Máte skúsenosti s kočíkom Bebe loola confort?

z.u.z.k.a.
31. mar 2008

ahojte, chceli by sme kupit golfove palice a celkom sa nam pozdavaju bebe confort loola 🙂 , ak mate s nim pozitivne, alebo negativne skusenosti budem rada ak ich sem napisete. Za postrehy dakujem 😉

julia225
1. apr 2008

zuzka...maju ho v akcii teraz v obchode... www.babysvet.sk z 22tisic na 15 990 😵 sporatk+vanicka...

z.u.z.k.a.
autor
2. apr 2008

dakujem 🙂 a mas s nim aj nejake skusenosti,alebo poznas niekoho kto ho ma?

julia225
2. apr 2008

zuzi, volaktora baba v uk ho ma...skus pohladat na slovenky v zahranici... 😉 my nie...my uz nemame kocik rok... 😉

z.u.z.k.a.
autor
2. apr 2008

dakujem 🙂

yanikovamamina
6. apr 2008

Mame ten kocik, maly ma uz dva roky a "najazdili" sme toho dost.
Vrele odporucam, nemenila by som. Vanicka je fajn, Sportak super prakticky,
relativne maly, dobra a pevna konstrukcia(zvladol 4 lety, co je ozaj dost).
Co by si este chcela pocut?

Ozaj, co sa mi paci menej, je ze dole pod kocik sa nevmesti toho vela, lebo ma take x v strede.
Inak, do kazdeho pocasia, lahko sa cisti. Kludne by som sa zapisala do fanklubu.

Este, nie je pre velmi vysokych ludi, ja mam 1,70 a ide to, ale pre este vyssych asi nie velmi pohodlny,
treba sa s nim poprechadzat.

fulopova
4. aug 2008

Dobry den, chcela by som sa opytat ci nahodou mi viete poradit, ci sa da pouzit aj v troch rokoch ak by bolo dietatko unavene, ak by sa niekam islo napr. do ZOO atd.... ci to udrzi 16kg dietatko, dakujem za odpoved ak by niekto poradil 🙂))
Silvia

ivush
4. aug 2008

ahojte, no my máme bebéconfort, síce podvozok máme iný (s terénnejšími kolieskami a nie golfky rúčky) ale športová násadka je takmer rovnaká ako pri loole no a mne sa zdá dosť malá....my máme trojkombináciu, s vaničkou a autosedaČkou sme maximálne spokojní, ale tá športová časŤ by mohla byť prepracovanejšia a väčšia... 😔

danu
23. okt 2009

senja • 1d • Dnes o 19:40
Zdravim, ma nekdo tento kocarek? Jaky je? Doporucujete? Dekuji 😉

luucia
23. okt 2009

senja, já mám golfky loola up a jsem moc spokojená 😵 sice patří mězi těžší golfky, ale to mi nevadí..nikde je nenosím, dávám je maximálně do auta 😉

brisilda
29. máj 2010

kocky ja mam loolu a musim povedat ze lepsi kocik som nikde nenasla na cestovanie je ako stvoreny 😉 lahko sa sklada co je velka vyhoda ked cestujete sama s babom 🙂 najviac sa mi ale paci ako lahko sa daju zablokovat predne kolieska clovek sa nemusi ani zohnut 🙂

irise
2. jún 2010

Loola je najlepsi kocik, aky som kedy mala. Ocenujem hlavne to, ze su to golface, velmi skladne a vanicka sa da otocit smerom k mame. Na golface su sice dost tazke, ale su tym padom aj stabilne. Kociar vydrzal extremnu namahu, vahu, cestovanie, da sa tam napojit vsetko, vanicka, sedacka do auta, sportak, unesie tonu nakladu aj pod kociarom, len ho treba vediet ulozit. Nepaci sa mi ale material potahu, mohli by ho robit prijemnejsi, je to umelina, naviac sa neda oprat sedackova cast, na ktorej nie je potah okolo ruciciek. V lete len sprchujem cele s konstrukciou. Igelit je tak pre novorodenca, vacsie dieta ho ma kratky. Aj napriek tomu, Loola cestovatelka je uzasna.

