neviem,ako vanicku vyuzijem..tu je v lete horuco,a do decembra nam to urcite bude stacit,tiez,podla vs.,ja budem mat asi malinke babo 😔 😵
a ohladom tych koliesok ,moc tomu nerozumiem,odpruzene,neodpruzene..ale ja tiez,kde byvam,teren nie je najrovnejsi,ale myslim,ze to nebude vadit,nezda sa mi,zeby citil kazdy naraz..zda sa mi ze dost "zmakcuje"..no podla mna,ak chces nieco do extremneho 🤐 terenu,tak to asi bude lepsie mat ppneumaticke,tie su vzdy "poddajnejsie"..

lusia13
14. mar 2011

@sonoio ahoj. velmi pekne dakujem. som smutna z toho lebo mne ta vanicka bude mala lebo na slovensku je ine pocasie. som uz zufala vsetky kociky co sa mi velmi pacia nemozem mat koly malej vanicke alebo prilis velkej cene.
tak si uzij ten krasny kociarik. pa

sonoio
14. mar 2011

@lusia13 no,to mi je luto..ale tak od jula do decembra babo podrastie do kazdeho kocika,je ich malo takych,co budu dost velke,ci nie? skodaaa,zelam ti,aby si si nasla taky,aky ti vyhovuje 😉 😉

lusia13
14. mar 2011

@sonoio dik brazdim ten internet krížom krazom no zatial nic moc. idem hladat dalej. cau

mojdend
10. jún 2011

Ahojte, my s manzelom sme sa tiez zapozerali do tohto kocika, hladali sme niekolko mesiacov a odkedy sme objavili tento, uz som ani velmi nic ine nehladala. Este sme ho nekupili, ale chystame sa tento mesiac pravdepodobne. Len som este objavila aj iny model od Giordani, tak teraz sa neviem rozhodnut ci kupit Giordani Ethos alebo Giordani Bebeios. Nejake rady? Nam sa maly narodi v auguste a zijeme pri mori a je straaaasne horuco.