Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

luculka
autor
22. aug 2007

sportiak...hlboký....vajicko..a ruksak na kocik 😉

mm1
23. aug 2007

noo tak to znie fakt velmi dobre. 🙂

veva55
23. aug 2007

Veru hej 🙂

luculka
autor
12. okt 2007

mate ho niektorá???? 🙂

elinor
12. okt 2007

Ahojte baby,
kociky Nurse ma dostali. citam vasu debatu aj ze ste si uz niektora objednali tento kocik. Ja by som chcela bud LOOK3 alebo NEKKO DUPLO. jeden ma hlboku vanicku (to je ten Look) a ten Nekko ma zase autosedacku/vanicku. neviete - videli ste ich aj nazivo tieto vanicky? su priblizne rovnako velke? alebo je ta hlboka vanicka Look vacsia?
dakujem za pomoc

tessa
12. okt 2007

Baby, tak aj mna tento kocik velmi zaujal, som si vas spatne trosku precitala..
Luculka, ako si s nim spokojna?? 🙂
Je dost velky,priestranny? Da sa dobre kerovat s nim?

elinor
12. okt 2007

tento kocik vyzera podobne ako Jane, jeden dizajn, ved aj pisu ze vyrobna spolupraca, ale teda je podstatne lacnejsi. karicka vyzera dost priestranna, chcela som skor vediet velkost tej vanicky nazivo kto ju videl. Skoda, ze sa to neda kupovat tak ako jane - ze sa vyskladaju rozne casti dokopy, Nurse ponuka len hotove sety. takze ber alebo neber 🙂

luculka
autor
18. okt 2007

elinor my mame objednaný LOOK3.....fakt su ako jANE PODOBNE,,,,ZATIAL HO ESTE DOMA NEMAME...ALE VYDELI SME HO NA PREDAJNI...aj sme ho skusali zlozit...rozlozit....vanicka je taká akurát...zdá sa mi ze vsetky kociky maju teraz vanicky mensie ale zato ked som porovnala s chicco je vetsia 😵

elinor
19. okt 2007

Luculka dakujem za info. ja som videla na predajni iba ten Mega set, vanicka bola v pohode, dostatocne velka, akurat sa mi jedine nehodilo ze ten kocik je hrozne nizky. pripadal mi ako kocik pre babiky 😒 inak by bol super. predavacka hovorila ze Nekko a Look su vyssie ako tie Mega Set, no ja neviem ci jej mam verit. tebe prisiel dostatocne vysoky? alebo tiez taky nizky?

luculka
autor
25. okt 2007

mne sa ten mega set nepacil...aj ta vyska aj tie kolieska.... 🙂 Look a Nekko su podstatne vyssie 🙂

bambula
6. nov 2007

Ahojte baby, ja som bola kocik Nurse Hello 3 pozerat v Ivanke pri Dunaji v Kocikove, pani mi tam vanicku merala, ma 33 cm na sirku a 75 cm na dlzku. Ta ista vanicka sa pouziva aj na Look 3. A kocik je vysoky🙂Maju tam aj Nekkoo a budu mat aj Look 3, za dobre ceny, na internetovej stranke vychadza Look 3 15600 Sk!!! 🙂 🙂

luculka
autor
6. nov 2007

bambul mi ho mame za16000.... na buduci týzden si ideme pren 😵 🙂

luculka
autor
28. nov 2007

tak kocik uz je doma,,,a je uuuuzasný,,,lahký...lahko skladatelný,,,,, 😵

zuzkapu
28. nov 2007

Čaute, my sme kúpili Nurse Mega set, bol za super cenu, nebolo nad čím rozmýšľať - 9.900,-Sk 😵 . Ani som nedúfala, že za takú cenu môžme kúpiť kočík a ešte aj s autosedačkou. A to že je nízky mi celkom vyhovuje, ja som krpatá, takže ku mne celkom ide 😉 .

zuzkapu
28. nov 2007

Luculka ten tvoj kočík je krásny, ja mám modrý, možno aj hodím foto, len to mám nafotené len v mobile, tak neviem či sa mi to podarí stiahnuť do PC.

erika1983
28. nov 2007

ajojte ja mam tiez nurse a som strasne spokojna aj do auta sa zmesti 😀

zuzkapu
28. nov 2007

My s ním ešte síce nejazdíme, ale auto máme veliké, tak tam môžem aj 2 také narvať. Už sa strašne teším, keď ho budem používať, nemôžem sa dočkať 😵 (nie tak ani toho používania, ako bábatka 😵 ).

