Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

suknicka
19. jan 2009

dzidzuska..nuz my ho mame dost kratko na to aby som mohla objektivne zhodnotit ten kociarik..po snehu som mala pocit ze ide v pohode..teda nie velky sneh ale taky ten co je na chodnikoch..aj ked ja teraz este stale pouzivam velky kocirik s nafukovacimi kolieskami...aj kvoli snehu aj kvoli fusaku do ktoreho malu davam este teraz v zime..akurat co mi na nom chyba je hrazdicka vpredu a taky pocit neistoty ked chces vyjst na obrubnik..pocit ze ten kociarik zlomis 😵 ale malej sa celkom paci sa mi zda..a vobec jej nevadi ze opierka nejde az do vodorovnej polohy..to maximum co ide je take akurat pohodlne na spanie mam pocit..kazdopadne treba vidiet nazivo a aj tam dietatko vopchat a skusit si s takym kociarikom aspon po predajni pochodit..
a este sa mi velmi paci aky je skladny 😵 my mame auticko sedan cize ten priestor na vlozenie nie je extra velky ale tak toto v taske je proste humor.. mozes viest maleho za ruku ked bude uz chodit a manzela ovesat tou taskou s kociarikom..ma popruh taky ze pokojne zavesis cez rameno..a kedze ma 6,35kg ci kolko pisu tak ani nie je tazky na take nosenie... ja som do toho vopchala malu a skusila dvihnut ze ako mi to pojde pripadne do mhd/po schodoch..moja mala ma asi 11kg..naobliekana v zimnom overale a bolo to uplne v pohode..a to som este aj tehu ..cize ja sa velmi tesim na jar a leto kedy si ho skutocne uzijeme 😵

dzidzuska
19. jan 2009

suknicka-dakujem za super info...nazivo som ho uz videla strasne sa mi paci ta fialovo zlto zelena kombinacia taka crazy len neviem ci pre chlapca vhodne 😅 tiez sa mi paci kvoli tomu skladaniu aj ked som to nazivo nevidela len na obrazku.a inak v ktorom si mesiaci?ja by som si netrfala mat dalsie babatko tak skoro po prvom keby som mohla.Fakt obdivujem! 🙂

suknicka
19. jan 2009

my mame farbu citrus..ja som strasne na pekne zelene farby 🙂 ten co sa tebe paci je riadna haluz 🙂..my sme si v predajni nechali 2x zlozit kociarik..ja som vymetala uz asi 2 mesiace predajne-stale tie iste a stale obzerala kociare-ku koncu som sa az hanbila ze ako som tam casto a nic nikdy nekupim..teda az doteraz..hehe

no ja som tusim v 3tom mesiaci..a trufol si skor moj manzel ako ja 😀 ..ja som neplanovala este ale teraz v tom vidim vela vyhod..az nato ze mi bolo az donedavna cele dni zle je to v pohode..budu dve hlupucke maciatka doma..a uz bude pokoj..teda relativny 😀

dzidzuska
21. jan 2009

bola som ho pozerat vcera maly sa v nom hned aj ulozil 🙂to je dobre znamenie 😀 len v celej ziline mi nevedia ten fialovy objednat tak skusim cez madernu.no len rozmyslam ci je pre chlapca vhodny taky fialovy kocik...tak ale snad hej 😀 jemu je to jedno a mne sa bohovo paci 🙂
no tak drzim palce vsetkym 4-om 🙂 bude to asi narocne ale neskor bude super,ze bude taky maly rozdiel medzi nimi.drzkajte sa

suknicka
21. jan 2009

tam kde som kupovala ja mali vystavene snad vsetky farby okrem tej tvojej...podla mna ten kocik je aj pre dievca aj pre chlapca... my mame dcerku a hlboky kocik mala zeleny a tento je tiez zeleno zlto oranzovy.. mne sa pacil velmi jeden kociarik v modrej farbe.. ak by sme nekupili tento tak asi modry 😀 ja kaslem nato ci je farba vhodna pre pohlavie... 😵 ty s tym kociarikom budes chodit, ty budes mat dobry/zly pocit... 😵

dakujem dakujem.. uvidime co bude..ani si neviem predstavit..heh 😵

inak..my sme kupili tu a za tolko > http://www.predeti.sk/?c=detail&id=4719 a ako pozeram tak ten tvoj v ponuke tiez nemaju.. 😨

dzidzuska
21. jan 2009

Objednam z maderny tam ho maju🙂sa tešíiim🙂

dzidzuska
25. jan 2009

prosim este nejake postrehy na kocik nurse futura? 🙂

danka5
17. mar 2009

Ahoj, asi pred 4 mesiacmi si písala tvoje postrehy o kočíku Nurse Look. /celkom dobre spracované/
SUZIE:
Dnes mi padol tento kočík do oka, a začala som uvažovať o jeho kúpe /termín mám až v auguste, ale už som začala sondovať trh, riešiť to budem až v júli/
Ak by si si našla čas - mohla by si mi odpovedať?

