Máte skúsenosti s kočíkom Espiro gt 2009 / gtx 2009?

salvinka
13. sep 2009

ahojte, hladala som podobnu temu ale nic som nenasla, dufam ze nezakladam zbytocne.. 😝
mate niekto prosim skusenosti s tymto kocikom?? bud gt alebo gtx 2009??
dizajnovo sa mi lubi, len by som potrebovala nejake recenzie 🙂
dakujem vaam.. 🙂

millada
13. sep 2009

ahoj salvinka, prave som sa chystala zalozit temu s tymto kočikom a temu je tu 😵
Mne sa tento kočik tiez velmi pači, ale ked ze je to novinka 2009, tak vela diskusii k nemu nie je. Zatial som čitala diskusiu na českom konikovi, ale aj tam su len tri strany a väčšina len planovany nakup 😨

Chystam sa ist tento tyzden pozriet kočik niekde nazivo a potom ho uz kupim. Lebo len vyberam, vyberam, nič mi nevyhovovalo a zrazu som zbadala tento 🙂 Farbu by som brala aj inu, ale vraj v skutočnosti su tieto farby krasne, tak som zvedava. Planujem ten zeleny a ty? 😉

Pozerala si uz aj ceny? Ja mam odpoved zatial z jedneho obchodu v BB a komplet s autosedačkou je to cca 13 000,- Sk. V ČR to vychadza trochu lacnejšie, no a v Polsku určite ešte lepšie. Len s reklamaciami je to na dialku asi horšie 😒

salvinka
autor
13. sep 2009

ahojky millada 🙂
dnes cely den sedim v praci za netom a hladam nieco o kocikoch.. porovnavam ceny a tak 🙂
mne sa konkretne tento espiro strasne paci aj ked zo zaciatku som uvazovala nad stvorkolesovym austinom (coletto) na ten austin su aj recenzie velmi velmi dobre, tak uvidim ci espiro vyhra nakoniec 🙂

farba sa mi lubi taka modrucka velmi vyrazna..
no a co sa cien tyka tak najlacnejsie som nasla na dino.sklep.pl za 355eur cca 10.700sk ale tiez ma odradza ta reklamacia potom.. ale aj na klikshop.sk je celkom dobra cena.. 310 plus 69 za autosedacku..
chystam sa aj ja najblizsie si ho obzriet nazivo no neviem kedy to stihnem, tak daj svoje dojmy ak budes rychlejsia 🙂

millada
15. sep 2009

ziadne nove fanynky toho kočika??? 😕 😉

mastulka
16. sep 2009

Ahojte tehulky, tak ja som tiez strasne dlho vyberala aky kocik kupit, nakoniec sme to s manzelom spravili tak, ze sme pozerali nieco na nete a predsa len si to sli obzriet do predajne, a tam sme zbadali gtx 2009 a nam ta slecna vsetko poukazovala a sme si povedali, ze ak do mesiaca nenajdeme nieco ine tak si tento objedname... a aj sme tak spravili, teraz uz len cakame kym pride aj s autosedackou 🙂

millada
16. sep 2009

mastulka, super 🙂 A aku farbu si si vybrala? Ja sa stale neviem rozhodnut, ale som ich nevidela naživo. A objednala si si cez net alebo ste kupili priamo v obchode? Juuuj, musis nam ho potom vyfotit nazivo 😵

salvinka
autor
16. sep 2009

mastulka, a v ktorom obchode si si ho bola pozriet?? u vas v ziline?? my sme pochodili par obchodov v martine ale nemali ho tam.. strasne by som ho chcela vidiet aby som bola pevne rozhodnuta ze ho chcem 🙂

bleelka
17. sep 2009

babulky, neviete kde Espiro GTX maju v BA a blizkom okoli? chcela by som ho vidiet nazivo a aj odskusat..vdaka moooc

smoodik
18. sep 2009

ahojte!
ja som tento kočík objednala s netu, bledo modrý(ocean), tiež sa mi pozdáva aj cena(327eur) aj váha a hlavne tie nafukovacie koliska.

bleelka
19. sep 2009

smoodik a cez aku stranku si objednavala? co som ja nasla, maju len 4 farby: cerveny, svetlo zeleny, modry a tmavo fialovy... ta vaha sa mi nezda, prave kvoli tym nafukovacim kolesam, podla mna je to len vaha konstrukcie alebo sa mylim? ak ano, tak nie je nad cim uvazovat... a trufla si si ho kupit len z netu alebo si ho videla aj nazivo?