ikka
28. nov 2007

Ahojte, ja mam nekkoo nurse, iba sportak - zelenoruzovy 6 kolesovy a mam k nemu par vyhrad bohuzial. Ale aj to asi len preto, ze mam este iny kocik - bebecar a to je fakt iny material. V celku som s nurse spokojna, ale na zimu ho nepouzivam, nie preto, zeby to neslo, ale mam ten druhy kocik s nafukovacimi kolesami a to je predsa len nieco ine do terenu. Tento nurse je vyslovene mestsky kocik, ak byvate na dedine s horsim terenom, resp. sa chcete prechadzat po lesnych cetickach 😉 tak by som neodporucila. A inak mi vadi, ze nema na strieske okienko a ked otocim rukovat, tak sa s nim horsie ovlada, ale to je zvyk, ale na obrubnik s nim napr. nevylezem, ked ho mam proti smeru jazdy 😒 No ak chcete nejake dalsie info, tak rada napisem 🙂

erika1983
28. nov 2007

uz to mas za par 😀
ja som tiez strasne stasstna neda sa to ani opysat 😵

luculka
autor
28. nov 2007

ja mam akurat jednu výhradu,,,,ze sa nedá znizit rucka,,,ale inak super 🙂

zuzkapu
28. nov 2007

Ja som tiež chcela kočík s veľkémi kolesami - práve preto, aby sa s ním dalo chodiť aj keď nasneží, ale všetky to boli tie "poľské značky", čo by mi ani nevadilo, ale predavačka ma ukecala, že tie sú strašne kazové a tento Mega set má dve veľké a dve malé kolieska, ževraj je to dobré aj do snehu. Veď uvidím. Dúfam, že nebudem nadávať.

ikka
29. nov 2007

Zuzkapu myslim, ze aj na snehu sa s nim jazdi OK. Tie kolesa su celkom velke. Je vyborny, co sa cestovania tyka a je fakt lahky, takze si ho aj sama odnesiem a vynesiem, kam potrebujem.

yidaky
4. dec 2007

Ikka,
poslala som Ti to na IP, ale nejako to zblblo, tak pisem sem. Poprosila by som este zopar info: pochopila som spravne, ze na rukoveti sa neda nastavit vyska (cize rukovet moze byt len v jednej vyske)? Pisala si, ze ked je rukovet v opacnom smere, ze sa tazko s kocikom manipuluje, ze nevies ist na obrubnik? To je teda velka vyhrada pre mna a v podstate som sklamana. Zhanam totiz kocik s prehadzovatelnou rukovetou a tento parameter je pre mna jeden z najdolezitejsich 😢((. Inak by ma este zaujimali rozmery "lozka", mozes mi to prosim zmerat (celkova dlzka plochy na lezanie, sirka na sedenie a sirka na opierke, kde je chrbatik). Da sa polohovat opierka chrbatika az uplne lezmo? A co sa tyka fusaku, je to spravene nejako kompaktne, aby dovnutra nefukalo? Dakujem velmi pekne za odpovede a ospravedlnujem sa za mnozstvo otazok 😉)). Pekny den, denisa

ikka
5. dec 2007

Ahoj yidaky,
poslem ti IP... 🙂

miracle
3. jan 2008

Ma niekto nejake skusenosti s Nurse Dakar...strasne sa mi paci, ale neviem, ci vojde do nasho mini kufra. A na ziadnej stranke neviem najst podrobnejsie info...ani na stranke vyrobcu.. ☹

zuzka82
8. jan 2008

ahojky...
pribudol prosim vas niekto, kto ma doma kocik nurse???
ako ste s nim spokojne??? 😵

osa
8. jan 2008

my mame nurse Zuzi 🙂

zuzka82
8. jan 2008

ahooooooooooj osiiiii 😵
to vazne???? no povedz mi ako si s nim spokojna???a ktory mas presne???

marek
9. jan 2008

Osi a dá sa tá rúčka aj znížiť?

sisi1
7. feb 2008

Baby ktore mate Nurse look, my sme si ho kupili, neviete aky slnecnik nan pasuje? Alebo len ta clona sa da kupit, co vyraba Teutonia? Aj to neviem ci sa da v pohode upevnit...hmmm