Máte skúsenosti s kočíkom Nurse Look 3?

julie6
15. sep 2008

Ake mate skusenost s Nurse kocikmi?

katmi
15. sep 2008

julie aj ja chcem kupit Nurse..konkretne Nekko.. sportak..na jar.. pocula som na ne len odporucania..

melany_s
16. okt 2008

Dnes som pozerala v obchode Nurse Look. Vyzeral veľmi dobre, ľahké skladanie aj manipulácia, zložený sa v pohode zmestí do kufra malého auta, nie je ťažký, proste mne sa páčil. Len mi nevedeli povedať, kde sa vyrába.

melany_s
16. okt 2008
bambulla
17. okt 2008

ahojte mamicky mi sme kupili tiez kocik Nurse Look 3 v Partizanskom.ale da sa objednat cez internet z babetkova mi mame presne ten zeleno zelienkavy naozaj je s nim lahka manipulacia.a je celkom lahky je k nemu aj folia proti dazdu a prebalovacia podlozka

melany_s
20. okt 2008

bambulla prosím Ťa, je na kočíku alebo na krabici uvedené, kde je ten kočík vyrobený? nerada by som kúpila niečo vyrobené v Číne... 😒

dagmarca
24. jan 2009

vyrabaju sa v spanielsku.

zuzik007s
25. júl 2009

ahojte,vie mi niektora z vas povedat nieco o kociku nurse nekko? neviem katmi,ci si nakoniec kupila, ci nie. ak ma niekto tento kocik, prosiiiim odpoviete mi na tieto otazky? z akeho materialu su kolieska? aky je rozmer celej sedačky - dĺzka aj sirka. da sa polohovat aj do lahu? nedokopem sa na kolieskach,ked bude rucka otocena smerom tvarou dietata ku mne? a je na budicke okienko, aby som na dieta videla? a este cosi,buda je pevna? dakujem

monikavil
25. júl 2009

ja mam nurse look 3 a mozem len odporucit,je to skvely kocik a lahucky.

zuzik007s
26. júl 2009

aj kamoska ma nurse look a chcem sa nan pozriet,ked sa vrati z dovolenky.neviem,ci tento kocik ma aj okienko na budicke.ja mam kocik s otocnou sedackou,ale kvoli slniecku by som chcela este jeden s preklapacou ruckou,ale neviem sa rozhodnut aky.ak niekto vie,nech poradi....dakujem

snikol
8. aug 2009

maminky moje a pozná niektorá nurse mega?? ake mate skusenosti? 😉

anickakosta
5. jún 2011

ahojte maminky. neviete mi niekto povedat ci sa da pripevnit na kocik vanicka nurse look na sportovu cast kocika nurse cooper? dakujem 🙂

lucia1234
5. jún 2011

ahoj vanička nurse look nejde na nurse cooper ja som tiež mala cooper a chcela som túto vaničku a nešlo to,pasuje tam len tá vaničkosedačka a tá je velmi úzka.

anickakosta
6. jún 2011

lucia1234 dakujem za odpoved

kosta123
10. jún 2011

Zvažujem kúpu nurse hello máte ho niekto??? + /- ďakujem