Máte skúsenosti s kočíkom ABC design moving light?

mirkach
29. apr 2009

Ahojte,nema niekto skusenosti s kocikm moving light,je to sportova trojkolka od abc design za slusnu cenu 🙂

katavinka
29. apr 2009

Skúsenosť nemám, ale videla som ho, jednoducho sa skladá a je veľmi ľahučký.

tilly
29. apr 2009

hoď link

katavinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
likvidili
1. máj 2009

Ahojte. Ja som si ho kupila v Nemecku, nakolko som sa odhodlala sama s dietatom do cudziny a kocik mi nedorazil lietadlom a musela som existovat. Tak som si kupila najlacnejsi kocik, aky som nasla: ABC design moving light.
Myslela som, ze ho potom eventuelne predam, no celkom sa mi zapacil, lebo je lahunky, lahko sa sklada, da sa ovladat jednou rukou a taky velky nakupny kosik som u kocika hadam ani nevidela. Tolko sa mi tam zmestilo, na vrchu ma navyse odkladaci regalik na flasku alebo mobil, no presvedcil ma. 🙂
Ked som sa vratila, predala som ten stary a tento som si nechala. 🙂

katavinka
2. máj 2009

likvidili: ten odkladací regálik bol súčasťou kočíka? Pretože u nás som ho tam nevidela 😒 Ako dlho kočík používaš; by ma zaujímalo, či sa kolesá, keďže sú plastové, rýchlo nezničili.

pastuska
2. máj 2009

Baby, už som to tu písala, ja ho predávam, mám ho asi mesiac, ale malý v ňom jednoducho nechce byť, chce svoj starý, veľký, ťažký...ten regálik bol inak súčasť kočíka, hoci nebol napísaný.
Kolesá sú z mäkkého plastu, čiže ostali stopy ako sa prechádzalo po vonku, ale nederú sa teda vôbec ďalej.

barbaras
2. máj 2009

pastuska: ak sa smiem spýtať, za koľko ho predávaš a odkiaľ si?

pastuska
2. máj 2009

Za 100 Eur, aj s pláštenkou a nánožníkom - kvalitné oboje od emitexu. Mňa to stále 135 Eur, no radšej trošku prerobím a predám ho, lebo mi ju stojí v chodbe, a je fakt nový. Malý má rád ťažký, starý, hrdzavý kočík od Kajtexu.
Som z Brezna, ale pošlem aj poštou, ešte mám aj krabicu odloženú, samozrejme aj záručák.

barbaras
3. máj 2009

pastuska; môžeš mi poslať na mail nejaké reálne foto? Hlavne ma zaujíma aj v zloženom stave, vlastne všetko 🙂

barbaras
3. máj 2009

Aha, ale práve som našla, že nový je lacnejší 😉

pastuska
3. máj 2009

barbaras, ale dokúp si pláštenku a nánožník, ešte bude lacnejší? Ak áno, tak mi bude stáť v chodbe, nezabijem sa. 🙂

pastuska
3. máj 2009

Daj stránku, kde je lacnejší, ja keď som kupovala hľadala som, a nenašla som teda. To len čistá zvedavosť, žiadne špekulácie, to nepotrebujem. 🙂

barbaras
3. máj 2009

pastuska: v pohode, na stránkach je nánožník v cene kočíka a pláštenka stojí pár korún.

pastuska
3. máj 2009

aha, no vidíš. No že nánožník je v cene, som sa nedočítala, a keď pridáte aj poštovné...
A tak na druhej strane, nechám si pre ďalšie dieťa 🙂

mgurnak
3. máj 2009

aj ja mam zaujem o tento kocik...
barbaras, ale z baby martu neposielaju na slovensko...sa mi zda....ale ja by som ho tiez hned kupila....ak by si ho vedela zohnat, ty to mas predsa len do rakuska blizsie..... 😉
pastuska..a mohla by si aj mne poslat nejake fot? aj s tym nanoznikom ak smiem poprosit...dakujem...fakt mam o tento kocik zaujem....

pastuska
3. máj 2009

mgurnak, pošlem, a kde nájdem adresu? Ja príliš na koníka nechodím, tak neviem, či sa dajú cez internú posielať obrázky. Ak áno, tak neviem ako. No ja som ho kupovala ešte lacnejší, ako sú tu uvedené linky z Čiech, a dokopy to nakoniec stálo 135 Eur, idem to kdesi nájsť, možno ho ešte majú.

Môžem im napísať do Rakúska, či posielajú na SK a za koľko, ak chceš.

Inak baby, máte prehľad, poradťe nejaký kočík do snehu, do dosť hlbokého snehu a do lesa pre 1,5 - 2 ročné decuľko. Môj Kajtex už to neprežije, túto zimu padol za obeť, celý je hrdzavý, ešte teraz v lete ho dorazíme asi. Tak neviem, čo by som kúpila, a drahý nechcem zas kupovať.

mgurnak
3. máj 2009

pastuska mas IP

standu
3. máj 2009

http://www.detskydum.cz/detail/abc-design-movin...

este lacnejsi 😀 😀
potrebujem nieco na dovolenku a za tu cenu....paci sa mi polohovanie aj chrabtik, aj nohy do lahu....super, aby si mala mohla na plazi schrupnut

tie kolesa vyzeraju dost umelo, nehrkoce prilis? ake s nim mate skusenosti?

pastuska
3. máj 2009

Tie kolesá sú mäkký plast, takže nehrkoce príliš. No teda, na našich cestách hrkoce všetko, nielen kočíky. Ale toto je fakt mäkký plast - ako keby mäkká guma, nie ako na starých golfáčoch.

standu
3. máj 2009

dakujem 😵

mirkach
autor
5. máj 2009

Este som nasla novinku od abc design Rookie,tiez vyzera dobre
http://www.baby-markt.de/ABC+DESIGN+Buggy+Rooki...

katavinka
5. máj 2009

mirkach: tam mi nerežú tie predné kolesá.

pastuska: ako som pozerala ten kočík, materiál mi príde taký ako obyč. látka, divné, veď to ak spadne 10 kvapiek tak premokne, či nie?

marika6
6. máj 2009

dievčatá ten abc design rookie - som včera videla, jedna mamina ho kočíkovala u nás v obchode, a nevedela som sa dopátrátať čo to je za značku, a dnes som narazila na túto diskusiu. Táákže moje dojmy - no hneď ma zaujal - je strašne šikovný, malinký, ale pre bábo myslím dosť široký, no vyzeral naozej veľmi fajn.

katavinka
7. máj 2009

marika6: skoro každý šporťák je od 6 mesiacov a sú do 3 rokov, asi preto sa Ti zdal široký.

marika6
7. máj 2009

ale v ňom spalo bábo, a myslím že dosť šiorký už pre väčšie dieťa, no dufam že ich ešte stretnem a už sa ich odvážim popýtať

pastuska
7. máj 2009

katavinka, oni píšu, že je to nepremokavé, ešte to je nejaká látka, čo zachytáva aj UV lúče zo slniečka, aspoň na kočíku to bolo deklarované. To nie je obyčajná látka, to by si musela vidieť. Ale keď prší, tak používam pláštenku, tak neviem, či premokne. Nánožník mi nepremokol - ale to len mrholilo raz, aj to tak 10 minút.

katavinka
8. máj 2009

pastuska, ja som ho práveže videla, s takým materiálom na kočíku som sa ešte nestretla, preto sa pýtam...