Máte skúsenosti s kočíkom Espiro gt 2009 / gtx 2009?

salvinka
13. sep 2009

ahojte, hladala som podobnu temu ale nic som nenasla, dufam ze nezakladam zbytocne.. 😝
mate niekto prosim skusenosti s tymto kocikom?? bud gt alebo gtx 2009??
dizajnovo sa mi lubi, len by som potrebovala nejake recenzie 🙂
dakujem vaam.. 🙂

stanusa
18. jan 2010

ahojte,
tak to je pravda henrieta, pozerali sme taliansku znacku a made in China, dovezeny z Polska.
co sa vacsina kocikov montuje v Polsku????

Baby, ktore mate GTX ake su vase skusenosti?

skorom
18. jan 2010

my mame gtx a som velmi spokojna..ta rucka aje volna,ale to je na vacsine kocikov..pytala som sa na to..hoci to trosku vadi,ale chce to zvyk..soferuje sa skvelo,sneh este nemame odskusany..naklikavanie je velmi pohodlne a jednoduche..do terenu ako stvoreny 🙂 mozem len odporucit..sportova cast nie je na remienky..🙂 ale je super ze je po aj proti smeru 🙂 parada..

stanusa
18. jan 2010

dakujem skorom, pozeram ze mas male babo 🙂 tak to ste vyskusali zatial hlboku cast.
len neviem ci sportova bude dost velka pre 7-8 mesacne babo v zime... 😕

millada
28. jan 2010

tak ja uz mesiac testujem espiro gtx a som velmi spokojna. Zatial len hlboku verziu, uvidime v lete, aka bude sportova. Uz som sa aj snehom brodila a kolesa sa osvedčili. Takze ja odporučam 😉

stanusa
28. jan 2010

tak o je super, lenze mi ho nejdeme kupit 😒 dovod je, ze ho na predajni nemaju, dokonca ani v Polsku a nemozeme si ho popozerat nazivo. maju atlantic alebo gt ☹

millada
30. jan 2010

stanusa, ja som ho tiez nikdy predtym nevidela nazivo, ale riskla som objednat cez net a oplatilo sa 🙂 Aj finančne 😉 Ak si mozes pozriet GT, tak je to v podstate to iste, len GTX ma vyhodu v prednych otačacich kolesach, ktore mozem len odporurčit. Je to velmi dobra vymozenost, lebo dokazem ovladat kočik aj jednou rukou.
Na mimibazare najdes kopec predajcov za vyhodne ceny, ja som objednala cez aladdin.sk a dostala som k tomu aj plastenku na hlboku aj sportovu verziu a tiez sieťku proti hmyzu 😉

fornetka
26. apr 2010

Ahojte baby,
chcela by som vas poprosit o infosku ohladne kocika Espiro GTX ci je na sportovej casti moznost, aby babatko lezalo v rovnej polohe. Viem ze poloha chrbatika sa da polohovat ale ci aj nozicky sa daju dat do uplnej roviny. Nakolko je teraz strasne vela kocikov s tym ABC dizajnom a to sa mi nepaci. Velmi sa mi kocik paci a zvazujem aj jeho kupu pre nase druhe babatko..... 🙂 Dakujem za radu

jajuska12
4. mar 2011

ahojte,
chcela by som sa spýtať,či má niekto kočík ESPIRO GTX v zelenej farby,lebo na nete je tá farba dosť žiarivá,a na predajni nikde zelenom nemajú tento kočík...
dakujem

jajuska12
4. mar 2011

@millada ahoj,
chcem sa spýtať,či si si ten kočík aj kúpila v zelenej farby,lebo ja mám teraz plán si ho objednať,len sa trošku bojím,aká bude tá zelená,lebo na nete je veľmi kriklava
dakujem

millada
4. mar 2011

@jajuska12 , ja som kupila fialovy. Je velmi pekny, viacerí mi ho chvalili. chcela som vzdy čierny kočik, ale kedze tento sa v čiernej nevyrabal, vzala som ten tmavo fialovy 🙂
Ten zeleny som tusim videla v jednej predajni a je skôr taky zlto-zeleny...

Inak uz moj kočik aj predavam, takze ak by mal niekto zaujem, mam ho v bazari 😉 Je v super stave, skoro ako novy 😵

mysicka242
7. mar 2011

@jajuska12 ja som ju videla aj nazivo a pacila sa mi tak ju ideme aj kupit

mysicka242
7. mar 2011

@millada ahoj a ako si bola s nim spokojna?

millada
7. mar 2011

@mysicka242 , bola som spokojna velmi. Myslim, ze z tych cenovo prijatelnejšich patri medzi kvalitnejšie kočiky. Pevný, nevrzga, dobre sa ovlada, sportova čast sa dobre polohuje a je dost velka, kvalitná latka potahova, pekny dizajnovo 🙂 Jedine minus je hmotnosť kočika 😒 My sme mali na leto aj 6 kg-ovy golfač, takze to je dost rozdiel. Ale samozrejme čo sa pohodlnosti tyka je sportový kočik určite lepší ako golfovy. Kupu určite nelutujem 😉

mysicka242
8. mar 2011

@millada a do kolkych mesiacov si pouzivala vanicku lebo sa bojim aby nebola hned mala.

millada
8. mar 2011

@mysicka242 , vaničku sme mali tak 5-6 mesiacov. Ale malá sa tam v pohode ešte zmestila aj priestoru mala dost, len uz nechcela lezat, tak sme prešli na sportiak, aby sa mohla obzerat 😉
A to bolo prave leto, takze ja som ju tam uz nemusela nejako babušiť a hrubo obliekat. Ale keby aj, myslim, ze by sa tam v pohode zmestila.
Ked som stretla znamu, čo mala quinny buzz, tak to bola taka mini vanička oproti nasej, ze sa to nedalo ani porovnavat. Takze sa neboj 🙂

mysicka242
8. mar 2011

@millada dakujem krasne za info takze uz ho len kupit 🙂

tatiana1760
11. feb 2012

AKCIA na marec ESPIRO !!! Hlaste sa 🙂 Foto v mojom bazáriku .
Viac info cez poštu..

mojong
15. júl 2013

mozem sa spytat aka velka je zvnutra sportova cast? Dakujem.

graziela
2. nov 2013

Babenky, ak by ste mali niektora zaujem, tak ponukam na predaj kocik Atlantic Espiro, po 1 dietatku, je vo vybornom stave, akurat na taske su nefunckne cvoky, inac perfektny stav. My sme s nim boli veli spokojni, pisala som svoje skusenosti s nim uz v predoslych komentaroch. Viac foto mam aj v mojom bazariku. Cena dohodou.Odber najlepsie osobne v NO.