smoodik
20. sep 2009

cez babytrend...
Gt tam má 4 farby: červenú, zelenú, tmavo a bledo modrú a GTX má aj tú fialovú. Videla som ho jednej mamičke. Ked príde dám vedieť...

millada
20. sep 2009

smoodik, tak potom odfot a daj do albumu, nech ho vidime "nazivo" 😉

millada
27. sep 2009

ahojte, ja som uz tiez objednala tento kočik - fialovy, cez aladdin-kociky.sk. Cena komplet hlobky + sportovy + autosedačka + nanozniky na vsetky tri prevedenia + sietka, prsiplaste, pumpa - 411 EUR 🙂 Niekedy koncom buduceho tyzdna by mi mal prist, tak som zvedava, lebo nazivo som ho ešte nevidela.

Smoodik, mastulka, ešte ho nemate doma? 😉

bleelka, ta hmotnost 10,5 kg je len konštrukcia, ale s hlbokou alebo sportovou sedačkou nie je ta hmotnost velka 🙂

lili20
28. sep 2009

Ahojte babenky,mne sa tiež veľmi páči tento kočík.Neviete či ho majú v polsku?A ktorá ho už máte - objednávali ste si ho cez net?Má veľkú vaničku?

millada
28. sep 2009

lili, ked som bola na nakupoch v Polsku, tak som o nom ešte nevedela, preto som ho ani nepozerala a neviem, či ho maju. Ale na polskych internetovych strankach ho maju, takze myslim, ze aj v normalnom obchode by ho mali mat 😉

Čo sa tyka vaničky, tak na českom konikovi je tiez o tomto kočiku diskusia a tam ho par bab uz ma. Zmerali vaničku a ma take klasicke rozmery 75x33 cm. Takze ziadna velikanska vanička, ale ani ta najmenšia 😵

Ja som tento kočik nazivo ani nevidela, len na nete a čitala som hodnotenia tych, ktori ho uz maju. A podla toho som sa rozhodla. Dufam, ze dobre 🙂 Uvidime koncom tyzdna, ked mi pride, potom dam vediet.

mastulka
3. okt 2009

millada objednali sme si cerveny aj s autosedackou, nech uz ladime 🙂 a pozerali sme ho aj cez net, ale nakoniec sme si ho sli kupit do obchodu, rozdiel bol iba nejakych 500Sk tak uz len kvoli reklamacii alebo oprave sme sa rozhodli predsa len pre obchod 🙂

salvinka napisem ti to do sukromnej posty, lebo neviem ci to tu mozem pisat, aby osm neporusila nejake pravidla 😉

millada
10. okt 2009

mastulka, a kolko ta vyšiel v trojkombinacii? My sme ho kupili za 411 EUR 🙂

Neviete mi niekto poradit, kto mate tento kočik? Včera mi prišiel fialovy, som z neho zatial nadšena, ale to len po jazde v byte Uvidime v praxi 😉
Zmontovali sme ho s mm, vsetko sadlo, aj funguje, len nam ostala jedna taka čierna asi 30 cm dlha tyč. Na obidvoch koncoch su take U-čka a nevieme, kam to patri. Nič sme nenašli 😕 Neviete kam to patri??? Dakujem 😵

ema1987
18. okt 2009

Ahojky babenky chcela by som sa spitat ci mate vsetky ten Gtx lebo ja som ho vydela v predajni a nie som moc nadsena tou nizkou vanickou ale dostala som info od predavacky ze vraj GT je z vyssou vanickou nevie mi to niekto potvrdit???? 😒 😒 😒

millada
19. okt 2009

emi, ja som si vybrala gtx aj preto, ze ma tu vaničku tak nižšie (to je to dizajnove kriterium) a kôli tym otočnym kolieskam (prakticke kriterium!, ktore gt nema. GT ma len otočnu napravu a ta neviem, ako sa ovlada. Podla recenzii vraj nie az tak pohodlne ako kočik s otočnými kolieskami. Ale vyskusaj 😉

smoodik
26. okt 2009

konečne dorazil kočík aj mne...je fakt pekný. Millada mám tiež ostala tá 30cm tyč a tiež neviem čo s nou 😒 Nemám ešte k nemu autosedačku a neviem či mám kúpiť tu Espiro Multi alebo nejakú inú.

