Máte skúsenosti s kočíkmi Nurse?

luculka
1. aug 2007

ahojte....mate niektorá skusenost?

apis
27. feb 2008

ja by som chcela kupit nurse dakar ale neviem, ci sa zmesti do maleho vytahu(cca 100cm).A da sa dokupit nanoznik? dakujem za odpoved 😕

lenka_da
13. mar 2008

Ahojte baby 🙂 Ktora mate NURSE LOOK 3 ? Chcem sa opytat na par veci - zaujima ma rozmer koliesok a ci sa rychlo "nerozhega" a tiez som pocula, ze casom kolieska strasne hrkocu, je to pravda? 😖

sisi1
29. apr 2008

lenka: my ho uz intenzivne par mesiacov pouzivame - dennodenne - zatial sa nic nerozhegalo a nehrkoce 😉

luculka
autor
23. máj 2008

lenka my mame nurse look 3
sisi mame slnecník univerzálny,,,pasuje na vsetky kociky aj na nurse,,, 😉

maurizia
29. sep 2008

ahojte dievcata, prosim mate niektora nove postrehy? diki

maja5
30. sep 2008

ahojte baby chcela by som poprosiť kočky ktoré majú kočík nurse je jedno ktorý typ mohli by ste nám napísať vaše postrehy a chyby ak má nejaké tento kočík. veľmi nad ním rozmýšľame a nevieme sa rozhodnúť. dakujem 🙂 🙂 🙂

bambulla
30. sep 2008

ahoj maja ja tiez by som chcela kocik nurse look3 velmi sa mi paci a ked sa prikotulaju niejake tie korunky uz ho aj objednavam 🙂 🙂 🙂

erika1983
2. okt 2008

ahoj maja ja mam tiez kocik nurse look 3 a som s nim spokojna, je univerzalny aj nakup sa mi zmesti a aj dieta je v pohodli, no jednoducho ja ti ho mozem odporucat, a najviac sa mi tom paci ze som tam mohla hodit aj autosedacku, ja som mala komplet
no vrele odporucam

luciar79
2. okt 2008

Ja som dnes videla Nurse, neviem aký typ to bol, kamoške ho požíčali ako náhradu za pokazený kočík. Jej malý má 3 mesiace / normálne vážiace dieťa/ a s fusakom do vaničky ledva vojde.tento kočík je asi vhodnejší pre novembrové, decembrové deti. Lebo z tej vaničky rýchlo vyrastú. A zdala sa mi byť tá vanička aj dosť nízko.Vysokú žienku by asi skoro bolel chrbát. 😒

luciar79
3. okt 2008

už som zistila čo to bolo za kočík Nurse mega set. 😖

mapa
5. nov 2008

Ahojte,
aj ja vazne uvazujem nad kupou kocika Nurse LOOK model 2009 http://www.nurse.es/plana.php?idplana=7&id=242 aj s vanickou a autosedackou, ale chybaju mi referencie na tuto znacku. Mamicky, co mate kocik Nurse uz dlhsie, ako ste s nim spokojne?
Dik za odpovede

janina1977
5. nov 2008

mamičky,
ako ste spokojné s nurse nekko? je to jeden z mojich favoritov, hlavne kvôli preklápacej rukoväti 🙂

suzie
15. nov 2008

mapa ma poprosila cez ip o referencie na nas kocik - nurse look 3, tak ked som sa uz do toho pustila, hodim to sem pre vsetky tehulky a mamulky 😉

Pouzivame ho cca 4 mesiace, zatial samo len hlboku verziu, sme s nim naozaj velmi spokojni, co sa tyka vyhod, tak to su z nasho pohladu:
1. nizka vaha
2. velmi, velmi jednoducha manipulacia (ked treba viem si ho navigovat jednoduchym potiahnutim za ktorukolvek cast, napr. za striesku pri vchadzani do dveri, ktore musim zvnutra drzat aby sa nezavreli)
3. priestranny kosik na nakupy (pisu nosnost do 5kg, my ho pravidelne trapime vacsimi objemami) a zatial sa nijak nestazuje
4. relativne male rozmery (mame jednoizbovy bytik a nezabera nam tu vela priestoru)
5. zaujimavy vnutorny aj vonkajsi dizajn (ten vnutorny bublinkovy vzor terezku velmi zaujima, casto sa nan nevie vynadivat) (nova kolekcia ma este krajsie farby, uplne trendove, skoda ze neboli pred rokom tiez take )
6. relativne bohata vybava (model look3 obsahuje konstrukciu, hlboku vanicku, ruksak s prebalovacou podlozkou, autosedacku so strieskou a nanoznikom, sportovu verziu s velikou strieskou a s nanoznikom, prsiplast)
7. maximalne jednoducha manipulacia pri skladani, vanicka sa nasadzuje jednym kliknutim, sklada sa jednoduchym pohybom a rozklada len potiahnutim rucky smerom hore
8. mnoho mamiciek sa stazuje na penove madlo, tiez som sa ho bala, ale som prekvapena kvalitou, po styroch mesiacoch nema ziadne znamky pouzivania ,je to taka tvrdsia kvalitna "pena".
9. autosedacka je skvela, pouzivame ju najma doma ako lehatko, hojdacku, vsimla som si na nej ze ju vyraba jane (oni su nejak prepojeni ako vyrobcovia s nursom). Mala je v nej velmi spokojna, ma skvely sklon opierky chrbatika, vydrzi v nej v pohode aj dve hodinky sediet a hrat sa. Pri mensich pohyboch sa v nej Terezka sama rozhupe, takze funguje aj ako hojdacka .

