Máte skúsenosti s kočíkom Patron Fenix F3?

tynushqa
29. apr 2009

Ahojte, má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Rozmýšľame nad novým športiakom, rozmýšľame nad týmto, chipolini futura ale ten nema nafukovacie kolesá ☹ a teutonia spirit - len tá cena nás odrádza 😖
Ďakujem

garronne
9. máj 2009

Ahoj, my máme Patron Fenix F3. máme ho v komplet výbave aj s vložným lôžkom, od narodenia. ja som s ním maximálne spokojná, lebo je veľmi priestranný. malý má už pomaly 11 mesiacov a stále sa v ňom konfortne vyspí, má tam dostatok miesta ako na dĺžku, tak aj na šírku. je veľmi ľahko skladateľný, sama si ho vložím do kufra auta. je pravda, že je dosť vačší, takže do kufra sa už k nemu veľa vecí nedá dať. záleží, aké máte auto. ale inak je fakt fajn. cítim sa, ako keby som na túto značku robila reklamu 😀

matja
16. jún 2009

garrone, používaš aj otočenú sedačku tvárou k matke? Dá sa sedačka otočiť jednoducho?
Je ten kočík naozaj ľahký? Nenašla som totiž, koľko váži. Mne sa pozdáva F4, ale to je asi ten istý princíp, nie?

matja
16. jún 2009

už som si zistila, že F4 váži okolo 14 kg. To je dosť, takže sa mi zase zúžil výber...

dahlia23
24. aug 2009

garrone a dá sa na ten F3 nakliknúť aj autosedačka? alebo k tomu treba ešte nejaké zvlášť príslušenstvo. Čakáme druhé dieťatko, najprv som chcela kupovať nový kočík, ale teraz si hovorím, ž eje to zbytočné, pretože ľahučký športiak aj golfáče mám po dcérke. Tak som našla F3 v inzeráte za slušnú cenu, len v niektorých je písané, ž esa sedačka dá nakliknúť a v niektorých nič.

danu
10. jan 2010

macecka • Dnes o 16:55
Ahojte chceme kupit kocik patron fenix f3rtour mate niekto s nim skusenosti?

petraw • 1d, 35tt • Dnes o 18:25
ahoj
ja som mala patron F3 ale kolekciu 2006 to bola ešte s predným kolesom na pevno, ale poviem ti, že nikdy viac. Dali sme vtedy zaň 13.000SK čo bolo vtedy na kočík dosť a používali sme ho max 6 mesiacov, ohla sa nám konštrukcia, odleteli spodné brzdy, poťah na tom fusaku sa začal trhať no proste nespokojnosť veľká ale to je vyše 3 rokov dozadu a zas poznám jednu pani, kt. mala ten istý čo mi a nevie si ho vynachváliť, odvozila si v ňom dve deti takže tak asi sme mali proste smolu ☹

macecka • Dnes o 21:53
Tak dakujem aj tak. 🙂

lola321
28. júl 2011

Ahojte mamičky, ktoré poznáte Patron kočíky 🙂 Môžete nám prosím Vás svojimi názormi na túto značku pomôcť s výberom kočíka? Zaujal nás Terix Tour ale i lacnejší Falco Tour a vybrať si nevieme. Dokonca si nie sme istí ani značkou. Chceme staviť na kvalitu za rozumnú cenu a zatiaľ sa prikláňame značke Patron.