Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

luppita
30. júl 2011

@ani_sama_neviem ahoj, ako si sa nakoniec rozhodla, kupila si nurse mega set? ja nad nim prave rozmyslam 🙂 ak si ho kupila, daj info 🙂

ani_sama_neviem
1. aug 2011

@luppita ahoj nie nekupila ale uzu neviem ani preco . prepac tusim ze bol velmi tazky a my vela cestujeme tak zrejme preto 🙂

zbozikova
10. aug 2011

Baby mate niekto kocik nurse dakar 2008 zeleno oranzova kombinacia?

magic08
16. dec 2011

ahojte, viete niekto poradit link, kde sa da kupit kocik Nurse sunny?

lubica69
17. dec 2011

ja predávam Nurse Look II ak by mal niekto záujem rada odpoviem na všetky otázky
bola som s ním maximálne spokojná 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/qi6x/pre...

bartacka
11. jan 2012

Ahojte baby, potrebujem s aopytat na kocik Nurse Look - Ide o to,ze kocik by mal byt ako novy aj ked pouzivany, mala ho velmi zodpovedna osobka, ale teda neviem ci je ok, ze vanicka jak sa naklikne tak sa tak mierne hupe, ci kyve hore dole....ked nakliknem vajicko, je tam pekne fixovane..tak neveim...

monikakuricova
11. jan 2012

Ahojte. Ja mám Look a vanička sa mi tiež húpe ale my sme to využili pozitívne pri zaspávaní tak, že som ho pohupovala a pekne spinkal. Ja som s ním pri prvom synovi bola veľmi spokojná a keďže za necelé tri mesiace ho znovu ideme oprášiť pre ďalšieho syna 🙂, tak sa naň teším. Dúfam, že znova dobre poslúži. Keď sme ho kupovali nepredávali k nemu vajíčko, tak teraz stále pozerám, či sa dá kúpiť aj samostatne, no zatiaľ som sa nedopátrala. Ak niekto predáva vajíčko k tomuto kočíku, tak dajte vedieť. Ďakujem. A vrelo tento kočík odporúčam aj keď niekomu možno nevyhovoval my sme boli spokojní.

martina646
14. jan 2012

Chystáme sa kúpiť kočík NURSE verziu LOOK PRO 2011 - foto mam v albume. Ma prosim niekto skusenosti konkretne s tymto modelom? V predajni sa nam velmi pacil, ale skusenosti z praxe by pomohli. Ďakujem.

olivka_zlatko
15. jan 2012

ahojte baby, aj ja mam jednu otazku, neviete nahodou ci sa da napojit hlboka vanicka nurse look na podvozok jane slalom pro?neviem kde sa opytat, tak skusam konika 🙂

wildluccia34
19. mar 2012

Prosim vas kde sa daju kupit kočiky nurse čo najlacnejšie?

karinka2105
4. jún 2012

@wildluccia34 ahoj kupila si hooo uzz?ja nad nim uvazujem tiez

wildluccia34
7. jún 2012

@karinka2105 Ahoj,nie nakoniec sme kupili od jane typ slalom

kamila.k.
9. aug 2012

Ahojte, vcera sme boli pozerat kočíky, mala som vyhliadnutý Jane slalom, ale hned vedla neho stál Nurse dakar. Predavac povedal, ze medzi nimi su minimálne rozdiely (nurse nema rucnu brzdu na rukovati kočíka a nema nastavitelnu podlozku na nohy v sportovej casti...), lebo Nurse kupilo licenciu na starsí typ Jane, ale cenový rozdiel bol výrazny : jane slalom 780€ a nurse dakar okolo 540€
Mate nejakú skusenost s nurse dakar? Aby som vedela porovnat...

Dakujem 🙂

nikuska20
4. sep 2012

Kočeny ake mate skusenosti s kocikom nurse hello?? mi ho chceme kúpit drobcovi na zimu bude mat 8m ale na striedačku so sportiakom co mame a so sankamy oplati sa to??? Ďakujem

adusska
10. sep 2012

Ahojte, neviete mipovedat ci sa pre 6 mesacne mimi oplati kupovat vajicko Nurse LOOK??? ide mi len o to, aby som mohla vajicko naklikavat na kocarik...moc dakujem

rorinka11
20. máj 2013

Ahojte.Neviete nahodou ci bude pasovat vanicka nurse capazzo na kocik jane nomad? Dakujem za odpoved =)

simona603
22. júl 2014

Ahojte mate niektora nurse run? A vanicka sa vam kolise?

cloviecik777
3. sep 2014

prosim vas čo si mislite a kočiari Nurse Hello.....vdaka

kerinka668
13. okt 2015

Ahojte neviete kde by som kupila nove kolieska na kocik nurse look??