kackaj
19. jún 2010

Ahoj, chci se zeptat, jestli byste koupili loolu i z druhé ruky? V každém inzerátu většinou píšou, že není moc ježděný a třeba jen rok používaný....myslíte, že může ještě být takový, ale třeba i hodně využitý rok ježděný kočárek ještě dobrý a že ještě vydrží třeba dvě děti odvozit? Díky předem za odpovědi🙂

brisilda
19. jún 2010

@kackaj ahoj neviem ci odvozi este 2 deti no jedno este urcite ano je to kvalitny kocik ja ho mam doma a som s nim nadmieru spokojna 😉 teraz zhanam nieco na zimu 😉 ale inak loola ma uzasne malu konstrukciu lahko sa sklada a rozklada proste u mna je to jednicka 😉

kackaj
19. jún 2010

@brisilda díkec 😉 Já ještě silně zvažuju,jestli ji nakonec nekoupím i novou...ale je to dražší kočár, než mám trojkombinaci🙂 Manža by to nevydejchal, ale já bych se ho asi neptala🙂

brisilda
19. jún 2010

@kackaj tak ano je to drahsi kocik to mas pravdu no na cestovanie je uzasny a ja by som volila kupi z druhej ruky 😀 samozrejme pokial by bol kocik v super stave 😉

kackaj
19. jún 2010

@brisilda No prave, vsechny se prodavaji mimo moje mesto...vsude pisou malo pouzivany, ale tomu tezko verit. No, mam rozhozene site a uvidime, kdo se ozve...zatim kupodivu nikdo v sobotu vecer🙂 Jeste teda je ve hre inglesina zippy...nemas srovnani?

veverka84
21. jún 2010

ahojte aj ja chcem kupit loolu up porpi slalome pouzivat len neviem si predstavit to polohovanie????nemate niektora foto ked dieta sedi a ked lezi ak oto vyzera?ste spokojne s tym polohovanim?dakujem 🙂

bihan
21. jún 2010
bihan
21. jún 2010

konkrétne polohovanie nájdeš vo videu Siege Hamac.

veverka84
21. jún 2010

dakujem 🙂 a tie co mate loolu vyhovuje vam to polohovanie?do kolko rokov sa tam zmesti dieta cca?ja mam dievcatko taky drobcek to je ale ked beriete taky priemer..

kackaj
21. jún 2010

Ahoj, objednala jsem si loolu z druhé ruky...nevíte náhodou, kdyby bylo potřeba, jestli je možné někde sehnat náhradní kolečka, popřípadě potah??? díky🙂

veverka84
24. júl 2010

chodi sem este nejaka vlastnicka looly??? 😀 ja ju mam asi 2 tyzdne spokojnost velkaaaaa len na plastenke su take dva cvoky a neviem kam ich pripat????o co?asi som slepa nic nevidim kam by to mohlo ist...dakujem za info 😉

enny3
24. júl 2010

Kacko- Libfin- oficiální dovozce určitě bude mít!

landrea
17. sep 2010

ja som vlastnicka uz druhej looly, prvu som neodkladala, predala a na dalsie mimi uz mam kupenu dalsiu 🙂
mala som model 2007 teraz mam 2010, vidim na nom vylepsenia oprpoti starsej loole, potah ma ovela vacsiu kvalitu, je makksi, kvalitnejsia latka, aj celkovo textilie na nej. 2010 mam tiez z druhej ruky ale v perfektnom stave , mam aj vanicku a autosedacku predosla majitelka ani nepouzila.

je tazsia ako bezne golfaciky, ale ja ak potebujem scupkam schody, v podstate nemam dovod ju nosit. takze pohoda, to jej kludne odpustim, lebo ju zboznujem ,
strieska uzasna , da sa paradne sklopit az kusok nad madlo , co je super ak slnko svieti alebo fuka
madlo je prakticky odnimatelne, kosik na nakup je na 2010 mensi..
moj 3,5 syn sa do nej v pohode zmesti, nepretrca mu hlava, to polohovanie sa mne osobne javy ako fakt pohodlne .. confort 🙂 a nie ako neprakticke ze nozky sa nedaju zvlast, lebo aj tak pri sede nevysia kade tade, su sikmo. ked je mimi tvarou k mame moze sediet kolmejsie, to napr sa mi trocha vadilo pri otoceni tvarou od mamy je to tak sikmejsie, zadne kolieska su troska vyosene, co sposobi lepsiu stabilitu.

