Máte skúsenosti s kočíkom Vector Lite4?

maja23
24. mar 2009

Prosím Vás má niekto skúsenosti s týmto kočiarikom?????????

maja23
autor
24. mar 2009

nie, lebo kočiar vyraba babydesingespiro

krista
17. apr 2009

astrane • 2d • Včera v 11:33
ahoj,ačkoli je naše poslední mimi teprve v plánu,zaujal mě moc tento kočárek.myslím,že jako doplňující vozítko k našemu teréňáku by mohl být fajn,hlavně na výlety do města.... 😉
nemáte s ním některá nějakou zkušenost?Pochopila jsem z prohlídky na netu,že vector lite a vector 4 air jsou jeden a tentýž kočárek....možná se liší jen rokem výroby🙂
a tady je obrázek... http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-ko...

astrane • 2d • Včera ve 21:57
to se kromě mě nikomu nezdá zajímavej?....

astrane
17. apr 2009

Díky,já to nenašla-hledela jsem Espiro vector lite a nic mi to nenašlo.....
Pod tímhle označením mě to hledat nenapadlo....

krista
18. máj 2009

gretka2 • Dnes v 11:09
Nemate niekto skusenosti s tymto kocikom?
Alebo aspon neviete, kde v Blave by som ho mohla vidiet "nazivo"?
Celkom sa mi pozdava. Podla opisov na nete je lahky, vanicku ma celkom velku, da sa pekne zlozit a vyzera zaujimavo. Vector 4 Air ma tie vacsie koliecka nafukovacie, a ma aj ruksak a pumpu vo vybave, a Vector 4 Lite je jeho jednoduchsia verzia, vsetky koliecka su plastove a nema ruksak.
Poradte, kde v BA by som ho mohla "stretnut".
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5415769

krista • 1d, 23tt • Dnes v 11:20
Ahoj, neni to tento kočárek?
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

gretka2 • Dnes ve 12:48
Ano, mas pravdu, je to on. Ale je fakt, ze tam o nom nic blizsie nie je.Nenasla som predtym tuto temu.
Je to asi dost novy model. Zrejme s nim asi nebudu velke skusenosti. Ale ak by predsa...

tana4
6. júl 2009

Ahoj, zkusenost s kocarkem nemam, taky se mi zatim pouze libi 🙂 Myslim ze do mesta idealni, chtela jsem nejprve Espiro GTX, ted jsem nasla tento, ktery je jeste navic lehci a skladnejsi.. Jen jeste pro Astrane: rozdil mezi Air a Lite - Air ma dve nafukovaci kola, Lite zadne..

astrane
6. júl 2009

lite nemá žádné kola? 😉 😀
Já vím,já na to pak taky přišla,že jeden je na nafukovacích zadních a druhý má jen obyč kola.Naživo jsem je zatím neviděla tak nevím,ale na obrázku se mi moc líbí,jako kočárek vyloženě do města se zdá být dobrej.Taky se mi líbí,jak je řešená sportovní sedačka-jde úplně do sedu a je velká-má vysoké opěradlo,takže i větší dítě by v ní mělo být v pohodě.Taky má myslím polohování zad i nožiček,což hodně dražšíck kočárků postrádá a mě by to teda vadilo....Kdybyste ho někdo koupili,určitě sem napište zkušenosti.... 😉

zuzuh
9. júl 2009

Aj mne sa tento kociar velmi paci. Videl ho uz niekto na zivo?

milliigoret
9. júl 2009

ano ja som ho videla na živo je celkom fajn,primerane k cene 😵 farby sú pekné 😵 o kvalite hovoriť nemožem lebo som ho len videla 🙂
a ešte rozdiel medzi vector lite a vector air je ten že air má okrem nafukovacích kolies aj v športovej časti takú zateplenú vložku a vak na rukoväť,kdežto lite nemá,je tam aj rozdiel v cene,ale len malý 😉 neviem či sa dá dokúpiť tá vložka a ten vak,ale ja keby som mala vybrať medzi tými dvomi tak air,nafukovacie sú nafukovacie 😉 moj názor 🙂

zuzuh
10. júl 2009

milliigoret aku farbu si videla? mne sa paci ten modry. Nevies aka modra to je? Je to taka do tyrkysova?
Kde si ho videla? U vas v Kosiciach v nejakej predajni?
Do kosic to nemam daleko tak by som sa skocila pozriet.

roty
15. okt 2009

Chtěla bych se zeptat jestli zde nemá někdo nové zkušenosti s tímto kočárkem? A jestli je u něj přehazovatelná rukojeť a jde tedy mít případně i velká nafukovací kolečka vpředu? A šel by takto přehozený s velkými nafukovacími kolečkami vpředu i do terénu?

ruzi23
16. okt 2009

Aj ja som nasla tento kocik len na internete a velmi ma zaujal, takze hladam nejake recenzie.Ja som ho nasla na tejto stranke, rada by som mala celku 3kombinaciu, ale taku ponuku som nikde zatial nenasla. dik za akekolvek info
http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...

zuzuh
17. okt 2009

Ahojte. Takze ja uz mam doma tento kociarik v modrej farbe. este ho nemam odskusany lebo maly sa narodi az o mesiac.
Roty - prehadzovaciu rukovet nema a ani v predu sa nedaju dat nafukovacie kolieska.
Ruzi23 - ku 2 kombinaciii sa da dokupit autosedacka.

