Máte skúsenosti s kočíkom ABC design moving light?

mirkach
29. apr 2009

Ahojte,nema niekto skusenosti s kocikm moving light,je to sportova trojkolka od abc design za slusnu cenu 🙂

foxylady
11. máj 2009

no ja som si tento kocik kupila dnes, lebo ma uz nebavilo natahovat sa s 12 kilovym sportakom a malej sa zatial paci. Len mam dojem, ze je fakt trochu maly, mala ma 9 mesiacov a asi sa v nom nevyspi, trcia jej nozicky ☹

katavinka
13. máj 2009

foxylady: tak to si akosi neviem predstaviť, že 9mes. bábu trčia nožičky; vôbec mi nepríde malý, keď tak úzky aj to na zimu, ak sa dá fusak napr.

bibi16
25. okt 2009

Ahojte maminky mam zaujem o kocik neviem sa rozhodnut aj mne sa velmi paci a v pondelok ho idem kupit.kto snim ma skusenost a poradimi aky je?moja dcerka ma rok a pol.dakujem

cerkris
29. okt 2009

ahoj ja som tento kočík tiež mala a moje skúsenosti sú :
najprv pozitíva, kolesá boli ok aj po roztrepaných chodníkoch sa dalo celkom dobre ísť, materiáll dobrý aj ked bol čierny kočík vraj odráža uv lúče, nákupný košík veľký, kočík ľahučký, dobre sa skladá.ja som potrebovala kočík aj na spanie takže toto by som uviedla ako negatívum podľa mňa sa tam ročné dieťa nevyspí je úzky a krátky.ked potrebuješ kočík na behačky tak je dobrý, dalej treba dávať pozor aj na stabilitu kočíky ked sedí v ňom dieťa , také staršie by ho mohlo aj rozkývať /prevrátiť.mala som veľa kočíkov konkrétne 6 pri dvoch deľoch , ale skončila som pri jané slalaom pro šporťáku , čo som nikdy nepredpokladala lebo sa mi videli drahé.ale podarilo sa mi ho kúpiť od ruky a je super .V každom prípade by som na tvojom mieste išla ho do obchodu vyskúšať

laydy
15. jan 2010

ahojky mna ten kocik tiez zaujal, hlavne aj preto, ze je z tych lahsich, len neviem ci tie kolecka su dobra volba. Poradte mi a su vobec dobre otacave kolecka? alebo je lepsi ten sportovy 3tec?

rainee
23. feb 2010

mne sa tento kocik tiez dobre pozdava, len som ho este nevidela nazivo tak neviem aky je priestranny. kazdopadne potrebujem vacsi kocik, nase babo ma 3+mes. a vazi teraz 7kg tak neviem kam ho vpracem ako rocne.
mate niekto aj abc design terra 3? ten sa mi este viac paci.

jandu
20. mar 2010

Dnes som videla nazivo tento kocik.Neviete kde ho predavaju na nete? Lebo ja som nenasla.

dosa
20. mar 2010

jandu - napriklad bambini, alebo malvik

jandu
20. mar 2010

Diky Dosa,nasla som. A neviete nahodou niekto ci sa da kupit aj v inej farbe okrem tej zelenej a modrej aj u nas? Videla som na nete aj cierny aj taky sivy ,ale u nas som nenasla nikde.

katavinka
20. mar 2010

Jandu, zelená a modrá je z terajšej novej kolekcie. tak by si musela natrafiť, kde majú na sklade ešte minuloročnú, vtedy bol aj taký hnedý kombinovaný s béžovou, peknučký.

rainee
21. mar 2010

neviete kde by sa v BA dal pozriet nazivo? ja by som chcela cierno-cerveny, ale ten v SR asi nedostanem kupit. nemali by ho aj v Parnorfe/AT?

katavinka
21. mar 2010

rainee: minulý rok mali tieto kočíky napr. aj v Avione v BA a v Babylande, pozri si číslo na nete a zavolaj si, či majú na predajni. Ale červeno-čierny som tam nevidela.
Parndorf tak nepoznám, ale niekde vo Viedni by si ho isto našla.

olienka12
9. aug 2010

Ahojte,chcem sa spytat da sa kociarik polohovat az do uplneho lahu?
dakujem

mariannakralova
14. okt 2010

@olienka12 ahoj ano aj my taky mame a da sa polohovat az do lahu - ma myslim 5 poloh chrbta co je lepsi priemer medzi kociarikmi

olienka12
14. okt 2010

@mariannakralova dakujem za odpoved, ale to som sa pytala uz davno,kupili sme iny nakoniec 😉

cupalova
27. mar 2011

aky mate nazor na kocik moving light *11??je dostatocne stabilny?a do kolo kg je?