brzdy super, odbrzduje sa zatlacenim a nie spickou podobratim co akurat zaspini topanku . fajne peruje.
aj plastenka mi vyhvuje.

celkovo je tento kocicek smrncovny a nikto nie je dokonaly, ono celkovo pri vybere je nutne nieco kociku aj odpustit, ja som za nim smutila a uz som nepredpokladala ze si ho opat zadovazim, lebo sme sa prestahovali do domceka a cesta tu nie je nic moc, ale neodolala som, a ak by som kupila podvozok high trek , vsetko je nan nakliknutelne a je porieseny aj vylet do lesa 🙂

a musim povedat ze syn sa v nej vozil vylozene raad, ked som ho dala chudaka do quinny speedy tak mrnkal a vravel .. to neni dobry kocik.., asi mu bol tvrdy a neutulny.

tinapp
12. okt 2010

Ja mám tiež loolu z druhej ruky a chcela by som kupit nahradný potah,počula som ,že to tu niekto šije...neviete náhodou kto.Lebo nový stoji okolo 104€,čo je dost.Alebo aj kúpim ,ak má niekto na predaj.dakujem

landrea
18. feb 2011

@tinapp ja som si veru na starsiu loolu aj usila, ale predala som ho spolu s tou loolusou,obkresli si ten stary. pripadne vsimedzi latosky vatelin, ja som nedala, mala som len dve rozne latky, bol obojstranny, uchytenie som nedala pomocou cvockou ale gumiciek ak najdem foto pridam :O)
tak som nasla ...

lucloc
23. feb 2011

@landrea ahoj, vidím, že si faninka looly, aj ja si ju chcem kúpiť, no zaujimalo by ma ako sa s ňou jazdí? Dá sa s ňou prejsť aj po horšom teréne? A čo ovládanie jednou rukou?

landrea
23. feb 2011

@lucloc
🙂
hmm, ovladanie jednou rukou, nebudem vymyslat, nieje u golfacov idealne, ( potom tu mame variantu loola up 😀
ja som nad nou tiez rozmyslala ) ked napr prsi a v jednej ruke mas dazdnik .. ale ja ju tlacim tak ze napr lavou rukou tlacim pravu rucku a je to lepsie, alebo si zaaretujem kolieska a rucky si nastavim do polohy vodorovne , a tiez fajn.. daju sa nastavit aj do polohy dole ked sa ide dole kopcom, co fakt ulahci zchadzanie :O), somarinka, ale fakt sa ide lepsie .
a jazda cez mierne tereniky nie je problem, polne cesty.. take nieco mame asi na mysli. kameniste cesticky v pohode,(v chorvatsku po kempe sme jazdili ok ) ma celko ok odpruzenie na zadnych a ta sedacka tak pekne plava, kedze je ukotvena na tom naklikavacom stysteme. aky teren by si chcela zjazdit ?

porovnat mozem len s jane energy, ktory bol tiez vyborny. lahsi .a kolieska rovnake.na take behacky uz ked je mimi vacsie fajn. inak som mala uz len trojkolky, quinny ( hmm, nepotesil)a baby vip taky neznamejsi

hilaris
9. aug 2011

mám pokazenú striešku a rozmýšlam že by som dokúpila. našla som takú možnosť cez český bazár. Neviete o niečom na slovensku? V čechách má kopa vlastníkov tohoto kočíka všelijaké náhradné poťahy originál loola... u nás nič?

landrea
11. dec 2011

@hilaris libfin.sk alebo cz ti zale aj nahradny diel, cize aj strieku, da sa ale kupit len z plastenkou . a je draha jak lak, okolo 100,- skus pohladat z druhej ruky len striesku.