Si aj teraz, keď má malá 8 mesiacov s kočíkom spokojná?
Čo sa týka kvality, je stále všetko OK?
1. zimu budem určite potrebovať hlbokú vaničku a predpokladám, že aj fusak. Mám jeden klasický - myslíš, že tam vojde?/vošiel do Cam1999, ale to ti asi nič nehovorí/ Dá sa prípadne kúpiť v doplnkoch originál do tohto kočíka? Nikde som to nenašla.
Existuje fusak - resp. kryt na nohy na športový kočík?
Obsahuje športová časť nánožník? Dá sa polohovať?
Dá sa polohovať hlboká vanička /opierka/?

ďakujem za odpoveď.

danka5
17. mar 2009

ODPOVEĎ OD SUZIE:
Ahoj Danka,
akurat dnes sme prehodili kocik na sportovu verziu, doteraz sme vyuzivali vanicku. Takze odpovede na otazky? S kocikom som stale spokojna co sa tyka vahy, manipulacie, dizajnu . Jedina vyhrada zatial je,ze predne otocne koliesko sa nam asi pred mesiacom v polohe nezaaretovenej, (t.j. ked sa moze otacat) zacalo zasekavat, cim mi cely kocik zachadzal na jednu stranu a bol tazko ovladatelny. Kedze som nechcela byt niekoko tyzdnov bez kocika zatial som reklamaciu neriesila, ale asi to pojdem vyreklamovat.. Ked som ho zaaretovala je v pohode, takze zatial s nim chodim tak, ze kolieska mam zaaretovane a je to v pohode. Inak co sa kvality tyka je vsetko ostatne ok, rucka je penova a stale ako nova, kolieska sa mi nezdaju nijak znicene pouzivanim, nehrkoce, nic neskripe a nevrzga zatial (dufam, ze to nezakriknem :-P).

K velkosti vanicky asi tolko, moja mala ma skoro devat mesiacov a nieco cez osem kilov a doteraz sme ju vozili vo vanicke, je pravda ze teraz ku koncu uz mala rucky uplne natesno, ale bola v pohode a velmi rada a dobre vo vanicke spinkavala. (az mi je luto prejst na sportak...) My sme ale nepouzivali fusak vobec, ani v zime. Kocik je totiz vykladany skoro zo vsetkych stran polystyrenom, ktory velmi dobre izoluje, takze ja som celu zimu pouzivala len zimnu kombinezu a deku prelozenu dvojmo. Na tom nanoznik na vanicku a mala bola uplne ok. Teraz ked stupli teploty na okolo plus pat, davala som jej tensiu kombinezu, lebo sa mi v hrubsej potila... S fusakom teda skusenosti nemam. Ako taky klasicky teply kozusinkovy fusak k vanicke vo vybave nie je, vanicka ma taky klasicky \"nanoznik\", co byva na vanickach.

Sportova cast nanoznik neobsahuje, to je jedna z nevyhod, da sa dokupit ale original nurse asi nie, zatial som nevidela taky, asi musim skusit nejaky univerzalny, akurat tento tyzden sa chystam ho ist kupit. Sportak sa da pekne polohovat, to bola aj moja podmienka, opierka chrbatika sa da dat uplne do vodorovnej polohy. Opierka noziciek je tiez polohovatelna dodvoch poloh, teda vodorovne alebo sikmo dolu.

A posledna otazka: hlboka vanicka ma polohovanie, ktore sa da ovladat zvonku, t.j. aj ked babo spi, netreba ho budit. My sme to sice moc nevyuzivali,ale ta moznost tu je.

Suma sumarum mozem napisat, ze som s kocikom stale velmi spokojna, u nas v Nitre ich je coraz viacej, takze aj ostatne maminky sa nebali si ho vybrat. Neviem ci by som ho zvolila znovu, zavisi od momentalnej ponuky, ktoru uz nemam velmi zmapovanu, ale z toho co bolo k dispozicii pred rokom nam vysiel najlepsie vramci danej cenovej kategorie...
Ak si ho vyberiete prajem vela spokojnosti ;o).

Ak budes mat nejake dalsie otazky, kludne napis, rada odpoviem a ak ti nevadi zavesit tvoju otazku na mk, tak tam mozes kludne skopirovat aj tuto moju odpoved, nech maju info aj ostatne maminky.
papa
Zuzana

slavkicek
19. apr 2009

ahojte,

chcem sa opytat ci mate niekto skusenosti s kocikom Nurse Dakar 😉 dakujem 🙂

zuzi_232
27. apr 2009

ahojte,ma niekto skusenosti s kocikom nurse dakar,velmi by som ho chcela,ale neviem sa rozhodnut...poradte

matidami
28. apr 2009

ahojte ja ho mám a som spokojná 😉

zuzi_232
3. máj 2009

ahoj maurizia,a aku farbu mas?je odpruzeny?