ruzi23
17. okt 2009

Zuzuh, kde si kupovala ten kocik? A vies mi povedat, ako sa da polohovat sportovy kocik, ide uplne do lahu alebo nie? Ja som ho este nazivo nikde nevidela, takze keby niekto v okoli Bratislavy alebo Trnavy vedel, kde sa da vidiet budem vdacna.

zuzuh
20. okt 2009

Sportova cast sa da polohovat az do lahu a da sa upevnit aj v smere aj v protismere k mamicke.
Ja som ho kupovala priamo od dovozcu, pretoze vlastnim obchod s detskym tovarom.

limoni
18. jún 2010

tak vytahujem tuto temu, lebo uz uplynula nejaka ta doba a maminky co si ho kupili uz mozu posudit aky je
mne sa velmi paci, teda pomer cena a pekny dizajn, no este chyba posudenie kvality, tak hodte sem prosim vas niekto skusenost 😉
ja som si s nim zajazdila iba po predajni, je velmi lahucky, prekvapivo nizky, hoci vanicka ma take normal rozmery (podla katalogu: 35cmx78cmx19cm), aspon myslim ze su normal, sportova cast sa da dat aj v smere aj proti smeru jazdy
budem velmi vdacna, dakujem

laura033
28. jún 2010

ahojte chcela by som sa opytat na tento kocik ako ste s nim spokojni?? a ako sa da sportova cast dat do lahu a ako sa polohuje da sa polojhovat len chrbtova cast alebo cela sedacia??? dakujem :D

zuzanat
16. aug 2010

Ahojte, tiez ma zaujal tento kocik. Nemohli by ste, tie, co ho mate, napisat ako ste spokojne? Bola by som velmi vdacna!

zuzuh
20. aug 2010

ja ho mam a som velmi spokojna. Ak mas nejake konkretne otazky tak napis.

daykaaa
29. sep 2010

aky fusak sa hodi do sportovej casti kocika?

venuschka
29. sep 2010

Ahojte, tiez ho mam a som spokojna. Pokial nemas nejake speci naroky, tak je uplne v poho.Ja mam Lite, teda s nafukovacimi kolieskami, a zvlada aj narocnejsi teren. Nesetrime ho. Pouzivam zatial len hlboku vanicku, ale kedze sa dost ochladilo, moj naobliekany maly sa uz do nej vojde len s tazkou biedou. Povedala som si, ze vydrzime este zo dva tyzdne a ideme do sportoveho. Na sportovom sa polohuje chrbtova opierka a opierka noh osobitne. Celkom sa mi ten system pozdava. A fusak? ten tiez momentalne riesim, ale vidim, ze na trhu je ich dost original do sportovych kocikov. Ja som sa zatial namotala na wallaboo : http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co.... Uvidime. Zatial som vo faze rozhodovania. Chcela by som ho vidiet nazivo.

zuzanat
30. sep 2010

ahojte, ja som uz pre tento kocik viac menej rozhodnuta, este si musim vybrat farbu, neviem ci zeleno hnedy, alebo tyrkysovo hnedy.... snad budem spokojna.
Fusak som pozerala tento, mal by pasovat http://www.e-kociky.sk/?405,fusak-nestor-fleece...

danielacho
25. okt 2010

neviete kde sa da vidiet na živo niekde v okolí Ba?

zuzanat
25. okt 2010

@danielacho ja som na nete pozerala, a myslim, ze aj v Hlohovci a Trnave ho maju, ale isto aj v BA, na nete pozri. ja uz ho mam skoro tyzden doma 😀 Jedine co mi vadi, je polohovanie sportaka 😖 a to mi jeden predaja tvrdil, ze to nie je koliskove polohovanie, ale je 😒

danielacho
26. okt 2010

@zuzanat dik si zlata ja som to hladala a nejak som nenašla a to koliskove polohovanie znamena čo?asi to nejde uplne do lahu alebo ano?a aku mas farbu ja rozmyslam nad tou fialkovou ale bojim sa ze bude v skutočnosti ina ako na nete.a prosim ta vieš mi povedat kde v trnave v akej predajni ho maju?
Dakujem

katarina6
13. feb 2011

ahojte dievcata, tiez rozmyslam o kupe tohoto kocika... chodi sem este niekto? 🙂

Zuzanat, co to znamena koliskove polohovanie? tiez tomu nerozumiem, vdaka za odpoved!

zuzanat
2. mar 2011

@danielacho @katarina6 to polohovanie znamena, ze ked das babo do lahu, tak ma nohy hore, sa polohuje cela sedacka...Ale kamaratke to nevadilo, tak snad to aj ja prezijem 😅

Uz ho skoro mesiac pouzivame a zatial som spokojna, velmi lahko sa s nim manipuluje, v kufri nezaberie tolko miesta. jedine co mi vadi, je maly kosik a ze sa k nemu zle dostat. inak je velmi dobry. a mam tyrkysovo hnedy, aj v albume je 🙂

wansday
6. mar 2011

chtěla jsem se zeptat.. jestli nějaká maminka už jezdí ve sporťáku.. jak se Vám tam prcek vejde? 🙂

maricom
11. mar 2011

@zuzanat ahoj, prosím ťa je aspoň trošku odpružený? Teda ak s ním pôjdem po zámkovej dlažbe bude sa mimčo triasť ako osika( 😅 )? ďakujem 🙂

zuzanat
12. mar 2011

@maricom triast sa ti nebude, neda sa sice hupat, ako na klasickych kocaroch, ale myslim, ze to je v pohode 😉