Máte skúsenosti s kočíkom Titi?

katavinka
2. júl 2008

Máte s ním niekto skúsenosti? Neviem ani od akého výrobcu je, má však veľmi ľahkú konštrukciu, s vaničkou 9,7kg.

filipi
7. júl 2008

Ahoj katavinka, ja som si titi kúpila a za 24hodín som ho bola vrátiť. Tie kočíky sú dosť kazové. A výrobca? To fakt neviem mne v predajni povedali že taliansko a kamarátke v tej istej predajni vraj poľsko tak si vyber. Keď ti môžem poradiť tak si ho nekupuj!!!

katavinka
autor
7. júl 2008

Filipi: díky moc. Tak to si mala ešte šťastie, že si ho mohla vrátiť, asi by ma vytrhlo.

filipi
8. júl 2008

Ahoj, vrátiť ako vrátiť. Boli s tým samozrejme problémy, ale nakoľko mám povahu akú mám tak som si to vyboxovala. Bola som aj v šojke a tiež mi moc neporadili, lebo všetko čo rozprávajú bla bla bla ako sa dá tovar bez udania dôvovu vrátiť vôbec neplatí. Vraj keď som si kúpila nevhodný kočík je len môj problém. Na tom kočíku bola zaujímava nálepka ktorú som si lepšie preštudovala doma napísané bolo, že výrobok je vhodný pre dieťa od 0 do 3 rokov a pod tým ďalšia veta výrobok nie je vhodný pre dieťa maldšie ako 6 mesiacov tak s toho som bola úplne mimo. No ale my sme ten kočík kupovali vo veľmi divnej predajni v BA v Petržalke v živote do toho obchodu nevlezem. Teraz mám notoricky známe PEG PEREGO PLIKO a som veľmi spokojná porozmýšľaj nad touto značkou. Prvý kočík som mala DEMA LOTHUS a tiež dobrý keď som ho predávala 3 baby medzi sebou súťažili ktorá dá viac zaujímavý predaj, bola som dosť prekvapená. Ale DEMA STEP LUX tiež nič moc. Dosť záleži aj na tom koľko si ochotná investovať. Mne sa páčia tie drahé ultra super kočíky, ale aby som na tom prerobila no neviem. Suseda si kúpila CHICCO trojkolku vyvalila za to 30 000,- Sk a predala ju za 10.000,- A na to aby som sa predvádzala aký mám super kočík v tom ja zmysel nevidím.

katavinka
autor
8. júl 2008

Filipi: ja som už úplne od tých kočíkov upustila, nakoľko veľa ľudí sa sťažuje, že sú kazové. Dnes som si obzerala Chicco a Jané, ale predavačky boli tak "skúsené", že mi nevedeli ani ukázať ako sa pohybuje rukoväť, nič. Peg perego som pravdu povediac ešte nevidela, tak podrobne myslím. Ak sa smiem spýtať, aká to bola predajňa v Petržalke? Lebo do jednej sa chystám 😉

filipi
9. júl 2008

Ahoj, neviem presný názov, ale je na Námestí hraničiarov a má veľký nápis kočíky a postieľky. Kam sa chystáš ty? Jané má kamarátka a je s ním veľmi spokojná. Ak sa chystáš do Petržalky zájdi do Auparku PEG PEREGO. A v Bratislave je ešte celkom slušná predajňa kočíkov na Dulovom námestí volá sa všetko pre deti aj predavačky celkom v pohode vedia o tovare dosť. 🙂

katavinka
autor
10. júl 2008

Díky, chcela som ísť do Babymarketu na Šustekovej; na Dulovom som bola akurát keď mali prerábku, inak som počula, že majú dobrý výber, tak v pondelok tam letím.

filipi
10. júl 2008

Keď som ja bola v Babymarkete nemali tam nič moc a to čo tam aj bolo zdalo sa mi dosť drahé, ale skús možno budeš mať šťastie. Ale ako som ti už písala záleží aj od toho koľko chceš investovať.

