Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

luculka
autor
1. aug 2007

😅 žiadna?

zuzana76
1. aug 2007

luculka, videla som ich, pacia sa mi, skusnost nemam a uz by to aj surilo kupit nejaky kocik, o 9 dni mam termin porodu a este kocik nemame, ale mne sa zdaju vsetky tieto kombinacie, ze maju male vanicky, aj tento Nurse, inak sportovy bol ok aj autosedacka

luculka
autor
1. aug 2007

ja som ho vydela dnes v obchode...a ohurila ma aj jeho cena

zuzana76
1. aug 2007

ano, cenovo je vyhodny a je to vraj nova znacka na trhu, je spanielsky

wladka
1. aug 2007

baby, vcera som videla aj babypoint V3.. tiez krasny, a co sa mi na nom pacilo, je velka vanicka.. a cena stal 7700sk.. 😉

skusim najst link

luculka
autor
1. aug 2007
kattum
1. aug 2007

luculka, ak zistis neico viac, nejake referencie, urcite sem napis. Tiez som ho vcera videla v obchode a zaujal ma.

veva55
2. aug 2007

Ja som citala v nejakom casaku, ze tie kociky Nurse su kvalitou na dobrej urovni + supis ceny, takze aj ja o nich premyslam.

luculka
autor
2. aug 2007

my ho ideme s drahým omrknut zajtra....neho zaujala hlavne ta cena 😝 😀

megg
2. aug 2007

maju ich v Kike za nejaku akciovu cenu..tusim 6600sk

mm1
2. aug 2007

megg kde v Kike?????? tá cena zaujala i mňa....🙂

luculka
autor
2. aug 2007

prave som ten letak pozerala ale to je len sporták....za 4500 tusim...ale vyzera super...skusim najst link 😉

mm1
2. aug 2007

luculka: no práve pozerám a fakt to vyzerá, že je to len šporťáčik.... 😉

luculka
autor
2. aug 2007

ano za tu cenu 😀
pozri www.anjelikobchod.sk....aj tam ich maju 🙂

mm1
2. aug 2007

luculka: len škoda, že nik nám ich neohodnotil, kto má skúsenosti.....

luculka
autor
2. aug 2007

je to novinka tak asi preto....

mm1
2. aug 2007

mne sa inak páčia i niektore Peg Perega.

luculka
autor
2. aug 2007

ja som doteraz chcela CAM...trojkolesak 🙂

tilly
2. aug 2007

moc skúseností nebude mať asi nikto, keďže tieto kočíky sa u nás začali predávať asi pred dvomi mesiacmi cez mimibazar a až teraz v obchodoch... inak sa mi ten, čo je v kike celkom páči, je to úplny casualplay vintage, podľa a aspoň sa mi podobá a CP je tiež španielska značka... ale tá cena, no ja nieviem, moc neverím lacným veciam... bola som teraz v španielsku a ani jeden nurse som nevidela...

luculka
autor
2. aug 2007

tilly aj mne sa podobá na Casuplay...a ten sa mi paci 😉

glorita
2. aug 2007

tilly no presne-uplna podoba na casualplay....
ono cela kombinacia-sportiak,carseat a vanicka nie su uplne lacne-nieco okolo 15 tis...aj ked oproti napr.PP je to polovica z ceny... bola som na ich span.stranke a maju aj peknu 3kolku-to e zas ako jane.... http://www.nurse.es/img/cochecito/dakar/dakar_s...

nepoznam ich historiu,mozno je to nejaka new znacka a snazi sa prerazit najprv vo vychod.europe...no su fakt pekne... 🙂

tilly
2. aug 2007

hej, fakt úplne ako jane a tiež si myslím, že je to nová značka a neskôr budú drahší 😉

luculka
autor
3. aug 2007

dnes som bola kocik ukazat mamine...aj jej sa velmi páci...a zajtra ideme s drahým...tak mozno ho aj objednáme 😉 🙂
a teta hovorila ze su to uvádzacie ceny

glorita
3. aug 2007

lucul a kde ich maju?akej farby chces ty?a aky typ?

luculka
autor
3. aug 2007

asi ten co som hore uviedla link...ze ten sa mi paci najviac....a bud zelený..alebo orandzový 🙂

glorita
3. aug 2007

maju pekne v ruzovom pre dievcatka 😵

luculka
autor
3. aug 2007

kazdý tip ma inu farbu... 😉 ja uz myslim aj na druhé 😀
A maju ich tu u nás v Malckách...to nemas daleko 😀 😎