Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

iva1410
8. mar 2010

baby odporúčam vám tú poľskú stránku cez ktorú som kupovala ja, ak ste rozhodnuté pre kočík nurse tak sa s nimi určite dohodnete a čo som pozerala tak vyvezú kočík kamkoľvek 😉 majú tam ale len tieto farby dakarov ale sú pekné a určite sa dá vybrať WÓZEK NURSE DAKAR "BLUEMOON" 1449,00zł Do Koszyka
WÓZEK NURSE DAKAR "CAN-CAN" WÓZEK NURSE DAKAR "CAN-CAN" 1449,00zł Do Koszyka
WÓZEK NURSE DAKAR "CAPUCCINO" WÓZEK NURSE DAKAR "CAPUCCINO" 1449,00zł Do Koszyka
WÓZEK NURSE DAKAR "ECLYPSE" WÓZEK NURSE DAKAR "ECLYPSE" 1449,00zł Do Koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 16 (z 16 znalezionych)

iva1410
8. mar 2010

Radosne Skarby-- wszystko dla dzieci i rodziców

rainee
23. apr 2010

ahojte mate niektora nurse nekko? ako ste spokojne? su to kvalitne a priestranne kociky?

manika77
23. apr 2010

ahoj ja mam nurse nekko a mam ho v bazari na predaj 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/golfky/0o5n/koc...

hranolka22
18. máj 2010

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/np1h/koc... baby a čo hovoríte na tento kočík?máte? ako ste spokojné? pre 10 mesačné dievčatko.´dakujem

denisocka
20. máj 2010

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=3640 toto je sranda či ozaj cena 😅 sice mam jane nomad,ale normálne ma to kára

cerkris
20. máj 2010

denisocka ja som mala nekko íce len športiak nebil zlý , ale poťah bol dosť tenký, prehadzovaciu rukoväť som takmer nevyužila , ale inak v pohode cena je dobrá na to , že je aj s vaničkou

manika77
20. máj 2010

ja mam nekko ako druhy kocik..a v celku som spokojna..k tomu tenkemu potahu aj tak tam mam este podlozku tak pohdka... 🙂

marina87
27. aug 2010

neviete mi dat nejake tipy, kde by sa dal zohnat nurse nekko? (stranky, predajne a tak)
dakujem 🙂

believe2
28. aug 2010

lenca - ty ho mas v bazari, bola si s nim spokojna? velmi uvazujem nad tymto kocikom, no nepoznam ludi, ktori by mali prave ten....diky za link

manika77
28. aug 2010

@believe2 ja predavam nekko ak by si cela na cene sa este vieme dohodnut 🙂

manika77
28. aug 2010

@marina87 ja som ho kupovala v predeti tak skus aj tam sa pozriet

miskatn
8. sep 2010

Prosim vas, neviete ci sa da v Bratislave alebo niekde nie v dalekom okoli kupit kocik NURSE DAKAR ?
Vopred vdaka. 🙂

ollski
14. sep 2010

@miskatn uz asi neskoro ale: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
my mame LOOK 3 ako 4-ty kocik a sme spoky...

lubica69
14. sep 2010

Ahojte
Ak môžem pridať svoju skúsenosť Asi po ťtich kočíkoch som konečne našla naj kočík a to Nurse Look 2 a som maximálne spokojná Môžem len a len odporučiť 😀

yravas
15. sep 2010

baby, chcem kúpiť tento kočík Nurse Look pre nášho chrobáka: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
... ale tusim k sportovej casti nedavaju nanoznik - kde sa da kupit????

dakujem

ollski
18. sep 2010

@yravas ku sportovej casti nanoznik nie je...kupit sa mozno da nejaky univerzalny...
my ked uz boli chladnejsie sme davali decku a potom fusacik, pre male babo je myslim fusacik super, aj ked este nie je -20°C 😉
my sme to mavali takto:

ollski
18. sep 2010

@yravas ale minuile sm nahodou nasla toto: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
nazivo som ich nevidela, ale vyzeraju dost podobne......rozdiel vidim akurat v kolieskach a rukovati...