lucillienka
15. júl 2008

ja sa chystám zajtra kúpiť titi kočík do tej predajne na nám. hraničiarov, veľmi sa páči ten kočík, je ľahký, pekný a za super cenu...tak dúfam že ten môj nebude kazový...asi ide len o to aký kus vymáknem...kamoška mala Peg Perego za 30 litrov a tiež sa jej pokazil po mesiaci....brzda odišla...takže tak

filipi
16. júl 2008

ahoj lucillienka, dúfam, že pochodíš lepšie ako ja. 😉 Ja som sa zaprisahala, že v živote do toho obchodu nevojdem. 😒 Pri kúpe všetci milý 🙂 dobre, že sa nám neviem kam nevopchali a keď bol problém tak sa pomaly tvárili 😠 , že sme to tam nekupovali. Vedúca nám vtedy povedala, že taký je obchod ona predá mi zaplatíme. To je to slovenské podnikanie. A to čo píšeš o tých drahých kočíkoch, že sú tiež kazové, úplne s tebou súhlasím. A dokonca sme ani nánožník nemali čo mi bolo dosť divné. No popálila som sa riadne, ale som rada, že to nakoniec dopadlo dobre. 🙂

beadz
22. dec 2008

ahojte kocky. ja sa chystam kupit titi kociar. filipi, co sa ti na nom pokazilo ? lucilienka, kupila si ho ? ako si s nim spokojna ?
ma este niekto skusenosti ?

stresmenka
27. dec 2008

kočky kočiar titi je polská výroba ja mám iný iež poľskú výrobu a nevymenila by som za nič asi záleží ako natrafíte.

babareno
3. júl 2011

Ahojte baby, ja mam kocik Titi a som s nim spokojna, teda zatial, uz ho mame pol roka, vymenili sme vanicku, ktora je dost priestranna a hlboka za sportovu cast a teda nic sa nam nepokazilo doteraz.Dufam ze to tak aj zostane .....bol naozaj za super cenu, no nasla som ho niekde na bazare a bol aj s autosedackou a tu my nemame...:(ale inak nemozem nic zle povedat

hanka21
14. júl 2011

Ahojte.Teraz som nan natrafila a velmi sa mi páči. Ked je to polský kočik.Dá sa kúpiť aj v Polsku?Kolko stojí nový dakujem.

babareno
4. aug 2011

Urcite sa da kupit aj v Polsku, netusim kolko stoji tam ale ja som ho kupila novy v detskom obchode a za neuveritelnych 220 eur 🙂

matomajka
8. aug 2011

@babareno ahojky...aj my sme pozerali titti..kde si ho prosim kupila za 220e?ale to asi bez autosedacky vsak???su aj vo viacerych farbach?dakujem

babareno
8. aug 2011

@matomajka Ahoj, ja priamo v detskom obchode u nas v BS a bola to vynikajuca cena, takze aj napriek tomu ze som uz jeden doma mala som neodolala 😀 myslim ze som ho videla cerveny, zeleny a riflovy s gulickami ako ame my...a bemam autosedacku, nepotrebovala som ju, no da sa objednat za max.50 eur a myslim ze maxi cosi sa na ten kocik hodi......

matomajka
9. aug 2011

@babareno Ďaskujem krásne za odpoveď poôjdem ho asi viac preskúmať 😀

babareno
9. aug 2011

@matomajka skus...ono sto ludi, sto chuti, no ja som s nim maxiamalne spokojna, ci s vanickou do ktorej sa este teraz zmesti moj 7 mesacny maly a sportak je priestranny a a velmi sikovny... 😀

syja19
18. mar 2012

Aj ja nad nim rozmyslam tak som rada ze su aj kladne skusenosti s nim....

zuzulad
18. okt 2013

No my máme športový kočítk titi, a sme s ním maximálne spokojní. Už ho teraz nosíme iba na dovolenku, lebo nám je praktickejšie malého do neho posadiť a naukladať do košíka veci na pláž, neuveriteľne veľa sa do neho zmestí, kočík je polohovateľný a priestranný. Máme ho 4 roky, 2 roky bol v riadnej prevádzke od jari do jesene, je aj s autosedačkou a zatiaľ sa na ňom nič nepokazilo.
.

pepanek30
9. feb 2017

Dobry den scem sa spitat de sa este tato znacka predava mislim znacka titi