Máte skúsenosti s kočíkom Cam Pulsar?

mmacko
27. jan 2010

ahojte,
ja som mala pri dcere Cam MBX 6 a bol super (len som mala v 2008, ktora nebola odpruzen). Pri druhom zvazujem tiez Cam, nakolko to b super kocik, lahky, skladny, otocny do oboch smerov.
Rozhodujem sa medzi MBX 6 a Pulsarom.
Mate uz niektora skusenosti s Pulsarom? Na prvy pohlad sa mi nepacil, ale na druhy sa mi zapacil 😉.
Je rovnako lahky ako MBX 6?
A aj skladny? A je sportak a vanicka rovnako siroka?
Dakujem

lenki7
7. apr 2011

@jerino Vsak to, ze ta zlava 200 eur za cerveno bordovu farbu je taka lakava, ze som si uz aj na nu zvykla a dokonca sa mi uz aj zacala pacit 🙂 ... Kupovala som cez net, ale este pred tym som predajcu atakovala niekolkymi telefonatmi, hlavne ohladom dodavky, lebo sa mi verit nechcelo, ze cena zahrna trojkombinaciu, plastenku, nanoznik a tasku, a tiez som si vyziadala fotky kocika v tej farbe, lebo na nete som nasla len hlboku vanicku (mozes si pozriet v mojom albume). Ja by som im zavolala, ako dlho bude trvat dodavka, lebo ho nemusia mat na sklade, resp. ci ta je ta akcia este stale aktualna. Ked si niekde z okolia Trencina, mozes si ist po kocik do predajne aj sama, aby ti ho nemuseli posielat postou.

jerino
7. apr 2011

daaaakujem idem tam volať 🙂

martimex1
1. jún 2011

ahojte maminy aj ja ho chem kupit ,a vidim ze celkom dobre ohlai na cam MBX 6 TRIS :D chcem sa vas nenicia sa moc tie kolieska ?

parvitas
15. sep 2011

@martimex1 my mame cam mb x6 a tie dva roky na tych "penovych" kolieskach vidno... hlavne v zime a na jar sa mi do nich pozapichovali kamienky, ktorymi boli posypane chodniky a este ich nepozametali... dali sa vybrat, takze to nebolo take zle, ale tie drobne jamky zostali. pocas kocikovania vsak nijaky rozdiel necitim. takze v pohode... 😉

martimex1
16. sep 2011

dakujem 🙂

dolla
30. aug 2012

maminky a ma niekto cam pulsar 2012? vyhrady kt sa objavia pouzivanim ste ake postrehli??
daju sa potahy prat? pýtam sa, lebo zmurkam po kociku v bledej farbe..

blankag
1. sep 2012

@dolla mame pulsar 2010 bledo hnedy a oprala by som aj konstrukciu ak by vosla do pracky 🙂 vsetky sucasti potahu sa daju velmi lahko zlozit a aj naspat zalozit na vanicke, vajicku aj sportaku a dokonca aj vsetky striesky. bleda farba je v pohode asi tak do roka, potom uz drobec potah ochyta, ale nie je to nic strasne, kedze sa da potah lahko prat. vyhrady k pouzivaniu by som ani nemala, len v zime mi vadilo ked zamrzla kasa na chodnikoch, vtedy kocikovanie prestalo byt zabavou, po tych hrbolcoch bola drina niekam sa dostat s takymi tvrdymi kolieskami (ale to je vina udrzby chodnikov) - hold je to taliansky kocik 🙂 no ale ani ostatne maminy s inym typom kolies na kocikoch to vtedy nemali jednoduchsie, tak asi tak. 2012tku som videla u nas v meste a je krasna, hned by som vymenila, len moj drobec uz kocik nechce ☹

dolla
2. sep 2012

@blankag dakujem za referencie.. Velmi vaham nad cam pulsar siderale (strieborna) a nad cam dinamico-prave koli nafukovacim kolesam.. Neviem sa rozhodnut, co povies?

blankag
2. sep 2012

@dolla mne osobne sa viac paci konstrukcia pulsaru, ale aj dinamico je fajn. ma napadlo, kolesa si vyber mozno aj podla toho kde byvas a kde budes kocikovat. na pulsare su tie kolesa ozaj dost tvrde, do terenu nie velmi vhodne, ani na rozbite chodniky, a zasa na druhej strane raz som bola von a znama dostala defekt na nafukovacom kolese - to znamena koniec vychadzky, otocka a ist domov, treba to opravit.... ale mozno budes mat take stastie, ze defekt nedostanes za cely cas ako budes kocik pouzivat 😉 ja som tiez dlho spekulovala nad kocikom, ale pulsar bol u mna laska na prvy pohlad a nelutujem a podla mna nech si vyberies ktorykolvek cam budes spokojna. na pulsar mozem este povedat velmi dobre sa ovlada, sklada, rozklada, o prani uz bola rec, je sice tazsi co sa tyka vykladania do autobusu, ale to je snad jedine minus. kup si ten co sa najviac tebe paci alebo ma lepsiu cenu a hotovo 🙂

dolla
4. sep 2012

@blankag dakujem za dobre rady..

penelopa
24. jan 2013

Ahojte babenky!
Potrebujem sa rozhodnúť medzi pulsarom 2013 a dinamico ...mal by byť do terénu a pre väčšie bábo,ide ošportovú časť,.
Vďaka za rady.

nneennee
9. apr 2013

@penelopa určite dinamico... ja som videla obidva aj keď pulsar 2013 na predajniach nie je, ale mali ho v BB v striebornej farbe... dizajnovo je nádherný, nadčasový model kočíka, všetko ovládané gombíkmi, ale čo sa týka praktických vecí, tak nič moc... Strašne tvrdý, takže pohojdať bábätko je prakticky nemožné, materiál striebornej verzie je niečo ako koža, čo sa mi na čistenie nezdá moc výhodné. Takže radšej oželiem tie gombičky, a vyhralo u mňa pohodlie bábätka, tiež som sa rozhodovala medzi pulsarom a dinamico... Objednala som si dinamico 2013 - je určite pohodlnejší...

penelopa
9. apr 2013

@nneennee Vďaka už ho mám doma od februára a bola som s ním 2x hehehe,neprešiel kopec snehu.
Ale mám náhrady,tak v poho.