yravas
18. sep 2010

ollski ... ten od Chipolina som aj ja hneď pozerala, no nakoniec mi padol do oka Chipolino Perfecta 2010 🙂 a od včera ho už máme doma 😀 ... ale ďakujem za info

katkaaalex
14. jan 2011

Ahojte dievcence, poradte mi, prosim Vas s kocikom Nurse Hello 3. V aprily sa nam narodi druhe babetko tak premyslam nad kocikom, ku ktoremu sa da pripojit skejtik aby sa aj maly mohol odviezt. A tiez aky je velky sportiak, vojde sa tam bez problemov pol rocne dieta s fusakom? Pri malom som mala Quinny Buzz a tam bola sportova cast velmi mala, bol problem dostat ho tam s fusakom pripadne dekou. Dakujem vam velmi pekne 🙂

saxana123
18. jan 2011

Tak baby my máme nurse look neviem aké číslo to je, či 3, ten oranžovo červený a mám na neho ibazopár výčitiek- kolieska sa pomerne rýchlo opotrebovali a v lete sa v ňom malý strašne potil, lebo materiál z akého je opierka je umelina a tak pod ním ostávali mokré mapy, ale potom som to riešila uterákom, prípadne osuškou pod chrbátom. Ani nám nevadilo že nie je odpružený, zaspával mi na dvore pod orechom, vozili sme sa po tráve :D vanička je naprosto úžasná, krásna, veselá, ľudia sa po nás obzerali, vajíčko sme využívali od narodenia, najprv ako lehátko, hojdačku na zaspávanie, prenášanie naprosto jednoduché, ľahučko sa naklikne na konštrukciu, čo mne osobne veľmi pomohlo lebo sme prvé mesiace behali hodne po lekároch, takže do sedačky, do auta, potom šup na konštrukciu a na polikliniku, keď aj zaspal, iba som ho prehodila naspäť do auta a doviezla domov, ani nezbadal 😎 Kočík sa parádne skladá do nášho mini Punta, čo má pomerne malý kufor, je ľahký, veľmi dobrá manipulácia. A drobec bol naprosto fascinovaný tým vzorom na strieške zvnútra, stále obzeral bublinky a keď cez ne presvitalo slnko bol vo vytržení. Na chodenie po obchodoch je Nurse neprekonateľný, jednou rukou sa dá ovládať bez problémov. Mne trošku vadilo napríklad ale aj to, že keď malý zaspal v šporťáku v úplne rovnej polohe, ťažko sa dostať do košíka, ale to zas nie je nejaká obrovská vada. Ja som s ním viac spokojná ako nespokojná. 😀

catherine4
22. jan 2011

Tiez prispejem svojimi skusenostami s kocikom Nurse. My mame nurse dakar 2009 a ja som s nim velmi spokojna. Uz sme s nim absolvovali aj dovolenku ked mal maly pol roka a je to perfektny velky kocik. Na dovolenke sa jedna rodinka dokonca pytala kde sme taky kocik kupili, ze sa tam ma maly ako kral pretoze tam mal velmi vela miesta. Ked sme potrebovali, ked bola dcerka unavena, tak sa tam bez problemov vosla aj ona a to mala 3,5 roka. Mam zimne dieta a nebol ziaden problem aj do vanicky napratat ho s hrubym fusakom. Keby sme na dovolenku nesli letecky, tak by kludne este do cca 8 mesiacov mohol byt vo vanicke, takze nie je vobec mala, skor sa mi zda, ze z tychto modernych kocikov je jedna z tych vacsich. (len maly si uz potom zvykol na to, ze vsetko vidi, tak preto sme uz vanicku nepouzivali) No a sportova cast ako som uz pisala je hotovy konfort. Jedinu nevyhodu vidim v tom, ze sa neda polohovat opierka noh. Coho som sa na zaciatku troska obavala, ale dnes vidim ze to nie je ziadny problem a maly mi tam bez problemov spaval aj na brusku.

ani_sama_neviem
24. mar 2011

Ahojte co hovorite na nurse mega set? tusim tak s vola mam ho trz kupit ale neviem aky je poradite?

ani_sama_neviem
24. mar 2011

Ahojte co hovorite na nurse mega set? tusim tak s vola mam ho trz kupit ale neviem aky je poradite?

quetinka28
13. apr 2011

Ahojte,zhánam kočik nurse nova alebo coach,neviete kde by sa dal zohnať alebo nepredávate náhodou niekto? 🙂 ďakujem

wyrky
23. máj 2011

Ahojte super ceny na nurse maju v kamenných predajniach pre deti www.predeti.sk Ja ešte darujem 13€ kupón pri nákupe nad 230€ Dakar tak môžete mať pod 320€

wyrky
23. máj 2011

Ahojte super ceny na nurse maju v kamenných predajniach pre deti www.predeti.sk Ja ešte darujem 13€ kupón pri nákupe nad 230€ Dakar tak môžete mať pod 320€

kosta123
10. jún 2011

Ahojte mam na predaj Nurse look červeno-vínový kuk bazár.

kosta123
11. jún 2011

Kúpim Nurse Hello len šporťák 🙂