Máte skúsenosti s kočíkmi ZOPA?

lila75
28. aug 2009

Mamičky, ktore mate skúsenosti s kočíkmi ZOPA, prosim podelte sa s nami. Tento kočik sa mi velmi paci, no nikde som ho este nevidela nazivo a nechcem kupovat macku vo vreci 🙂

lemge
28. aug 2009

ahoj lila,my mame sportak zoppa,kupili sme ho v ba-samo kociky.maju aj web.stranku.mame ho 5mesiacov.cena bola perfektna,tak sme nevahali.jedine co ma stve, je uhol sklonu operadla-mala ked tam sedi,vzdy sa zosuchne smerom dolu,a je tam vykrutena 😒 ,zislo by sa ,kedy bol uhol skoro pravy.inak nalezato v nom pekne spinka 😉 no ale kazde dieta je ine,ine babo tam moze byt spokojne 😉
aj kamoskina mala si donho sadla-ale ona ma uz 19mesiacov-a bola spokojna.

a ktory zopa kocik zhanate??

lemge
28. aug 2009

a zacal nam trosicku vrzgat,ale postriekam VDckom a je ok.ale vravim-za tu cenu,nevadiiiiii. 😀

danu
2. dec 2009

rivatha • 30tt • Dnes o 08:56
Ahojte, mate niektora skusenosti s tymto kombinovanym kociarikom? 🙂 Vyzera takto: http://images.google.com/images?hl=sk&lr=&um=1&...
Niekde sa tu spominal iny druh kocika od tohoto vyrobcu, sportova Zopa, no aj to len okrajovo. Preto tato nova tema 🙂 Pouzivate ho niekto? Ako ste spokojne? Nedavno som ho "objavila" v obchode a zapacil sa mi. Budem rada kazdej informacii a nazoru 🙂

ivona2010
31. aug 2010

Ahoj danu, ja zvažujem medzi Zopa calibro a Bexa B3, na tej sa mi páči, že má nafukovacie predné aj zadné kolesá...dobré na oboch je alo to, že športový sa do sklopiť do úplného ľahu...

nikitkad
25. máj 2011

ja mam zopu jumper a som na mieru spokojna!

martinka30
12. jún 2011

aj ja mam jumper a tak isto som spokjna. ma vysoku opierku chrbta a da sa dat skoro uplne do lahu 😉

zmajerikova
15. jún 2011

@martinka30 ahoj...a tiez rozmyslam nad jumprom...videla som ho v obchode..aj male sa dobre sedelo aj sa s nim fan manipuluje...len som citala jednu recenziu ze nanoznik je velmi uzky v zime, vraj sa tej babe neda zapnut ked da donho maleho a este volajaka staznost na opierku noh ze nedrzi...nemate skusenosti?

martinka30
15. jún 2011

@zmajerikova
mne sa nezda ja som ho mala aj v zime a dobry bol a uplne staci len fusak co tam je aj bez nanoznika a opierky noh drzi mne dobre je dost dlhy moj maly ma 90cm 2 roky a vleze doneho v pohode 🙂 kuk moj album

zmajerikova
15. jún 2011

@martinka30 idem hned pozriet...hadam pomoze v rozhodovani...a este otazocka..da sa s nim ist aj po polnej ceste...nie uplne rozbitej ale proste nie asfaltka

zmajerikova
15. jún 2011

@martinka30 vyzera v pohodicke...asi sa na nho uplne namotam hehe. Citala som ze sncek tvoj ma rotavirusi...tak mu prajem skore uzdravenie.

martinka30
15. jún 2011

@zmajerikova uz je v pohode diky.
da sa ist aj po velkom snehu som sla.tiez nemame super cesty sama jama ☹ 🙂

zmajerikova
16. jún 2011

@nikitkad aj ja uvazujem o kukpe tohto kocika...takze odporucas, dobra volba?

nanulik
1. júl 2011

ahoj nemá niekto zopa smile?ako ste spokojní?

michaela92
28. máj 2012

Ahojte,
ja sa chcem pre zmenu opytať na typ Zopa Quattro Move 2012, všetky 4 kolesa nafukovacie. Potrebujeme kočik pre zimne babätko a do terenu. Mate s nim niekto skusenost?

e_z
25. mar 2014

Ahojte kočky,
do našej encyklopédie Wiki Modrý koník pribudli kočíky Zopa. Napíšte ako sa vám kočíkovalo vo vašej Zope aj dole pod článkom. Predsa len pri toľkých druhoch kočíkov každá mamina pred kúpou zisťuje ako boli spokojné iné maminy. Dik.

Miesto na pridanie skúseností je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kociky-zopa/
@lemge
@martinka30
@nikitkad

martinka30
25. mar 2014

@e_z ja som mala jopa jumper a bola som maximalne spokojna je lahky a pritom pevny sklada sa rychlo, a hlavne je pre dieta aj do troch rokov v pohode aj ked si lahne. a da sa dat uplne do lahu ma nanoznik fusak ten sa da odopat ostane len deka.fakt odporucam

e_z
26. mar 2014

Ahoj Mati, mohla by si to prosím ťa prekopčiť aj do Wiki (klikni na link dole). Snažím sa, aby sme to zoskupili vo Wiki, pekne na jednom mieste. Je to tam prehľadnejšie a nemusíš prekopávať celé fórum. A sú tam aj všetky kočíky pekne spolu. Dik moc.
https://www.modrykonik.sk/kociky-zopa/
@martinka30

martinka30
26. mar 2014

@e_z ok hotovo

e_z
27. mar 2014

Dik, je to vonku🙂
@martinka30