Máte skúsenosti s kočíkom Bebe loola confort?

z.u.z.k.a.
31. mar 2008

ahojte, chceli by sme kupit golfove palice a celkom sa nam pozdavaju bebe confort loola 🙂 , ak mate s nim pozitivne, alebo negativne skusenosti budem rada ak ich sem napisete. Za postrehy dakujem 😉

hilaris
12. dec 2011

@landrea dakujem :D

hilaris
12. dec 2011

@landrea aha.. im som uz pisala. Odpisala mi nejaka pani ze nahradnu striesku predavaju pre tie novsie Loola a ze mi nevie zarucit ze bude pasovat na starsiu z roku 2008. No odbornicka jak fras. Akoby s tymi kocikmi vobec nerobila. Ked som sa jej dodatocne pytala ci sa teda vobec da kupit nejaka strieska, odpoved bola rovnaka. Nic nezarucuje.

landrea
12. dec 2011

zaskolena jak naozaj.. snad uz len opytat sa to priamo francuzov, .. mozno hod do googla do prekladaca a co to hadam pochopia :O)

papa

landrea
13. dec 2011

@hilaris dnes om kukla tu teieku, mala som totiz aj loolu tusim 2007 alebo 2008.. a mam aj 2010, ten diel
na strieke co sa naklikne so sedacej cati je trocha iny, ma iny ten 'proticvak" ale n sedacej cati sa mi to zda malo odlisne, hmm, mozno by tam ako tak klikla aj nova strecha.

ametob
25. nov 2012

Ahoj, prosím o radu, zatím jsem kočár neviděla v reálu, ale líbí se mi, je i pro vysoké lidi, já mám 183 cm, díky moc 🙂

mariast
30. dec 2013

Mala som ten kocik asi 2 mesiace a ryyyyyychlo som ho predala-bol krasny , ale neskutocne tazky-uz nikdy viac... i ked bol pre dietatko pohodlny, treba dat ozor,lebo ked kupujete pouzivany, moze byt problem so skladanim a rozkladanim...