Z nevyhod, tiez ako kazdy kocik niekolko ich urcite ma:
1. kolieska su plastove, na niektorych povrchoch ich viac pocut ako nafukovacie, ale nie je to nijak mimoriadne rusive
2. nema odpruzene kolesa, takze tazko hojdat babo, ale ja malu obcas "hojdam" na prednych kolieskach, zdvihnem tie kolesa pod ktorymi ma hlavicku a vanicka na konstrukcii trochu peruje, to nam obcas pomahalo pri zaspavani
3. nema polohovatelnu rucku, ktora je relativne vyssia, co nam s manzelom velmi vyhovuje, takze malym rodicom odporucam vyskusat, ci ich nebudu boliet ruky
4. ruksak je dost neprakticky, tazko sa v nom hladaju veci, lebo hore je velmi uzky a rozsiruje sa az cca od prostriedku, ma zboku tvar slzy, takze ho treba dost otvorit, ked v nom nieco hladam. Zda sa mi ze nova kolekcia uz ma prakticke tasky.
5. relativne male rozmery vanicky, hlavne na sirku nam zacina byt tesno, mame skoro pat mesiacov a rucky uz veru dost na tesno, poskulujem uz po nasadeni sportovej verzie. S fusakom urcite nevojdeme a to sme relativne male babatko (cca 6 kilove). Toto sa mi zda zasadny problem pri vsetkych modernejsich kocikoch, nenasli sme ziaden kombinovany kocik s vyslovene velkou vanickou, jedine ciste hlboke, napr. peg perego a podobne...
6. jedna zaujimava drobnost, na vanicke su kovove uchyty na pripnutie bezpecnostnych pasov v aute a su pripevnene vpredu a vzadu tak, ze su zavesene na kovovej skrutke. Pri rychlejsom pohybe sa rozhojdaju a vydavaju vrzgajuci dost hlasny zvuk, da sa to uchytit aby to nerobili, ale obcas sa stane ze sa to uchytenie uvolni a pri kocikovani vrzgaju, takze ich treba prichytit znovu, ale to je naozaj len taky detail na doplnenie informacii
7. sportovu verziu nie je mozne nakliknut v oboch smeroch (vanicku ani autosedacku sme neskusali, nevidim v tom vyznam, ale tusim sa tiez nedaju dat opacnym smerom)

Zhrnutie: u nas zatial urcite prevazuju pozitiva nad negativami, mozem povedat, ze by som si tento kocik bez obav kupila znovu, sme naozaj spokojni. Nehovoriac o tom, ze nas zastavilo uz par tehuliek, alebo nahodnych okoloiducich, ze mame krasny kocik (celkom potesi 😎 ) a pytali sa, kde sme ho kupili.

Ak mate nejake otaky a napadne mi pozriet sa sem obcas, kludne sa pytajte, rada odpoviem... 😉

maurizia
30. dec 2008

ahojte, tak ja pridam tiez svoje postrehy, snad niekomu pomozem. uz predcasom som sa pytala na nazor, pretoze uz vtedy sme mali kupeny NURSE HELLO..a teda mame ho pol roka a ideme ho tretikrat dat reklamovat. ten kocik by bolo asi najlepsie nosit na zlatej tacke nad zemou, vsetko do radu sa na nom rozpadava..ani som to doteraz nepisala, aby som niekoho neznechutila, no ale stretla som mamicku, co si tiez stazovala..takze asi nie som jedina.

vcera mi odletelo koliesko, stastie, ze mi dieta nevypadlo. napriek tomu, ze sme po zlave za 3kombi dali 13tis a realne ho pouzivame tak 4mesiace, by som si nedovolila ho predat ziadnej mamicke a to zvazujeme, ze kupime iny sportak..!!!!! uplny bonus je, ze dieta v sportaku moze byt tvarou k svetu alebo tvarou k mamicke, to,ze sa neda dat na sportaku dole strieska, sme si v obchode nevsimli.. 😝 vyhodou je, ze sa nam zmesti do nasho mikroauta, je perfektne skladny a tiez velmi lahky..ale podla mna NEVYHODY PREVYSUJU...keby som aj hned mala dalsie dieta, asi by som si kupila novy kocik. asi tolko. uprimne zelam vela stastia vsetkym mamickam aj oteckom pri vybere kocika