monikavil
24. júl 2009

ja mam nurse look v oranzovocervenej farbe je vhodny aj pre chlapca aj pre dievca,je to skvely kocik a hlavne lahucky,vanicka sa da dlho vyuzit lebo je polohovatelna a aj sedacku som dost ocenila hlavne ked sme sli len naotocku autom a mala tam zaspala,a sportova cast je priestranna,vsetko sa lahko cistit no proste skvely kocik,max.spokojnost

danu
24. júl 2009

atuliatko • Dnes o 21:49
Baby kde by som si mohla omrknut kocik Nurse nazivo?Som s BB kraja.Dik

zuzik007s
26. júl 2009

ahojte,mohli by ste mi niektora napisat,ci Nurse Nekko ma okienko na budicke alebo nie? a ake su rozmery celej lezacej plochy dlzka/sirka? dakujem.dufam sa niekto ozve. 😵

lucka_o
29. aug 2009

Ahojte...chcem sa spytat, neviete ci sa da na nurse futura zohnat aj vanicka?videla som ho nazivo, ale na nete to neviem najst.ako sa vam pozdava ak ho mate? dakujem 🙂

mata1976
9. sep 2009

My mame Nurse dakar farba Yacht-ciernosiva vanicka a cierno cerveny sportiak, bol dovezeny z UK, tu som taky este nevidela https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Som velmi spokojna, zatial sme vo vanicke no o chvilu zamenime za sportovu cast. vajicko sme nekupovali.

bambulla
20. dec 2009

ahojte ja mam na predaj kocik Nurse look autosedacka,vanicka a aj sportova cast pouzivany od februara, hlboky (vanicka) pouzivany 4mesiace a sportovy pouzivany tiez 4mesiace povodna cena 15000sk teraz za 300€ dohoda mozna. este v zaruke.info na c.t 0908515531alebo e-mail.jankahlbocanka@centrum.sk

jaruska74
27. jan 2010

ja sa dnes chystam kupit nurse dakar oranzovo hnedy......bude dobry?

cerkris
29. jan 2010

zuzik007s ja som mala nurse nekko , nemá okienko , neviem koľko má ležaciu plochu , ale je veľmi priestranný aj dlhý , ja som ho kupovala aj pre tento dôvod, viem, že je to relatívne, ale vedela by som ho prirovnať ku jané mám slalom pro a je to asi taká dĺžka a šírka, ja som mala v ňom malého ked mal asi 4 mesiace spinkal aj v kočíku na bruchu a pekne sa zmestil a to je dosť dlhý a ťažký, mala som veľa kočíkov a je to ten z priestrannejších, myslím , že aj 2,5 ročné dieťa sa vňom v pohode vyspí, má aj operku nôh polohovateľnú, no najlepšie bude ked si ho pozrieš niekde na živo

manika77
29. jan 2010
elule
10. feb 2010

ahojte mam v plane kupiť nove golfače zapačili sa mi nurse futura alebo four http://www.nurse.es/public/Collection_2009/Pusc... v tejto farbe neviete mi poradit kde sa da zohnať popr. či four ma tiež prenosnu tašku ako futura.Dakujem Eva

iva1410
15. feb 2010

ahojte aj ja by som strašne chcela kočík nurse sunny - farba capucino ale keď som sa bola informovať, tak mi povedali že kočíky tejto značky sa už na Slovensko nedovážajú. Neviete niekto prosím poradiť kde by som ho mohla kúpiť? Ďakujem

bubatinko
16. feb 2010

mala som Nurse Megaset a bola som spokojna az na to, ze velmi casto som musela mazat kolieska lebo ked boli nezaarotovane tak sa zacali zasekavat po naolejovanie boli OK .... inak velmi sikovny kocik skoda ze sme z neho rychlo vyrastli 😉

iva1410
16. feb 2010

baby takže som ho našla na jednej poľskej stránke a už som ho aj objednala :o) ale farbu can-can

elule
18. feb 2010

iva1410 ahoj prosim ak môžeš hod link na tu polsku stranku.A ešte sa chcem spytat ako to tam maju s poštovnym a dodanim na slovensko.Dakujem

janulka04
19. feb 2010

ahojte kocky, viete mi poradit, kde dostat ten kocik Nurse dakar vo farbe Capucino? ja uz nic ine nerobim, len pisem predajcom, no vsetci na mna s prepacenim hadzu bobek, tak vas prosim ak ma niektora kontakt na spolahliveho predajcu, ci by ste sem nedali link, popr. mi ti IPnite, budem vam velmi vdacna. Dik moc

iva1410
19. feb 2010

link na tú poľskú stránku je www.radosneskarby.pl elule sama som zvedavá bolo tam písané že tovar dodajú do 2-5 dní, včera som posielala peniaze tak rátam že tie tam prídu len budúci týždeň takže dúfam že do konca mesiaca kočík príde. janulka 04 na tejto stránke majú aj nurse dakar vo farbe capucino a dá sa s nimi celkom dobre jednať 🙂 A ozaj to poštovné je super zarátali si 10 €uro.

janulka04
19. feb 2010

dakujem, ivi...ja uz som si ho nasla v jednom obchodiku v Anglicku, kedze zijem v Nemecku a takto ma vyjde komplet za 410€...aj s postovnym 😉
ale si zlata...velmi dakujem.
aj vsetkym babam, lebo ste mi pomohli a som presvedcenam ze tento kocik vyrabali pre nas 😵 😀