betyna8
27. okt 2009

ahojte maminky čakatelky, ja som si kočiarik objednala aj s autosedačkou multi espiro od tejto predavajucej http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=106767, cena za kociar aj autosedačku je 376€ a za poštovne sa neplati. U nás v obchode by ma stál ten komplet o 50€ viac.Budeme mať modrý 🙂

smoodik
27. okt 2009

už sme konečne zistili načo je tá 30 cm tyčka. Ku kočíku nepatrí je to len kvoli prevozu aby sa nepoškodila krabica. Betyna8 to je dobrá cena ja som dala 328 eur ale bez autosedačky.

ema1987
30. okt 2009

NO tak ceute babenky no ja som si nakoniec vyrala ten GTX v tyrkysovej farbe 🙂 🙂 🙂
Ale nakoniec sme boli v inej predajni kde ho mali a zdal sa mi uplne iny ako som ho vydela predtym v tej prvej predajni.No a co sa tyka tej vysky GT a GTX tak su rovnake ziadne take ze jeden je vyssy a druhy nizsi ta predavacka v tom obchode vraj velmi rada odrbava ludi takze tak ideme tam asi dokupit autosedacku takze som velmi zvedava ako to vsetko dopadne je v celkom dobrej cene za 66,35€ a to si po nu prideme sami ale nasla som ju aj na jednej stranke za velmi dobru cenu sice este bez postovneho ale bola fakt dobra za 63,02€. 😉 😉 😉

stanusa
4. nov 2009

ahojte,
zacinam rozmyslat nad kocikom a strasne sa mi paci tento typ. ako citam tak velky rozdiel v cene z polska a SK nie je. chceme ist pozriet do Noveho targu do babyboo, ak ste niektora bola maju tam tento typ?
diky za odpoved

smoodik
5. nov 2009

ahoj Stanusa! No ja som ho síce objednávala zo slovenskej stánky ale na polskej dino-sklep ho majú o dosť lacnejší len tam musíš platit cez účet a je tam drahšie poštovné. Ak to nemáš do polska daleko tak si myslím že by sa tam aj oplatilo ist...

malaska
12. nov 2009

Ahojte,
chcela by som sa spýtať tých, čo už majú GTX doma. Švagriná si ho kúpila a rúčka sa jej mierne kyvoce a nevie, či je to normálne alebo to má reklamovať.
Díky.

millada
12. nov 2009

malaska, aj ja mam tu rúčku trochu akoby navolno. Takze je to asi OK 😉

evca35
3. dec 2009

ahojte,
chcem sa opýtať ako sa polohuje chrbát v športovej časti - ako u väčšiny kočiarov alebo je remienok.
a tie ktoré už máte skúsenosti s vozením, napíšte klady a zápory.
ďakujem 🙂

millada
4. dec 2009

evca, ja ešte s mojim jazdim zatial len po byte 😀 Sportova časť sa polohuje az do uplneho lahu myslim ze takou ručkou. Ja mam nachystany hlboky, sportovy je odlozeny. Ale aspon tak si pamätam. A nozičk sa polohuju osobitne 🙂

evca35
5. dec 2009

dík, potešila si ma. 😉

henrieta44
15. jan 2010

ahojte kočky,
no ja som tiež momentálne v stave výberu nového kočíka pre očakávané bábo v auguste, Espiro sa mi strašne páči, aj model GTX aj Model ATLANTIC, pýtala som predajcu na oboje, jediné v čom je medzi nimi rozdiel tak v tom že na modely GTX sa dá športová časť umiestniť v/proti smere jazdy, inak sú na vlas rovnaké, teda akurát cena je rozdielna, ten Atlantic je o dosť lacnejší, skoro o 100€, oba modely vyrábajú poliaci. Pri prvom dieťatku sme mali tiež kočík od poliakov, a bola som spokojná, len teraz chcem už niečo nové, trendovejšie. Ešte som pozerala aj BEXA B3, je to verná kópia CASUALPLAY S4 a z týchto je najlacnejší, farby má tiež pekný, páči sa mi v zelenej. tiež sú to poliaci, čo myslím, že je už v dnešnej dobe aj tak všetko jedno, lebo keby sme podrobne skúmali každú jednu súčiastku na kočíku, prekvapivo by sme asi zistili, že všetko je made in Čína, akurát zmontované v poľsku 😉, tak toto moc neriešim, ale tiež by som si ich radšj obzrela naživo.