😉

katarinkad
30. dec 2008

Mate tu niektora kocik FUTURA?
Zaujimalo by ma ako ste s nim spokojne 🙂

dorotka
2. jan 2009

maurizia tak to ma fakt prekvapuje leob nurse je lacnejsia varianta jane viem ze napriklad nurse dakar je v podstate jane powetrack 360 ktory sa prestal predavat presne vtedy ked prisli na trh nurse kociky

maurizia
5. jan 2009

dorotka aj ja som dost prekvapena 😖 . v sobotu sme boli u isteho predajcu vyberat autosedacky, tak som sa medzi recou opytala, preco nedrzia kociky nurse. snazil sa byt diplomaticky, povedal, ze je to nie prilis vydarena kopia..ale pouzil aj slova vysoka kazivost, smeti...no, nech sa kazdy zariadi podla seba.

my teraz odsuvame dalsiu reklamaciu, lebo by sme mali viac kocik reklamovany, nez doma. tak sa mi momentalne pravidelne stava, ze mi odleti jedno koliesko a kocik zostane na 3..predne dve kolieska sme uz kazde raz reklamovali, rucka by bola reklamovana kazdy tyzden (penova, rozpadne sa po dvoch dotykoch), stredova tycka medzi nozickami tiez uz bola vymenena..najskor som si myslela, ze mozno mame smolu, ale teraz tomu uz neverim. uprimne kazdej mamicke zelam, aby sa nemusela stresovat este aj kvoli kociku, preto som si dovolila napisat, co som napisala. 😔

danuska85
10. jan 2009

Pytala som sa kamosky ta testovala Nurse a nakoniec kupila CASUALPLAY S4, je velmi spokojna, buduci wik ju idem pozriet tak preverim tu S4. Spominala ze to kupila na http://www.elmafrance.com , viac Vam napisem ked sama uvidim.

a_rianna
10. jan 2009

ahojte ja som používala Nurse Look mesiac počas reklamacie Concordu a poviem Vám v živote by som si ten kočik nekupila, celý mesiac som na ten kočik nadavala a som rada že mam naspať svoj Concord

Výhoda Nurse Look bola, že bo ozaj lahký a lahko sa skladal a bol dobry do auta... ale celkovo malý v nom mal malo miesta, opierka na nohy stale padala, lahko sa preklal dozadu, čiže keby sa don maly oprel, resp. hodil celou vahou dozadu tak ten kočik sa prehodi dozadu a dalej, ked som rovila nakup a chcela ho dať dolu do košika musela som zdvihnuť ked malý spal operadlo aby som tam ten nakup dostala...

to je moj nazor... ja by som ten kočik nechcela. ale verim že niekomu može vyhovovať

a_rianna
10. jan 2009

maurizia robila som 6 rokov na reklamačnom odd. takže ak reklamuješ tu istu vadu 3 ti krat máš nárok na vrátenie penazí....
tak skus im to tam navrhnuť a nenechaj sa odbiť..

maurizia
10. jan 2009

a_rianna dakujem za radu, no viem o tej moznosti ale ten kocik je uz v takom srotoidnom stave, ze by som sa hanbila pytat zan peniaze.. 😝 , slnko vytahalo farbu a na to sa reklamacia nevztahuje..

tyli
15. jan 2009

Ahojte aj ja som mala Nurse Look a možem potvrdiť a_riannine slová, okrem toho všetkého sa rýchlo zničil povrch koliesok, ja som ho používala 6 mes. a zadné boli akurát tak na výmenu. Okrem toho vanička je strašne úzka, nič pre väčšie bábo 😝 za jedinú výhodu by som označila, že je kočík ľahký a má dostatočne širokú šp. časť. bežne majú kočíky 30cm, Look má cca. 38cm v mieste sedu. Ak by som kupovala kočík ešte raz, kúpim najprv čisto hlboký kočík a neskôr šp. kočík. žiadnu kombináciu.

zrzulka
17. jan 2009

Ahoj, nemáte niektorá skusenosť s Nurse hello?

suknicka
18. jan 2009

zrzulka..skusenost nemam, ale pozrela som si ho na nete a zda sa mi zbytocne tazky :( ma skoro 14kg..uff.. my sme nedavno kupili nurse futura a ten nema ani 6,5 kg..ale neviem co ocakavas od kociarika...cize tak 🙂

dzidzuska
18. jan 2009

niekto kto ma nurse future?

suknicka
18. jan 2009

dzidzuska...teraz som pisala ze my sme nedavno kupili ;)..necitas..ts ts ts!

dzidzuska
18. jan 2009

suknicka mas t len jednu spravu o nom tusim...tak podaj nejake lepsie info,ako ste spokojny,ci ma aj nanoznik,ako je to s polohovanim, ako je to s chodenim po snehu a ci sa lahko sklada naozaj do tej tasky
a tak ak mozes 🙂

maurizia
18. jan 2009

zrzulka pozri moje prispevky.. 😉 inak kocik je uplne lahky a to je jedna z jeho mala vyhod

dzidzuska
19. jan 2009

posuvam temu 🙂